Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:59:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astrolozi u Srbiji  (Pročitano 189709 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ja išla kod milene ekart pre mesec dana i ladno mi ispogadjala da ću upoznati tipa kakav je moj sadašnji Smile i to skoro u dan kada cu ga upoznati
 Smile
a mene interesuje koliko vremena si provela kod nje dok ti je tumacila kartu i da li dozvoljava da je pitas nesto?
Ja bih otisla kod nekoga, ali se bas dvoumim. gledala sam neki dan na tv-u Milenu Ekart i nije lose. Bas sam u rebusu..
pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja išla kod milene ekart pre mesec dana i ladno mi ispogadjala da ću upoznati tipa kakav je moj sadašnji Smile i to skoro u dan kada cu ga upoznati
 Smile
a mene interesuje koliko vremena si provela kod nje dok ti je tumacila kartu i da li dozvoljava da je pitas nesto?
Ja bih otisla kod nekoga, ali se bas dvoumim. gledala sam neki dan na tv-u Milenu Ekart i nije lose. Bas sam u rebusu..
pozz

pa išla sam sa dve drugarice,što se pokazalo kao loše,stalno smo se prozivale i jedna drugoj upadale u reč,debilke
zadržale smo se oko 2,5 sata(zajedno)
možeš da je pitaš šta hoćeš,prijatna je i sme sa de puši u toj kancelariji  Smile
e da,ona nam reče da pored sebe(naravno) priznaje još jedino nekog peđu radovića,i za njega je rekla da je odličan
najbolje da smisliš šta ćeš da je pitaš i da zapišeš ,da ne bi zaboravila,ja sam se malo zbunila i nisam je pitala masu stvari kojih sam se posle setila
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Štiklice, veliki pozdrav  Smile
Da nije možda spomenula Pedju Petkovića? Imam neke njegove knjige, fantasične su  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
di si maki  Smile
nije,pominjala je samo tog radovića,za kog je rekla da deluje otkačeno ali da je extra astrolog

nego da niste čuli za neku sanju,naslednicu nekog poznatog milekića?
moj ortak tvrdi da je ona super,kao sve mu ispogađala i tako to?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K75OI
Pozzzz!
Ja sam cula za Predraga Petkovica,a za Pedju Radovica neznam sta da kazem,vidim hvale ga ovde na forumu,mozda je i tacno....medjutim svojevremeno sam pazljivo pratila negove prognoze sto se tice dogadjaja u nasoj zemlji i svetu-kratkorocne sto znaci da se mogu proveriti......to je bilo cesto prilicno netacno(pisao je za list "Trece oko").Ne zelim da ocrnim coveka ali onako bi svako ko malo bolje poznaje nasu i svetsku politku mogao da pise pa sta pogodi pogodi,sta ne nikome nista.E sada kakav je sa licnim horoskopima neznam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Shtiklice, naravno da sam čula za Sanju - Aleksandra Perić
Meni se jako svidja način na koji ona piše, a 2 moje prijateljice su radile natal kod nje i zadovoljne su. Jedino što joj nalaze zamerku je mala neodgovornost - čekaš duže za odgovor nego što se dogovorite i sl. Ali mislim da vredi čekanja  Smile
A razgovor sa njom, e tu ne znam kakva je  :



[Edit by marye: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]

Makishon,pazi na reklamiranje jer vec 3 put prepravljam tvoj post.
« Poslednja izmena: 17. Nov 2007, 12:06:19 od marye »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K75OI
Bas sam malopre pozvala Sanju Peric na mob. i rekla mi je da radi licne kontakte i tumacenja a sto se tice cene povoljnija je od drugih astrploga.
Zaboravila sam malopre da napisem da sam i ja cula od drugarice za nju.Posto je zurila u svoju skolu astrologije dogovorile smo se da se cujemo od Ponedeljka.Ako budem imala nekakvog iskustva-javicu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 315
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja sam bila par puta kod Sanje Peric. Prvi put sam bila pre 3 godine, sasvim slucajno sam nasla kontakt na netu. Inace, bila sam nepoverljiva prema Colji, Zlatkovicu i ostalim "medijskim" astrolozima. Sanja je cudo! Kako su prosle skoro 3 godine od mog prvog odlaska kod Sanje, sada mogu da pricam o tome koliko je dobra. Dogadjaji koji su mi u to vreme delovali totalno nerealni i nemoguci, obistinili su se i desili redom kako je ona i prognozirala. Ona je divna, energicna i nesebicno pozitivna devojka. Mozete da je pitate sta god zelite, skrene vam paznju na eventualne negativne stvari koje vas ocekuju i odmah vam kaze i nacin na koji cete ih najlakse prebroditi. Toliko sam stvari saznala o sebi, svojoj porodici zahvaljujuci njoj, ukazala mi je na koji nacin iz moje natalne karte mogu izvuci maksimum i kojim je putem najbolje poci.
Tada sam bila sa drugaricom, kojoj se zivot posle pola godine iz korena promenio - kako joj je Sanja i rekla da ce biti. Kasnije su mnoge moje, nase drugarice, koleginice i drugari bili kod nje, sigurno njih petnaestak, svi su prezadovoljni, odusevljeni, prosto ne mogu da veruju da neko tako precizno i detaljno moze da predvidi buducnost a jos preciznije da isprica o proslosti. Necu vise da smaram i gusim, tek kada neko ode kod nje shvati o cemu sam pricala  Smile. U svakom slucaju, svakom bi od srca preporucila Sanju Peric!  Smile
P.S. Ako vam je potrebna jos neka informacija u vezi Sanje - tu sam - pitajte!  Smile
« Poslednja izmena: 22. Nov 2007, 12:05:57 od Tara_Bgd »
IP sačuvana
social share
"...dok te nisam upoznala, moj zivot nije imao nikakvog smisla, nikakvog cilja. Znam da je na neki nacin svaki korak koji sam napravila od momenta kada sam prohodala, bio samo korak ka tebi..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.24
pored sanje koja je fenomenalna kako god okrenesh  , takodje za svaku preporuku je i boki djondovic .....provjerite za njega kod koga god hocete  i procitajte njegove tekstove obavezno  ......



[Edit by marye: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 02. Dec 2007, 22:52:05 od marye »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tara_bgd  jel postoji sansa da mi dostavis neki njen kontakt?

Meni je horoskop radio Goran Milekic i stvarno je bio neverovatan, do detalja je znao da ide tek toliko da vas sokira. . . .  posto je bio prijatelj moje keve, sve njene drugarice koje je vodila su bile odusevljene. . .
i eto posle njegove smrti prosto sam se ustrucavala da trazim nekog drugog. . . .  a sad mi je bas potreban. . . .  :help:

Thanks unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:59:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.