Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zoran Djindjic-izabrani intervjui,biografija,vizija iz proslosti za buducnost  (Pročitano 46243 puta)
Bez prava na potpis
Zvezda u usponu


Jedini imam privilegiju da u potpisu reklamiram SF

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1595
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Organizacija EP u košarci po najvišim standardima





Beograd, 20. mart 2002. godine - Vlada Srbije pomoći će gradovima koji žele da se uključe u organizaciju Evropskog prvenstva u košarci "Beograd 2005.", jer poverenje koje je zemlji ukazano dodeljivanjem organizacije prvenstva, Vlada shvata kao priznanje domaćoj košarci i zemlji i želi da se aktivno angažuje u organizaciji šampionata, rekao je premijer Srbije i predsednik Organizacionog odbora prvenstva dr Zoran Đinđić, nakon prve sednice ovog odbora.


Na sastanku je dogovoreno da će Organizacioni odbor u narednom periodu prikupljati iskustva organizatora prethodnih šampionata, Grčke i Turske, kao i Švedske, koja će organizovati naredno veliko takmičenje. Na osnovu tih iskustava i zahteva svetske organizacije, Odbor će odrediti rokove i kriterijume za poslove koji se moraju obaviti.


"Pošto se menjaju i modernizuju uslovi organizacije, smatramo da je vrlo važno da na osnovu iskustva drugih zemalja, definišemo šta nas čeka i da 2005. godine organizujemo prvenstvo na nivou najviših standarda koji postoje u svetu", rekao je Đinđić.


Želja Odbora je da se takmičenje organizuje u što više gradova, jer bi to značilo bolje učešće publike. Uslovi, da bi se grad uopšte kandidovao, su jedna sportska dvorana, koja zadovoljava standarde i dva hotela ranga pet zvezdica.


Sredstva uložena u pomoć gradovima koji su blizu ispunjenja ovih uslova, neće biti uložena samo u organizaciju ovog šampionata, već će izgrađena infrastruktura i dvorane ostati i za budućnost.


Na današnjem sastanku dogovoreno je i da se obrazuje sekretarijat, koji će biti izabran u narednih mesec dana. Sekretarijat će imati zadatak da operativno prati pripreme i sam šampionat, a biće sastavljen pretežno od ljudi iz Košarkaškog saveza Jugoslavije. Za portparola Odbora izabran je aktuelni portparol KSJ Jovan Maksimović.


Pored premijera Srbije i potpredsednika Vlade Nebojše Čovića, članovi Odbora su i zvaničnici košarkaških saveza Srbije, Crne Gore i Jugoslavije. Sledeći sastanak Odbora biće održan sredinom aprila.

IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Pravo na potpis - uskraceno!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Zvezda u usponu


Jedini imam privilegiju da u potpisu reklamiram SF

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1595
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Osposobiti ljude da koriste znanje





Subotica, 17. mart 2002. godine - Tokom posete Subotici, u okviru vladine turneje Srbija na dobrom putu, premijer dr Zoran Đinđić i pomoćnica ministra prosvete i sporta za više i visoko obrazovanje prof. Srbijanka Turajlić, razgovarali su sa studentima i srednjoškolcima na Ekonomskom fakultetu u Subotici o načinima za približavanje standardima Evropske unije, što je jedan od prioriteta Vlade Srbije.


"Mislim da će od uspeha projekta, koji smo definisali kao 'dajte prioritet znanju', zavisiti uspeh čitavog projekta reformi u našoj zemlji, a u tome je velika uloga univerziteta, vas i vaših profesora", rekao je premijer obraćajući se učenicima u prepunom amfiteatru. "Jedino što imamo, i to je naša jedina šansa, su ljudi… i to ljudi kao nosioci znanja".


Glavna strategija i ključ uspeha u XXI veku je brzina u prikupljanju informacija, u njihovoj proveri i korišćenju. Onaj ko bude brz i sposoban da ih upotrebi, taj će biti superioran, rekao je Đinđić.


"Moramo osposobiti ljude, ne da apsorbuju veliku količinu informacija, nego da ih koriste i da imaju pristup informacijama", rekao je on


Vlada Srbije se po uspostavljanju srela sa ogromnim problemima, pre svega u akademskoj sferi gde su promene dočekane posle više od deset godina spavanja i tri godine aktivnog uništavanja.


"Apsolutni smo rekorderi u potpisivanju raznih konvencija sa Evropom. Za manje od tri meseca, od uspostavljanja Vlade Srbije, uspeli smo da potpišemo sve konvencije koje je Evropa za ovih deset godina donela", rekla je Turajlić.


Pristupanje Lisabonskoj konvenciji, koja obezbeđuje priznavanje diploma i van granica zemlje u kojoj se studira, od posebnog je značaja za pogranični region Subotice, rekla je prof. Turajlić. Ovoj važnoj konvenciji Srbija je pristupila odmah nakon promene vlasti u zemlji.


Zakon o univerzitetu je pripremljen i nalazi se u parlamentu. Zakon o univerzitetu treba promeniti, pošto je simbol lošeg zakona, ali autonomija je već vraćena, pa stoga nema razloga za žurbu, rekla je ona.


"(Važeći) zakon, ovakav kakav je, nije reformski, ali pruža puno prostora onima koji to žele da, pomognuti Vladom Srbije i Ministarstvom prosvete, ozbiljno vuku reformske poteze", rekla je Turajlić.


Reforma nastavnih planova i programa nešto je što mora da učini akademska zajednica sama, u saradnji sa univerzitetima u Evropi i svetu, a Ekonomski fakultet u Subotici u tome je daleko odmakao, kaže Turajlić.


Na pitanje studenta vezano za funkcionisanje administracije, premijer je rekao da je zamisao vlade ostvarivanje koncepta "one stop shop", tj, da građani posao mogu da završe dolazeći samo na jedno mesto. Čitav paket zakona vezan za to sada je u proceduri i sve bi za dva-tri meseca bude izglasano ili kao zakon ili kao uredba, rekao je premijer.


Jedan od prisutnih studenata rekao je da se slaže sa izborom vlade da naglasak u budućnosti bude na malim i srednjim preduzećima ali je pitao šta će biti sa onim velikim.


Vlada ima trostruku strategiju, odgovorio je premijer. Prva je da od stotinu najvećih svetskih kompanija, koje učestvuju sa 80 odsto u svim svetskim investicijama, Vlada dovede deset u Srbiju. Druga je da desetak-petnaest domaćih kompanija postanu regionalni lideri: u farmaceutskoj industriji, u industriji nameštaja i drvnoj industriji i u proizvodnji hrane. Ukoliko je jedna kompanija lider u, na primer, farmaceutskoj industriji, onda joj treba ponuditi da u procesu privatizacije ona uzme dve-tri slične kompanije, pa da tako postane regionalni lider u toj oblasti, a možda za deset godina i svetski lider, kaže Đinđić.


Treći element su mala i srednja preduzeća. U Evropskoj uniji 70 dosto ljudi zaposleno je u malim i srednjim preduzećima, a samo 30 odsto u velikim, jer velika preduzeća počivaju na visokom stepenu automatizacije i korišćenja tehnologije i malo ljudi zapošljavaju.


"Ova turneja i ima za cilj da pomognemo ljudima u malim i srednjim preduzećima da definišu svoju strategiju i da pomognemo ljudima koji imaju nameru da se bave biznisom, da počnu svoj biznis", rekao je premijer.


Studenti, koji su prisustvovali tribini, zadovoljni su napustili amfiteatar.


"Optimista sam i čini mi se da Vlada, za razliku prošle, dobro radi", rekao je za zvanični sajt Vlade Srbije Saša Jović, student treće godine Ekonomskog fakulteta."Mislim da bi, ipak, trebalo da se više skoncentriše na obrazovanje, da se gradivo rastereti i da nas uče informacijama koje će nam sližiti u životu, a ne nekim 'knjiškim znanjima' koja nam neće pomoći u životu i poslu… Ukoliko Vlada želi da mladi budu nosioci razvoja, onda se mora potruditi da nam što više obezbedi, makar osnovne uslove i bolji nastavnički kadar".


Jelena Mrzić, prva godina Ekonomskog fakultet rekla je u razgovoru za zvanični sajt Vlade, da je, gledajući period od promena do danas, sigurno mnogo bolje nego što je bilo.


"Veoma mi je drago što premijer obilazi fakultete, što je zainteresovan za nas i što ga zanima naša budućnost, kako napredujemo i da li smo zainteresovani za učenje. Mi smo, kako je i sam premijer rekao, mlada generacija koja treba da preuzme ovu državu", rekla je za sajt Vlade Srbije Marijana Lukić, student prve godine Ekonomskog fakulteta u Subotici. "Za sada je dobro, jer čini mi se da ne možemo tražiti rezultate koji se ne mogu tako brzo ostvariti. Veoma mi je drago što počinjemo, što krećemo u nešto novo i dobro".




IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Pravo na potpis - uskraceno!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Zvezda u usponu


Jedini imam privilegiju da u potpisu reklamiram SF

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1595
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Tri ključna projekta za region Balkana

Beograd, 7.mart 2002. godine - Zoran Đinđić, predsednik Vlade Republike Srbije, izjavio je posle sastanka sa Erhardom Busekom, koordinatorom Pakta za stabilnost jugoistočne Evrope, da su za povezivanje država u regionu bitna tri projekta-čišćenje i plovnost Dunava, izgradnja autoputa Niš-Dimitrovgrad i suzbijanje šverca i organizovanog kriminala.
Teme razgovora su bili konkretni projekti koji su značajni za više zemalja u regionu. Prvi projekat je korišćenje i plovnost Dunava za transport, razvoj turizma i unapređenje saradnje među državama. Drugi projekat je završetak autoputa Niš-Dimitrovgrad, deo koridora 10, do 2004. godine, kada počinje Olimpijada u Grčkoj i treći projekat je suzbijanje šverca i organizovanog kriminala, rekao je Đinđić.
"Za Srbiju i SRJ bitno je stvaranje i ispunjenje uslova za evropsku integraciju, koji podrazumevaju dobru infrastrukturu i razvoj demokratskih institucija", rekao je Đinđić.
Busek je, u obraćanju novinarima, najavio za kraj maja regionalnu konferenciju o značaju Dunava u olakšanju drumskog i rečnog saobraćaja.
Reka Dunav je blokirana ostacima porušenih novosadskih mostova od proleća 1999. godine kada je NATO bombardovao SRJ zbog krize na Kosovu.
"Očekujem blisku saradnju sa vlastima u SRJ u borbi protiv organizovanog kriminala, saradnju sa sudovima i tužilaštvom, kao i saradnju u oblasti telekomunikacija i informacionih sistema", rekao je Busek, dodavši da će u Beogradu u septembru biti organizovan poslovni forum za privlačenje investicija u SRJ.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Pravo na potpis - uskraceno!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Zvezda u usponu


Jedini imam privilegiju da u potpisu reklamiram SF

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1595
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Znanje je najveći kapital





Užice, 23. februar 2002. godine -Turneja Vlade Republike Srbije "Srbija na dobrom putu", počela je danas u Užicu, razgovorima srpskog premijera dr Zorana Đinđića, ministra za prosvetu i sport prof. dr Gaše Kneževića i direktora Agencije za mala i srednja preduzeća dr Nenada Penezića sa članovima gimnazijskog parlamenta, njihove vlade i učenicima drugih srednjih škola u Užicu.


Turneja ¨Srbija na dobrom putu¨ trajaće više od dva meseca i obuhvatiće više od 50 gradova Srbije, a njen cilj je da Vlada Srbije građanima saopšti svoje prioritete u 2002. godini, direktno i na licu mesta, i da otvoreno razgovara o problemima i potrebama svakog regiona. Turneja je načina da premijer i članovi Vlade dobiju informacije iz prve ruke o tome kako građani zaista žive, koje su prave potrebe regiona, da se otkriju skriveni potencijali i neiskorišćeni resursi i da se na najpametniji način iskoriste.


Obraćajući se učenicima užičke gimnazije "Miodrag Milovanović Lune", premijer Srbije je istako da "poslednjih godina najveći kapital predstavlja znanje, koje ima sve veće učesće u opštem razvoju".


- Više nije potrebno samo da se memorišu informacije. Potrebno je da se u školi uči kreativnost, brzina, snalažljivost i načini kako da se pronađu nova znanja - rekao je Đinđić, navodeći da se promene dešavaju sve brže i da je u životu sada neophodan stalan proces učenja.


Predsednik Vlade Srbije je pozvao učenike da dosadašnji spor, pasivni i učmali načina mišljenja, pretvore u brz i savremen.


Ministar prosvete Gašo Knežević, rekao je da će u tim pravcima i ići reforeme obrazovanja, čiji su glavni celjevi decentralizacija, demokratizacija, depolitizacija, kompjuterizacija, kao i promene kvaliteta nastave i načina ocenjivanja.


Predstavnici Vlade Srbije, uručivajući kompjuter za užičku gimnaziju, najavali su početak akcije - "Kompjuter za svaku školu u Srbiji".


- Imamo dve glavne parole. Prva je da nam je dosta nastavnika, jer učenici postaju centar našeg interesovanja. Druga je stvaranje pozitivnih junaka, tako da merilo vrednosti više ne budu "kajle", već zananje - poručio je Knežević.


Ministar je pozvao učenike da sami učestvuju u donošenju novih nastvanih programa i ujedno obećao da će Ministarstvo prosvete i Vlada Srbije učiniti sve da se materijalna situacija u školstvu porpravi.



IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Pravo na potpis - uskraceno!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Zvezda u usponu


Jedini imam privilegiju da u potpisu reklamiram SF

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1595
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Mart mesec - mesec unapređenja rada službe hitne pomoći


Beograd, 10. mart 2003. godine - Predsednik Vlade Republike Srbije dr Zoran Đinđić i ministar zdravlja dr Tomica Milosavljević posetili su danas Zavod za hitnu medicinsku pomoć i najavili detaljnu analizu rada i mogućnosti za unapređenje rada ove službe, čime će se Vlada i resorno ministarstvo intenzivno baviti tokom marta, a što je u skladu sa ranijom najavom premijera Đinđića da će u ovoj godini, u kojoj je prioritet Vlade poboljšanje rada javnih službi, svaki mesec biti posvećen analizi stanja u jednoj javnoj službi.
U narednih mesec dana biće analizirano stanje u službi hitne pomoći, materijalni položaj te službe i uporediće se sa stanjem koje postoji u takvim službama u razvijenim društvima. Na osnovu rezultata ove analize, Vlada i resorno ministarstvo će napraviti listu prioriteta, koji bi se onda definisali u projekciji budžeta za narednu godinu. Takođe analiziraće se i postojeći propisi i način organizacije službe, a proveriće se i koliko su građani informisani o službi hitne pomoći i uslugama koje ona pruža.
"Želimo da vidimo da li je posle niza godina, jer u najvećem broju ovih servisa odavno ništa slično nije rađeno, moguće organizaciono modernizovati službu i dovesti do njene veće efikasnosti (...) Želja nam je da se građani osećaju bezbednije i da, ukoliko im se nešto desi i ukoliko im je potrebna hitna intervencija, znaju šta mogu da urade i da na najbrži način dobiju pomoć od koje im možda zavisi život", rekao je Đinđić.
Jasna slika stanja trebalo bi da bude formirana do kraja marta, kada će biti i saopštena javnosti, a nakon godinu dana biće ponovo napravljen presek urađenog, najavio je premijer. "Samo skretanje pažnje na ove službe dovodi do unapređenja rada službi", kažao je premijer i podsetio na slučaj rada službi koje pripremaju odbranu od poplava i na vatrogasni servis, na čiji je rad Vlada u prethodnom periodu skretala pažnju.
"Ja ću se svaki put pojaviti na početku i na kraju akcije, kako bi skrenuo pažnju javnosti na neku temu. Na žalost, u zemlji često možete da skrenete pažnju na neku temu samo ako se neki funkcioner oko nje angažuje. Mislim da to nije dobar pristup, ali se tome moramo prilagoditi", rekao je premijer Đinđić.   
Ministar Milosavljević rekao je da je situacija u kojoj je građanima potrebna hitna medicinska pomoć, situacija u kojoj građani mogu da vide pravo lice zdravstvenog sistema u Srbiji. "Tada nema prostora za velike priče. Ukoliko smo sposobni da tada odgovorimo izazovu koji je najozbiljniji i najosetljiviji i na koji smo svi mi najosetljiviji, onda smo dorasli zadatku i onda znači da svoj posao radimo kako treba (...) Hitna medicinska pomoć ima zadatak koji je najodgovorniji u zdravstvenom sistemu".
Milosavljević je kazao da u infrastrukturu hitne medicinske službe nije ulagano više od deset godina. "Došli smo u situaciju da od 1.100 sanitetskih vozila, koliko ih ima u Srbiji, jedva u 20-30 odsto postoji adekvatna oprema." Protekle dve godine bile su u znaku pomoći donatora iz Kraljevine Norveške, koji su uložili oko milion evra u revitalizaciju Zavoda za hitnu medicinsku pomoć. Ove godine donatorski projekat se nastavlja sa 400.000 evra. Pored toga, Vlada je i svojim budžetom pokazala da ovu oblast shvata kao apsolutni prioritet. Ove godine će biti uloženo 120 miliona dinara u kupovinu sanitetskih vozila različitih struktura.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Pravo na potpis - uskraceno!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Zvezda u usponu


Jedini imam privilegiju da u potpisu reklamiram SF

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1595
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Tako je Govorio i radio dr.Zoran Djindjić ,čovek koga su voleli,osporavali,ali niko nije bio ravnodusan prema njemu.Zorana Djindjića vise nema medju nama,ali stvari o kojima je on govorio i na kojima je radio su tu.za sve o liku i delu pokojnog prenijera posetite portal_

www.zorandjindjic.org
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Pravo na potpis - uskraceno!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imao sam tu cast da upoznam pok.Zorana Djindjica u Becu, kakav je to kapacitet i genije bio!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Zvezda u usponu


Jedini imam privilegiju da u potpisu reklamiram SF

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1595
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
i ja sam jednom razgovarao par minuta sa njim,on je bio vizionar,ja mlad da bih tada razumeo,kada sam ukapirao Zoran je vec bio predsednik vlade i ubrzo ga nije vise bilo
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Pravo na potpis - uskraceno!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.3
Browser
Safari 601.4.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Preminula Mila Đinđić

Blic | 14. 03. 2016 - 10:20h

Majka Zorana Đinđića, Mila Đinđić, preminula je noćas na VMA u Beogradu, javlja Tanjug.

Mila Đinđić je od 2013. godine, zbog teškog zdravstvenog stanja, bila smeštena u privatnom Domu za stara lica u Jajincima, a od 2004. godine bila je pod danonoćnom policijskom zaštitom.

Lečila se na Vojno-medicinskoj akademiji u Beogradu.

Mila Đinđić preminula je dva dana nakon 13. godišnjice ubistva svog sina Zorana.

Mila Đinđić je u retkim medijskim pojavljivanjima govorila da se prava istina o ubistvu njenog sina nikada neće saznati.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2676.0
mob
Motorola 
  Nisam ni znao da postoji ova tema,jer je započeta i okončana pre mog registrovanja na forumu.Ah,tuge...ostaće ovakva kakva je...delimično.

Preminula Mila Đinđić

Mila Đinđić je u retkim medijskim pojavljivanjima govorila da se prava istina o ubistvu njenog sina nikada neće saznati.


     

     ( https://www.youtube.com/watch?v=Iw3UgFc_Kwc )
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.