Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:44:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astromedicina  (Pročitano 152387 puta)
Ucesnik diskusija


Sve je otrov i nista nije otrov

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 176
Zastava Rotterdam
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Pa ja na pr. imam Saturn i Uran na 28. stepenu strelca. Ovaj stepen znaci probleme sa vidom i jos su mi ova dva malefika jedan na drugom na ovom stepenu . Jos uvek nisam primetila nikakav problem...Cak suprotno! Puno bolje vidim od mnogih...

Ne razumem zasto je sve u redu sa mojim vidom.... Smile
Zvuci glupo ali stvarno me interesuje koji aspekt je nadvladao ovaj 28. stepen i lose postavljen Saturn(kvadrat sa Marsom i opozicija sa merkurom...) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Da bi nešto bilo izraženo kao problem, mora biti više pokazatelja, ne samo jedan pokazatelj u karti... vrlo rijetko ili nikad čak , nemože jedan aspekt ( ili pokazatelj ) biti presudan jer ćeš uvijek u karti naći i suprotnost istom...

Što se vida tiče, vid ( oči ) predstavljaju svjetla u horoskopu , a to su So (desno oko)  i Mo (lijevo oko)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Pa ja na pr. imam Saturn i Uran na 28. stepenu strelca. Ovaj stepen znaci probleme sa vidom i jos su mi ova dva malefika jedan na drugom na ovom stepenu . Jos uvek nisam primetila nikakav problem...Cak suprotno! Puno bolje vidim od mnogih...

Ne razumem zasto je sve u redu sa mojim vidom.... Smile
Zvuci glupo ali stvarno me interesuje koji aspekt je nadvladao ovaj 28. stepen i lose postavljen Saturn(kvadrat sa Marsom i opozicija sa merkurom...) Smile
na tom 28 stepenu ( 29 stepenu zapravo ) Treba da se nalazi zvezda Spicilum, a na 28 stepenu Acumen , obe su odgovorne za slepilo. No Fixne zvezde se ipak malo mradju te je Spicilum sad na 1,x ( nesto  ) Jarca.

Sasa, zar nije i Merkur malo zaduzen za vid, m?  Smile
« Poslednja izmena: 02. Jan 2007, 20:07:16 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sve je otrov i nista nije otrov

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 176
Zastava Rotterdam
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ako je i merkur zaduzen za vid......meni su ovaj Saturn i Uran u opoziciji sa merkurom u 4. kuci......Da li to doprinosi mogucnosti za slab vid??
Oba svetla su mi dobro postavljena...
Mesec na 3. stepenu bika, a Sunce na egzaltaciji Jupitera... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung versus
da li bi neko pogledao natal moje majke? jer se jako brinem za nju.  Smile naime kao sto to obicno biva ko ima nesto skorpije-problemi sa zenskim organima.doktorka joj je radila nalaze ali kaze da joj se nesto i ne svidjajupa opet mora da vadi jos njih hiljadu,a ja bih htjela da vidim da li se moze ista vidjeti iz natalne karte.ako neko moze i hoce da pogleda pa da dam podatke Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 37
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
daj podatke ili još bolje, stavi kartu Smiley a ako ti nije problem, reci nam nešto o dijagnozi, datumu kad su počeli problemi... sve što bi bilo od pomoći.

ja nisam nikakav expert za astromedicinu, ali ima ih ovde pa možda zajedno možemo nešto pomoći. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung versus
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Koga zanima, a u prilici je doći u Rijeku 11 02 2007 od 10 h održati će se cjelodnevni seminar na temu astromedicine, namijenjen poznavaocima astrologije (nije za početnike)
Predavač - Damir Jovetić
Cijena seminara je 220 kn.
Broj mjesta je ograničen..

Prijave i detalji na
sasa.djuric@hi.t-com.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Baby, did you forget to take your meds?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6oo1
Nisam mogla da odolim da se ubacim ovdi, tako da, odmah prelazim na stvar... pa ako, i kad stignem na vreme - svaki odgovor je dobrodosao... :[60]:

Radi se o problemu koji traje vec duze vreme - stomacni problemi.
Moja situacija je konfuzna do bola...
Najpre, u periodu od 2ooo. - 2oo2. otkrivam neku cudnu stvarcicu odmah iza resice u ustima (inace, pre toga - non stop problemi sa prehladama), i cutim i trpim sve dok se stvar ne pogorsa maximalno, pocinju krvarenja (nenormalna) i ja na kraju odlazim u bolnicu. Prvi susret sa lekarima - njihova histerija, i niko ne moze da se nacudi koliko neko moze da ceka, s obzirom da je TUMOR u pitanju.
Nastupa pola godine boravka u bolnici, gde se iz minuta u minut saopstavaju razlicite dijagnoze - spremaju me za operaciju 4. puna meseca, i uvek iskrsne - "ne smemo da je posaljemo na operacioni sto, nece podneti anesteziju". U tom periodu - javlja se zhutilo ochiju, i premestaju me na Infektivnu, gde me drzhe mesec dana - pocetna dijagnoza: najpre A zhutica; zatim B; i na kraju - posumnjaju na C. Stizu rezultati - nema nijedne zhutice, predlazhu biopsiju jetre. Ja odbijam, krvarenja u nosu postaju sve cesca, na svoju inicijativu izlazim sa Infektivne, i par dana nakon toga - odlazim na operaciju. Operacija tumora se obavlja uspesno, svi u chudu, nakon nedelju dana - Lesi se vraca kuci.
Od tada - pa evo sve do danas, iz dana u dan, problemi sa stomakom ne prestaju. Naime, radi se o nekom gljivicnom oboljenju, sumnja se na Candidu, ona se pronalazi ubrzo u stolici, jedan doktor kazhe - to je zbog nehigijenskih uslova pod kojima sam operisana ranije, drugi - problem s debelim crevom...
Vidim da mi je 4. kuca u Skorpiji, vidim AC u Devici, i pitam - ima li spasa? Smile

P.S. ja se stvarno izvinjavam na ovolikoj poruci, jednostavno - ocaj!
Inache, moja natalna je u potpisu...
Takodje, izvinjavam se na urodjenoj mi morbidnosti - ona me je odrzhala  :nosebleed:
« Poslednja izmena: 26. Jan 2007, 00:18:59 od LiQuid_Dream »
IP sačuvana
social share
See you at the bitter end....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung D500
Nadam se da možete pomoći, ili da mi date smjernice...

Dečko, boluje od dijabetesa, pita se kad će i hoće li se izlječiti.

Dijabetes je otkriven 4.11. oko 12h.

Njegova karta:

http://img67.imageshack.us/img67/6337/komaracmr9.gif

Hvala puno. Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:44:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.