Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 43 44 46 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 256986 saveta kako smuvati devojku koja vam se sviđa  (Pročitano 132152 puta)
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.26
mob
Tel.Me Your.Number
Au brate 44 strana.

*45 Smile
« Poslednja izmena: 05. Sep 2012, 03:50:41 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Imam jedno pitanjce. Elem, vec neko vreme jurim broj telefona jedne devojke, po imenu Ana. Menja ih, imao sam dva koji vise nisu u funkciji. Prica je ovakva, znam je iz vidjenja jos kad sam bio mali, druzila se sa mojom sestrom tad i moram reci da je prelepa. I dan danas je, nema fejs al sam nekako uspeo da vidim njenu sliku (heh dobro je imati drugaricu u mupu Smile ne bunite se, covek mora se snalazi kako ume). Ma super devojka, nije samo izgled, zaista vredi truda. E njen cale ima neki servis koji se vodi na stan, pa tako dobih fixni broj. E da ne duzim pitam vas sve, da li mislite da je glupo zvati devojku na fixni traziti je i pitati da izadje na kafu ili sl? Jedna drugarica mi rece da je glupo, osim ako mi bas iz nekog razloga ona treba, dok mi druga rece da mogu slobodno, i da bi bilo lose kad bi je zvao na mob jer je to vec narusavanje privatnosti. Sta vi mislite? I ako mislite da treba zvati na fixni, sta je najbolje reci, kako najbolje sloziti pricu? Aj budite od pomoci, dobri ste ljudi. U zdravlje!
« Poslednja izmena: 27. Okt 2012, 13:41:39 od valijant08 »
IP sačuvana
social share
be good to each other!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Imam jedno pitanjce. Elem, vec neko vreme jurim broj telefona jedne devojke, po imenu Ana. Menja ih, imao sam dva koji vise nisu u funkciji. Prica je ovakva, znam je iz vidjenja jos kad sam bio mali, druzila se sa mojom sestrom tad i moram reci da je prelepa. I dan danas je, nema fejs al sam nekako uspeo da vidim njenu sliku (heh dobro je imati drugaricu u mupu Smile ne bunite se, covek mora se snalazi kako ume). Ma super devojka, nije samo izgled, zaista vredi truda. E njen cale ima neki servis koji se vodi na stan, pa tako dobih fixni broj. E da ne duzim pitam vas sve, da li mislite da je glupo zvati devojku na fixni traziti je i pitati da izadje na kafu ili sl? Jedna drugarica mi rece da je glupo, osim ako mi bas iz nekog razloga ona treba, dok mi druga rece da mogu slobodno, i da bi bilo lose kad bi je zvao na mob jer je to vec narusavanje privatnosti. Sta vi mislite? I ako mislite da treba zvati na fixni, sta je najbolje reci, kako najbolje sloziti pricu? Aj budite od pomoci, dobri ste ljudi. U zdravlje!

kazi:"treba mi neko da mi zakuva kavu"  Smile


brate samo se opusti i izbaci sve sto hoces da kazes eto ! tako je jednostavno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Imam jedno pitanjce. Elem, vec neko vreme jurim broj telefona jedne devojke, po imenu Ana. Menja ih, imao sam dva koji vise nisu u funkciji. Prica je ovakva, znam je iz vidjenja jos kad sam bio mali, druzila se sa mojom sestrom tad i moram reci da je prelepa. I dan danas je, nema fejs al sam nekako uspeo da vidim njenu sliku (heh dobro je imati drugaricu u mupu Smile ne bunite se, covek mora se snalazi kako ume). Ma super devojka, nije samo izgled, zaista vredi truda. E njen cale ima neki servis koji se vodi na stan, pa tako dobih fixni broj. E da ne duzim pitam vas sve, da li mislite da je glupo zvati devojku na fixni traziti je i pitati da izadje na kafu ili sl? Jedna drugarica mi rece da je glupo, osim ako mi bas iz nekog razloga ona treba, dok mi druga rece da mogu slobodno, i da bi bilo lose kad bi je zvao na mob jer je to vec narusavanje privatnosti. Sta vi mislite? I ako mislite da treba zvati na fixni, sta je najbolje reci, kako najbolje sloziti pricu? Aj budite od pomoci, dobri ste ljudi. U zdravlje!

Која си ти сиса. Осећам да имаш једно 30 година.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung 111111
Nemoj to da radis debilno je.Zoves nekog ko te jedva zna..i jos posle toliko vremena i na taj nacin.
Napravi neku ideju da se sretnete..da popricate..da se bar malo primi pa zovi.

Idi u taj servis XD
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Veoma glupo...Bolje saznaj gde izlazi,pa joj tu pridji,a ne ovako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 45
Zastava Сандански
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
problem  Smile Smile drugarica mi je rekla da se svidjam jednom maloj, i svaki put tamo dje izlazimo mi drug kaze: vidji kako te gleda ovo ono, ne skida pogled sa tebe i tako to... takodje gledam i ja nju i to, smeska mi se i sve.. il npr. sjedimo i ona ono ustane pa me pogleda i to i ono stane da je gledam, imam sjajno dupe i to.. ali na ona pitanjja anonimna neko joj je poslao pitanje da kaze ime ko joj se svidja, i nije stavila moje ime nego neko drugo  Smiley 1 Sta to moze da znaci?
« Poslednja izmena: 27. Okt 2012, 19:09:22 od Maior »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Sta komplikujes,ako vidis da te gleda,upecaj joj pogled,nasmesi se i pridji...Popricaj malo(ne neke ozbiljne teme)i trazi joj broj..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 45
Zastava Сандански
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
pa to upecao sam joj pogled jedno 5-6 puta sinoc, i ono mi se smeska i ja njoj .. nisam joj moga pric da pricam snjom jer je bila sa 4-5 drugarice a ja sa 3 druga, prisli smo im ali nisam uspio pricat snjom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
pa to upecao sam joj pogled jedno 5-6 puta sinoc, i ono mi se smeska i ja njoj .. nisam joj moga pric da pricam snjom jer je bila sa 4-5 drugarice a ja sa 3 druga, prisli smo im ali nisam uspio pricat snjom
pridji joj i kazi da izadjete napolje zato sto se u diskoteci nista ne cuje i kada izadjete napolje bicete sami
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 43 44 46 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.