Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Znate li šta znači riječ "Arijevac" ?  (Pročitano 50207 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10

Ima jedno mjesto na Balkanu gdje je bolje kupiti zemljiste na mjesecu nego tamo. A to je, znamo svi: Kosovo. A sto se tice znanstvene fantastike sto je pises, hebi ga, nema dubinu. Ko da imas 14 godina.  Smile

pa u pravu si. prvo kosovo,onda krajina  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8

Ima jedno mjesto na Balkanu gdje je bolje kupiti zemljiste na mjesecu nego tamo. A to je, znamo svi: Kosovo. A sto se tice znanstvene fantastike sto je pises, hebi ga, nema dubinu. Ko da imas 14 godina.  Smile

pa u pravu si. prvo kosovo,onda krajina  Smile Smile
Pa izgleda je obrnuto, prvo je bila SAO, pa RS, pa Kosovo, pa Crna Gora i na kraju krajeva sve proslo. A sto se tice te Krajine, moze se vratiti ko zeli, niko mu ne brani.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
pa ti si u stvari genije. prvo si prorekao da cemo mi nacional-socijalisti da osvojimo vlast u srbiji,a sad i da cemo da povratimo sve izgubljene teritorije i to obrnutim redom kojim smo ih gubili  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
pa ti si u stvari genije. prvo si prorekao da cemo mi nacional-socijalisti da osvojimo vlast u srbiji,a sad i da cemo da povratimo sve izgubljene teritorije i to obrnutim redom kojim smo ih gubili  Smile Smile Smile
Me lose me razumijes, samo sam nabrojio redom sto se kada oslobodilo. A nesto ne vidim uspjeh NS-a u Srbiji. A i vasi Bogovi se ne uklapaju sa SPC. Ili cete Patrijarha konvertirati na paganstvo. 
18 88
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Не, аргумент је да је део Србије окупиран и од стране Хрвата у Другом светском рату, на Aiwass-ову тврдњу да нас је само Немачка окупирала. А то се учи у 5. основне, зато и нисам хтео да детаљишем.

 Srbija okupirana od Ustasa, cuj ga heh. Pa normalno da su imali udela u okupiranju, ali sigurno nisu Ustase same po sebi okupirali.

Далеко си ти од ње. Прво ти треба основно знање.
Ali mnogo blize od tebe.   Smile
Kao sto rekoh, ja sam zarazliku od tebe dobar covek, jasno sam to rekao na temi o anrhizmu. Nikom ne pricam nista lichno o njemu dok me sam na to ne izazove svojim ponasanjem, jasno je da mora da se odgovori.

Drugo tvoje cinjenice, tvrdnje itd pruznas uz nijedan materjalni ili bilo kakav valjan dokaz. Sve se svodi na neke sajtove, koji se cak i ispostave da nemaju veze sa celom tom pricom. Svaka tvoja prica o cinjenicama, dokazima i slichnim stvarima su samo bljutav pokushaj manipulacije.
« Poslednja izmena: 12. Mar 2007, 14:53:22 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68

Хаха е ово је већ траги-комично. Па ко треба да гледа карте, ти или ја? Јеси ти ишао бар у основну школу?

Нико теби не брани да напишеш нешто, али је мало безобразно с нечије стране да одговара у туђе име.

Znash sta manipulatoru ogavni Smucilo mi se ovo, keve mi. Samo sto se ne ispovracam kad vidim kakvih ljud ima.

1. Pogledaj malo svoje postove pa razmisli imas li prava da pricas ikom o bezobrazluku.
2. Evo na primer recenica iznad koju sam kvotovap, ko si ti da kazes da je covekovo ne znanje tragi komichno. E to je bezobrazluk, u raspravi, diskusiji, osnovno je da ne napadas Licnost sagovorinika, ti to konstatno radis.
3. Covek je jasno rekao da je ovo forum otvorenog tipa, i nije ni malo pogresio. Na svako pitanje JAVNO postavljeno svako ima pravo DA DA ODGOVORI. Ti sa tvojim krojevima, svoj svet kroji u glavi kako hoces, nikog ovde to ne zanima, ti si taj koji ces da odes u kurac. Tuzno zaista, mlad covek ( bar cenim da jeste ) a tako da pukne.

4. Ti si izgleda bas vezan za tu osnovnu skolu tu do 5-6 razreda. Secam se kad smo bili klinci pa kad se raspravljamo oko neceg pa dvoje protiv jednog i onaj jedan sto nije upravu optuzuje jedno od to dvoje kako izigrava drvenog advokata. Takodje stalno spominjes neke udzbenike iz petog razreda. Pa ti se onda konverzacije cesto zadenu u pricu po sistemu " ko ima veci kurac" opet tako 4-5 razred klinci se raspravljaju. Meni si bash na anarhizmu prosipao pricu kako vas NS-ovaca "ima puno" a nas anarhista shaka jada. kako smi mi beznacajani a vi StateEnemy no.1.

Cuj, ja iskreno nista nemam protiv tebe. Pa cu iz tog razloga od danas na svakoj temi da ti odgovaram samo na konkretna pitanja opsirno i konkretno sa prinudjenim linkovima. Da zalazim u detalje necu za tvoje dobro jer brate pocinjes jako nezrelo da se ponasasa, teras me da ti skodim, mozda te neka moja recenica pogodi.

Toliko.
« Poslednja izmena: 12. Mar 2007, 15:08:38 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ovo ne kuzim, koji rat izmedju dvije zemlje? A NDH nije ratovala sa Italijom. Nejasan si

Не него си ти приглуп да схватиш основне ствари. А још и неук приде.


ne kazes nista o Madjarima, Nijemcima, Bugarima.

Не причамо о њима.

Artur Klark izdaje slijedecu knjigu: "Oslobadjanje SAO".
Mislim, sto ce ti ono "kad tad", taj dio Hrvatske je slobodan od 1995. Zahvali "Oluji" na tome. Sigurno sada imas putovnicu, jebi ga, ubjedjenje je jedno ali sloboda putovanja drugo.

Опуштено... немој само опет да бежиш ко пичка за Немачку.

Kao sto rekoh, ja sam zarazliku od tebe dobar covek, jasno sam to rekao na temi o anrhizmu.

Ако, ако, само понављај - аутосугестија је чудо.

Drugo tvoje cinjenice, tvrdnje itd pruznas uz nijedan materjalni ili bilo kakav valjan dokaz. Sve se svodi na neke sajtove, koji se cak i ispostave da nemaju veze sa celom tom pricom. Svaka tvoja prica o cinjenicama, dokazima i slichnim stvarima su samo bljutav pokushaj manipulacije.

Па ако хоћеш да свраћаш до мене па да извадим књиге са полице, ја "материјални" у твом смислу преко виртуелног света тешко да могу да ти покажем, једино ако си ти на "вишем нивоу свести"  Smile

Znash sta manipulatoru ogavni Smucilo mi se ovo, keve mi. Samo sto se ne ispovracam kad vidim kakvih ljud ima.

Иди боље ради нешто него што чамиш овде 24/7.

Evo na primer recenica iznad koju sam kvotovap, ko si ti da kazes da je covekovo ne znanje tragi komichno. E to je bezobrazluk, u raspravi, diskusiji, osnovno je da ne napadas Licnost sagovorinika, ti to konstatno radis.

Шта ћу ја што истина боли и што се спавало на часовима а сад хоћемо да се направимо паметни.

Covek je jasno rekao da je ovo forum otvorenog tipa, i nije ni malo pogresio. Na svako pitanje JAVNO postavljeno svako ima pravo DA DA ODGOVORI.

То није било јавно постављено питање, већ директно.

Ti sa tvojim krojevima, svoj svet kroji u glavi kako hoces, nikog ovde to ne zanima, ti si taj koji ces da odes u kurac. Tuzno zaista, mlad covek ( bar cenim da jeste ) a tako da pukne.

Ма иди...  Smile

Да се ниси запослио као "видовити ајваз"?  Smile

Ti si izgleda bas vezan za tu osnovnu skolu tu do 5-6 razreda.

Па нажалост, већина тема које се врте овде захтевају знање основне школе. Једна екипа вуче да се расправе подигну на виши ниво али друга екипа константно вуче назад, не зато што им је назад лепо, него зато што њихово знање захтева расправе у рангу вртића.

Takodje stalno spominjes neke udzbenike iz petog razreda. Pa ti se onda konverzacije cesto zadenu u pricu po sistemu " ko ima veci kurac" opet tako 4-5 razred klinci se raspravljaju.

Ја немам шта да се расправљам с вама. Ја видим да ви појединци овде немате основно знање о материјама о којима сте најгласнији. Е то се зове безобразлук.

Meni si bash na anarhizmu prosipao pricu kako vas NS-ovaca "ima puno" a nas anarhista shaka jada. kako smi mi beznacajani a vi StateEnemy no.1.

Па шта ћу ја што је тако? за пример - ја те молих пар пута да ми наведеш иједну акцију анархиста у Србији, али ти никако то да урадиш...

Cuj, ja iskreno nista nemam protiv tebe. Pa cu iz tog razloga od danas na svakoj temi da ti odgovaram samo na konkretna pitanja opsirno i konkretno sa prinudjenim linkovima.

Био би ред већ једном.

Da zalazim u detalje necu za tvoje dobro jer brate pocinjes jako nezrelo da se ponasasa, teras me da ti skodim, mozda te neka moja recenica pogodi.

Немој чико молим те...  Smile
« Poslednja izmena: 15. Mar 2007, 00:01:01 od Reloader »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ovo ne kuzim, koji rat izmedju dvije zemlje? A NDH nije ratovala sa Italijom. Nejasan si

Не него си ти приглуп да схватиш основне ствари. А још и неук приде.
Auh, meni vise ispada da si ti glup, i to Dajglup, jos postavljas nejasne postove. Ali izgleda je samo tebi jasno, napises kako je neko glup ako ne ide tvojom logikom i sa time je stvar svrsena.


ne kazes nista o Madjarima, Nijemcima, Bugarima.

Не причамо о њима.
Citat
Stvarno si mi nejasan. Pricas o jednom dijelu sto je u II svjetskom ratu pripao NDH a lavlji dio presucujes. Ne svidjaju ti se Hrvati, Muslimani i Albanci a sticajem okolnosti svi su oni bili na strani Njemacke. Pljujes po Romima, a veliki dio ih je bio na strani Srbije u ratu, cak ne volis ni najveci festival srpske muzike. Sto cu ti ja, nisam ti ja komponirao srpsku muziku. Cak ne zelis biti Pravoslavac a ovamo glumis nekog velikog Srbina. Ne znas ni sam sto si. Slavis onog koji je bitno utjecao da ti se porobi vlastita zemlja. Stvarno me podsjecas na onog tragikomicnog lika koji je tumacio Bata Stojkovic u "Ko to tamo peva". Mislim, odredi se sto si. Mislis ako sebe deklariras kao srpskog nacionalsocijalistu, pobijes se sa par Roma i pises bezvezne postove da si sada ti izmislio Srpstvo a svi drugi su u krivu. Nego si samo egzotican primjer kao onaj Indijac sa svastikom na grudima.

Artur Klark izdaje slijedecu knjigu: "Oslobadjanje SAO".
Mislim, sto ce ti ono "kad tad", taj dio Hrvatske je slobodan od 1995. Zahvali "Oluji" na tome. Sigurno sada imas putovnicu, jebi ga, ubjedjenje je jedno ali sloboda putovanja drugo.

Опуштено... немој само опет да бежиш ко пичка за Немачку.
Citat
Vec sam ti rekao dosta puta , ja sam u Njemackoj, zivim ovdje, nisam kao ti isao na traktorijadu. A gdje ti to ratujes, u cyberspace?

Kao sto rekoh, ja sam zarazliku od tebe dobar covek, jasno sam to rekao na temi o anrhizmu.

Ако, ако, само понављај - аутосугестија је чудо.
Citat
Pa ko se ovdje najvise ponavlja?


Covek je jasno rekao da je ovo forum otvorenog tipa, i nije ni malo pogresio. Na svako pitanje JAVNO postavljeno svako ima pravo DA DA ODGOVORI.

То није било јавно постављено питање, већ директно.
Citat
E, svasta, pa koliko puta da ti se kaze da je ovo otvoren forum i da svako svakoga moze javno citirati i odgovarati na postove. Pa nije ovo tvoj privatni forum pa da dopustas nekome pravo glasa.


« Poslednja izmena: 15. Mar 2007, 22:31:24 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Stvarno si mi nejasan.

Опет ти кажем - шта ћу ти што си глуп. Ја се уби на другој теми да ти објасним неке ствари и кад сам видео да нема вајде баталио сам. Шта ћеш, усташа зна само да коље децу - да зна да размишља скројио би себи језик...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Stvarno si mi nejasan.

Опет ти кажем - шта ћу ти што си глуп. Ја се уби на другој теми да ти објасним неке ствари и кад сам видео да нема вајде баталио сам. Шта ћеш, усташа зна само да коље децу - да зна да размишља скројио би себи језик...
"Aman bre jok" da je Hrvatski isto ko Srpski, jel me sada razumijes. Ili pricam "Austrijski" pa ne kuzis. A vec sam ti napisao da ja nisam Hrvat vec Nijemac i da su moji preci Nijemci. I vec sam ti napisao da su spasili nekoliko Srba u II svjetskom ratu i to su si mogli dozvoliti jer su bili Nijemci. Jel ti to ne citas odgovore. Zato, jos jednom: Ja nisam Hrvat vec Nijemac i niko od mojih nije bio u Ustasama iz istog razloga. Pa valjda ti je sada jasno, ako nije, jadna Srbija sa takvima kao sto si ti.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.