Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:58:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 65 66 68 69 ... 100
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zvezde Granda!  (Pročitano 545648 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12052
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Kako bi ova prosla u Madjarsku ili Cesku filmsku industriju. Kod nas je to potpuno mrtvo.
Ma i ove se bave istim poslom kao madjarice samo se ne snimaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Kako bi ova prosla u Madjarsku ili Cesku filmsku industriju. Kod nas je to potpuno mrtvo.
Ma i ove se bave istim poslom kao madjarice samo se ne snimaju.

Znam, znam to se vidi na km. Sasa Popovic i ziri su par puta rekli da ih biraju po boji glasa, ali i po izgledu. Kad se to takmcienje zavrsi i kad vidis kako "grandove zvezde" sa 20+- pevaju, kako odmah idu u Bec, sad skoro je ova plava Babic bila u Kopenhagen da peva, sve ti bude jasno.

Pitam se da li ti roditelji znaju gde pustaju svoje cerke. Mozda gresim, mozda sam pod nekom teorijom zavere i sl. ali mi nije jasno da ubrzo nakon nekog grandovog takmicenja ili pinkovih zvezda neke od njih tako napreduju i odmah ih zele u svojim diskacima nasi po Svici, Becu, Nemackoj i ostalim "nasim" mestima. Da li ljudi toliko nemaju da im neko ili produkcija ili posle tog takmicenja neki "menandzer" ponudi odredjenu svotu da otkupi njihovo dete ili sta, u cemu je caka?
« Poslednja izmena: 06. Nov 2015, 16:25:58 od Rammfan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


"Ко не поштује свог генерала,поштоваће туђег"

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 18095
Zastava Rotterdam
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Kako bi ova prosla u Madjarsku ili Cesku filmsku industriju. Kod nas je to potpuno mrtvo.
Ma i ove se bave istim poslom kao madjarice samo se ne snimaju.

Znam, znam to se vidi na km. Sasa Popovic i ziri su par puta rekli da ih biraju po boji glasa, ali i po izgledu. Kad se to takmcienje zavrsi i kad vidis kako "grandove zvezde" sa 20+- pevaju, kako odmah idu u Bec, sad skoro je ova plava Babic bila u Kopenhagen da peva, sve ti bude jasno.

Pitam se da li ti roditelji znaju gde pustaju svoje cerke. Mozda gresim, mozda sam pod nekom teorijom zavere i sl. ali mi nije jasno da ubrzo nakon nekog grandovog takmicenja ili pinkovih zvezda neke od njih tako napreduju i odmah ih zele u svojim diskacima nasi po Svici, Becu, Nemackoj i ostalim "nasim" mestima. Da li ljudi toliko nemaju da im neko ili produkcija ili posle tog takmicenja neki "menandzer" ponudi odredjenu svotu da otkupi njihovo dete ili sta, u cemu je caka?

Kolega Rammfan slazem se sa ovim sto si napisao ... Najbolji primer se vidi kod one devojke Aleksandre Prijovic .. bila fina povucena, normalno odevena devojka a pogledaj je sad ...

Oblaci se kao najveca rava.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12052
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Vecina tih gradnovih pevaljki moze da zaradi par stotina evra ali da peva celu nocu ili moze da uzme te iste i vece pare za pola sata,sat na ledjima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1353
Zastava Skoplje, MK
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
Kako bi ova prosla u Madjarsku ili Cesku filmsku industriju. Kod nas je to potpuno mrtvo.

Ma kakva madjarska industrija, ovu treba pustiti direktno u Brazzers..  Smile

Najinteresantnije je sto u ZG uvek pobedi muski takmicar, posle iznenada nestane, i onda Sale pocne da promovise ove pevaljke koje su zavrsile negde izmedju 15-20 mesta, a neke su cak usle i u Top 12  Smile

Od pobednika mislim da je jedino Darko Lazic napravio neku karijeru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Kako bi ova prosla u Madjarsku ili Cesku filmsku industriju. Kod nas je to potpuno mrtvo.
Ma i ove se bave istim poslom kao madjarice samo se ne snimaju.

Znam, znam to se vidi na km. Sasa Popovic i ziri su par puta rekli da ih biraju po boji glasa, ali i po izgledu. Kad se to takmcienje zavrsi i kad vidis kako "grandove zvezde" sa 20+- pevaju, kako odmah idu u Bec, sad skoro je ova plava Babic bila u Kopenhagen da peva, sve ti bude jasno.

Pitam se da li ti roditelji znaju gde pustaju svoje cerke. Mozda gresim, mozda sam pod nekom teorijom zavere i sl. ali mi nije jasno da ubrzo nakon nekog grandovog takmicenja ili pinkovih zvezda neke od njih tako napreduju i odmah ih zele u svojim diskacima nasi po Svici, Becu, Nemackoj i ostalim "nasim" mestima. Da li ljudi toliko nemaju da im neko ili produkcija ili posle tog takmicenja neki "menandzer" ponudi odredjenu svotu da otkupi njihovo dete ili sta, u cemu je caka?

Kolega Rammfan slazem se sa ovim sto si napisao ... Najbolji primer se vidi kod one devojke Aleksandre Prijovic .. bila fina povucena, normalno odevena devojka a pogledaj je sad ...

Oblaci se kao najveca rava.

Hvala. Smiley

Dobro zapazanje da je od muskih samo Darko Lazic i dalje prisutan. Bane Mojicevic se uzgbio u poslednje vreme, ali uglavnom se posle takmicenja neke ribe izvuku na povrsinu i one pune novine. Barem su zgodne, pa ce ova tema da zivi jos dugo. Za njih je napravljena.  Smile
« Poslednja izmena: 09. Nov 2015, 03:31:15 od Rammfan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Promocija nove pesme Đavolica , Piće za mladiće u jučerašnjoj emisiji Zvezde Granda specijal , TV Prva 15.11.2015. :

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


"Ко не поштује свог генерала,поштоваће туђег"

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 18095
Zastava Rotterdam
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
O boze pa koje su sad ove, kad se ovo pojavi na estradi  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Jelena Gajić , takmičarka iz prethodne sezone , za koju još nije sigurno da li je učesnica takmičenja ZG i u tekućoj sezoni ( nadamo se i navijamo da se predomisli )  , nastup na javnom času pevanja škole Super Voice & Pegart Studio Official , splav Na vodi kafana , 15.06.2015. :


« Poslednja izmena: 17. Nov 2015, 13:45:46 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Đavolice , Grand parada , Grand Narodna TV 13.11.2015. :


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 65 66 68 69 ... 100
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:58:06
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.