Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:53:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Algol - fiksna zvijezda  (Pročitano 45529 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 111
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Motorola V3r
Pet dana niko ne posecuje ovu temu, nemam sad opciju da da izmenim post, pa moram novi:

Neka se neko izjasni o Algolovom orbisu od 6 stepeni. Uobicajeno se konjikcija fiksnih zvezdi racuna 1,5*-2*, ali kazu da jedino Algol vrsi konjukciju na 6 stepeni. Ovo bitno menja stvari, bar u mojoj natalnoj, pogotovo sto vrsi konjukciju sa vrhom 8.-e kuce, a i sa Fortunom.

Posetite temu!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Moje astroloske karte:
NatalSinastrijaDavisonov
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Orbis zavisi od planete koja se tu nalazi, nece podjednako delovati na svaku, ali ce delovati unutar 4 stepena, i pazi da odvojis njegovo dejstvo od sazvezdja plejada koje su neposreddno za algolom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 111
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Motorola V3r
Orbis zavisi od planete koja se tu nalazi, nece podjednako delovati na svaku, ali ce delovati unutar 4 stepena, i pazi da odvojis njegovo dejstvo od sazvezdja plejada koje su neposreddno za algolom

Ma vidi, Plejade me sigurno poklapaju, ali me zanima sta znaci Algol u konjukciji sa vrhom 8.-e kuce?? Vrh osme mi je na 27*50` Bika, dakle jeste konjukcija. Odmah zatim, u 8.-oj kuci, na 29* Bika mi je Fortuna, dakle samo 3*5` razmak.

Ovo me narocito zanima jer je 8.-a kuca, izmedju ostalog, kuca smrti, a Algol na njoj??? Za Fortunu sam procitala da donosi siromastvo. Venera mi je bezbedna, jer je na 8* Bika.
IP sačuvana
social share
Moje astroloske karte:
NatalSinastrijaDavisonov
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@vivijen ne zaboravi da po kochu mozda nece biti na vrhu VIII e sad ko ce znat kad djeluje po kochu ili po placidusu
po ova dva sistema kuca samo su isti stepeni kod Asc i Dc

inache ako je VIII kuca tudji novci ,ne pozajmljuj novac,ne dizi kredite,ne ochekuj nasljedstvo ,tako nekako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovako nisam siguran tj. još razmišljam da li Algol djeluje na vrhu polja. Polje u sebi nema energiju ono je samo pozornica. A ono što budi energiju fiksne zvijezde je planet. Ali ima slučajeva gdje sam vidio da i na vrhu polja djeluje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Bolje više,nego manje

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
joooj....evo tek sad polako otkrivam i fixne zvijezde....uočila sam da mi je Algol na istom stupnju ko i Venera 25 stupanj prva kuća, a u blizini je i Merkur na 29 stupnju....jel to jako loše?

Gdje bi se još na netu moglo pročitati više o fixnim zvijezdama?

IP sačuvana
social share
Bla-bla
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
joooj....evo tek sad polako otkrivam i fixne zvijezde....uočila sam da mi je Algol na istom stupnju ko i Venera 25 stupanj prva kuća, a u blizini je i Merkur na 29 stupnju....jel to jako loše?

Gdje bi se još na netu moglo pročitati više o fixnim zvijezdama?

Danas sam bash prochitala u duporovoj knjizi,da Algol djeluje kao Uran,znachi,iznenadne promjene na polju ljubavi,a um genijalca(ako je u konjukciji sa Merkurom)

http://www.astrologycom.com/fixedstars.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Bolje više,nego manje

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Hvala Andjela... Smile
IP sačuvana
social share
Bla-bla
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
Ja mislim da gde se nadje Algol " opasna " fiksna zvezda, to polje nema napretka!!! Smile
Napr.moja komsinica ima 50 god. i ima Algol na samom ASC a gledajuci same planete i njihove medjusobne aspekte nisu losi za brak!!Ali medjutim moja komsinica nikad se nije udala!!!!!Jos uvek je "devojka".Nije da nije htela nego nije cak ni ponuda imala a smatrana je u svojoj mladosti kao izuzetno lepa i dobra devojka!Ni sad ne izgleda lose!!!Tako da se cuvate ko ga ima na ASC!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung versus
Moja majka ima marsa na algolu u 7 kuci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:53:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.