Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Jul 2024, 05:16:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astrolozi u Srbiji  (Pročitano 191611 puta)
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ne bih bas nazvao komentare "bezumnim" i "razvratnim", ali Nikola zaista nije narocito ozbiljan astrolog. Ipak, napravio je sajt, sto je druge mrzelo da odrade.

Svakako nije bez uma, daleko od toga, ali cesto nastupa prilicno diletantski.

S druge strane "razvrat" je rec neprikladna za astroloske diskusije. Ono sto je moralistima "razvratno", nekom drugom je sasvim banalni nivo erotskog (a ne znam ni sta je uopste nekom "razvratno" na ovom sajtu).

Najzad, niko nikom ne brani da svoja tumacenja metne -- da ne kazem: turi -- na svoj sajt i da iznosi dubokoumna i "manje razvratna" tumacenja (ako je u stanju).
« Poslednja izmena: 16. Apr 2006, 18:49:10 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Samsung SGH-E630
Najjača je Ruška Rakočević. Slušam baš pre par nedelja na Košavi, kako žena lupa da je to čudo Smile
Ima i neki derpe što svima kaže za bolesti krvi i krvotoka, obrt u 2008. godini, problemi sa plućima i reproduktivnim organima itd. Svakome ko nazove kaže nešto sa već postojećeg repertoara Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


nista nije slucajno sve se desava sa razlogom.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
montenegrina  zasto mislis da je  pitahje  njihove obrazovanosti  ogovaranje.     jer kad mogu za 1 analizu da uzmu 50e  onda mogu i da kazu sta su i gde zavrsili Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Drago mi je da je ova tema otrgnuta od zaborava.

Mogli biste pisati svoja iskustva, ako ste ih imali sa astrolozima ,preporuchiti dobrog,kao i kuditi losheg Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Slazem se apsolutno, imam u planu da odem kod astrologa cim dodjem do para,ali ne znam kod koga. Razmisljala sam o Jovani Lucic gajic? Da li neko zna nesto o njoj
pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja išla kod milene ekart pre mesec dana i ladno mi ispogadjala da ću upoznati tipa kakav je moj sadašnji   Smile i to skoro u dan kada cu ga upoznati
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


:)

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 2261
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
[quote author=andjela pizelly link=topic=67877.msg783517#msg783517 date=1134722345
Moras se cuvati negativnih astrologa.

Ovo je tacno.Negativan astrolog i kada je izuzetno dobr i precizan nikako nije dobar po vas jer ce ispricato samo ruzne dogadjaje,pa makar oni i bili tacni,a nazalost takvi ljudi najcesce ne ispricaju nista ili samo nesto lepo.Najbolje je da odete kod pozitvnog astrologa koji ce vam ispricato lepo na prvom mestu,realno i mozda nesto znacajno ruzno koje i nije tako loze da se precuti.Jer u suprotnom mozete godinama ocekivati to ruzno da vam se desi.Na primer Goran Vujosevic.Inace Dusan Velickovic je jako precizan kada je u pitanju karma, pa ko voli nek izvoli.Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
ja išla kod milene ekart pre mesec dana i ladno mi ispogadjala da ću upoznati tipa kakav je moj sadašnji   Smile i to skoro u dan kada cu ga upoznati
 Smile
...........i koliko si joj platila , ako nije tajna
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ok je da ti astrolog skrene paznju na ono sto mozes da promenis i da utices na to pa makar i bilo negativno. Pogotovo kad krenes da verujes u nesto lose i da salno mislis o tome to ce se na kraju i desiti. Zbog toga mislim da je ova tema odlicna, nadam se da ce sto vise ljudi pisai o svom iskustvu.
pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja išla kod milene ekart pre mesec dana i ladno mi ispogadjala da ću upoznati tipa kakav je moj sadašnji Smile i to skoro u dan kada cu ga upoznati
 Smile
...........i koliko si joj platila , ako nije tajna

4.000 dinara iliti 50 eura
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Jul 2024, 05:16:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.