Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:54:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 128
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Anime  (Pročitano 339874 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7651
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
@ Marko jel Fairy Tail pri kraju?Ne znam da li da pocinjem da gledam ako nije.Dosta mi je sto se nerviram sa Bleach-om svake nedelje.

@Blizzard 1. Koje godine je snimljen Wolf's Rain? Gledao sam ga ali nisam primatio godinu a to omiljeni serijal.

             2. Imala je neka serija novije proizvodnje sa radnjom u nekoj srednjoj skoli,ne znam da li si to video      ako jesis amo me zanima da li je kraj ili i ona jos traje?

             3. Sto se tice Samurai 7, jel ima neke dublje price osim makljanjau serijalu?Ako mozes da mi je uporedis sa nekom drugom serijom. 
IP sačuvana
social share
                  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
@ Marko jel Fairy Tail pri kraju?Ne znam da li da pocinjem da gledam ako nije.Dosta mi je sto se nerviram sa Bleach-om svake nedelje.

Jok, snimaju ga kao Bleach i Naruto tj svake nedelje po epizoda a ni manga nije gotova sa chapterima, ali veruj mi isplati se gledati ga
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Sendo 
@mznn odgovor 1.) Original run (26 epizoda)    January 6, 2003 – July 29, 2003
                              OVA (4 epizode)Released    January 23, 2004 – February 25, 2004
                              Manga                                   July 23, 2003 – February 23, 2004
izvor Wikipedia
             odgovor 2.) Serijala u srednjoj školi ima koliko oćeš, a njim mahom slabo gledam, mada ako još neko voli High School serijale neka dopiše jedan (koji je skoro izašao)
            odgovor 3.) Može se uporediti sa mnogim samurajskim serijalima, mada ja ne bi. Ono što sam napisao jeste osnovna priča, i može se još što šta dodati, ali akcenat je na interakciji između junaka, i razvijanju njihovih likova na taj način. Dobar review (bez većih spojlera) bi ti bio ovaj:

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7651
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Hvala  Smile  Sad cu da skinem Samurai 7 pa onda Fairy Tail

Death Note sam stigao do neke epizode(22) i nemogu dalje Smile kad mi bude dosadno odgledacu
IP sačuvana
social share
                  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Sendo 
Nema na čemu, tu smo da pomognemo. Evo nešto za sve vas koji gledate temu (bilo nehotice, bilo obrazovno), a pritom ne komentarišete jer ste stidljivi (šalimo se naravno) Smile jedan jako lep AMV koji je i kolaž svih openinga u japanskoj animaciji. Dame i gospodo, kolege Burekdžije, sa ponosom vam predstavljam sve klišee (u pozitivnom smislu) Animea, uživajte

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
http://www.mediafire.com/?rp0p9b6cvnkbdpy#2

ovde vam je skup svih preporuka za gledanje anime filmova i serija, što po žanrovima, što po kvalitetu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


zovite me na sarme .)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 15
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
SonyEricsson T110
dakle moram reci  - pre GITS-a , bio je Patlabor ......vidis ti to....odgledao samo filmove, 1. i 2. deo (treci nisam , po preporuci, mada sam na nekom klipu video nekakvu godzilu na kraju ili sta vec, no mozda cu ti to jednom da se nakanem) , teska prica , originalni elementi, podizanje drustva(civilizacije) na visi nivo, uz naravno sve strahove koji visi nivo pruza ,    meni se dopao Patlabor     BASHHHH , tako da, fala ti mecava - blizzarde na predlogu .)

mo zeilm i sa da dodam svoj doprinos ovoj temi i da preporucim nesto malo  (pa onda jos malo vise ) teze

Rekao bih da je ,  Shigurui - death frenzy   , bas prosto-uzasna serija po meni, prevashodno namenjena muskoj publici(mada ako ima zena kojima se ovo svidja , neka mi bace PM , ako smeju  Smile )

U ovoj serir se prati prica likova koji su - nabijeni u skoro svakom smislu, i zizicki i psihicki i moralno i nemoralno i kurce se barate i neki epizodama , al dobro sad .) da ja sad ne objasnjavam sta se sve desava u 12 epizoda, pogledajet ovu malu i popaljivu seriju izbacenu od strane Madhose produkcijskog tima.

trejleri i ostala cuda:
http://www.imdb.com/title/tt1233119/



« Poslednja izmena: 10. Dec 2010, 17:01:21 od jukensha »
IP sačuvana
social share
edit by chelavi1: Postavljanje linkova u potpisima clanova nije dozvoljeno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Sendo 
Fala Scar i Jukenša. Dobra lista od Scara mada malo suvoparno, ipak mislim da treba prikazati na nivou iskustva. Nipošto ne mislim da treba uraditi recenziju nego ono, radnja u dve tri rečenice i klip (ako može Smile)
Što se tiče Shigurui, drugar mi kaže da je super, ali ja sam trenutno na FMA Broterhoodu, mada je na to do listi. Inače, upozorenje devojkama, serija je totalno šovinistička i nivo nasilja je mega brutalan.
Kada smo već kod serijala tog tipa, seti se da ste mnogi gledali Berserka. Zanimljivo za ovaj serijal je da je u Srbiji jako popularan, jer sem par referenciji (u kasnijem delu stripa, odnosno mange) radnja se događa u srednjem veku, a kako je nama srbima mač&oklop u krvi i dnk, prirodna veza se stvara instant. Želim samo da upozorim ljude koji počinju da gledaju Berserk da se priča ne završava na kraju serije(spoiler, ali neće vam pokvariti doživljaj) već se nastavlja u stripu koji još uvek izlazi.
Anyway Berserk je mračna priča o čoveku po imenu Guts, koji umesto ruke ima protezu, nema desno oko, i vitla mačem velikim koliki je on. Na početu priče on ubija jednog od apostola, biće koje je nekada bilo čovek, a sada je više demon, koji u borbi koristi svoj alter ego, izopačenu viziju sebe. Guts ima znak koji krvari kada je blizu apostola, i upravo to je način na koji ih lovi. Ali ko su apostoli, kako je Guts izgubio ruku i oko, i koja je njegova misija? Pa pogledajte u 25 epizoda serije Berserk.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
Ericsson jeste
Berserk je odlichan odgledo sam ga sad chitam mangu  Smile
chuo sam da će uskoro biti nastavak anime,Blizard da l ne znash neshto o tome  Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Sendo 
Imaš ovde neki podatak http://www.animenation.net/blog/2009/08/18/ask-john-is-new-berserk-anime-in-production/
kao i slike. Iskreno (ako mene pitaš) bolje bi bilo da urade ko sa Hellsingom OVA serijal koji, s obzirom da izlazi direktno na DVD i VHS, ne cenzuriše nasilje, ne ubacuje filere itd. Serija je (na žalost) nasilno prekinuta u 25 epizodi jer je produkciji ponestalo para, što je prava šteta, ali i dobar način da se ljudi bace na strip sa "šta se desilo sledeće" sindromom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 128
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:54:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.