Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zli sveštenici u Nigeriji organizuju lov na "decu-veštice"  (Pročitano 6509 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Po mom misljenju problem je taj sto su ljudi ubedjeni da se sporvodi nekakav "multikulturalizam". Zapravo, ja ne vidim ni "m" od multikulturalizma.

Otidi do Evropskih prestonica pa ces ga jasno videti.

U stvari,ne moras ni do onde.Imas Banju Koviljacu.

Citat
Citam ovde, svasta se pise....Deca od 12-13 godina, rade u Kongu fizicke poslove, da bi mi ovde kupili ovaj skart od hardvera za 300-400 evra i gledali video na jutjubu. Da nema te dece, placali bi koliko? Ko bi onda bio kriv? Ima li uopste kraja svaljivanju krivice?

Malo si pobrkao loncice.Hardver se proizvodi u Kini,Tajvanu,Japanu i Koreji.
Ne smatraju kompanije Afriku dovoljno labilnom i sredjenom da bi im uopste poverili tako nesto.

A sto se placanja tog harvera tice,mi placamo sve duplo skuplje,a dobijamo duplo losije.Dakle,ne da nismo krivci,vec smo skoro pa zrtve,jer kamo srece da nam je samo harver skart,nego su i druge stvari.



Sto se generalno crnaca i njihovog nezadovoljstva tice,ja kolko se secam,Srbija nikada nije imala kolonije,vec je sama cesto bila tudja kolonija i nije prosao jedan vek a da nije nekog nosila na grbaci.
A za vreme Hladnog rata,ta ista Srbija je slala pomoc,znanje,tehnologije i pare istim tim crncima,dok su joj drugi slali oruzja i sidu.

Tako da... razumem ja to njihovo "nezadovoljstvo",ali nek to nezadovoljstvo pokazu onima koji ga zasluzuju,ne onima koji jedva spajaju kraj s krajem i veze nemaju sa njima(ili njihovim ropstvom).

Niti smo mi njih porobljavali,niti smo crveni krst,niti smo zemlja bez problema i briga,pa da nemamo pametnija posla nego da se bavimo njihovim problemima i primamo svakog ko nam dodje.
« Poslednja izmena: 14. Dec 2011, 21:31:22 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Otidi do Evropskih prestonica pa ces ga jasno videti.


Bio, video...jad i beda. Crnce i Arape u geto, odabrane medju njima nekako integrisali i to je sad kao multikulti....Jeste, ali juce. Multikulturalizam kakav se tamo desava je cista glupost, odnosno korisna stvar za neke pojedince.

Citat
Malo si pobrkao loncice.Hardver se proizvodi u Kini,Tajvanu,Japanu i Koreji.
Ne smatraju kompanije Afriku dovoljno labilnom i sredjenom da bi im uopste poverili tako nesto.


A gde se kopa ruda danas? Nafta? Nije hardver samo "daj da sklopimo"!
Napoleon (Evropljani) ode u Afriku, pokrade sve zivo i mrtvo, odere kozu crncima, donese u Evropu zlata za 100 generacija i onda kaze "e, sad ovo zlato vredi toliko i toliko, sto znaci da smo mi bogati ljudi" ; )

Citat
Sto se generalno crnaca i njihovog nezadovoljstva tice,ja kolko se secam,Srbija nikada nije imala kolonije,vec je sama cesto bila tudja kolonija i nije prosao jedan vek a da nije nekog nosila na grbaci.
A za vreme Hladnog rata,ta ista Srbija je slala pomoc,znanje,tehnologije i pare istim tim crncima,dok su joj drugi slali oruzja i sidu.

Tako da... razumem ja to njihovo "nezadovoljstvo",ali nek to nezadovoljstvo pokazu onima koji ga zasluzuju,ne onima koji jedva spajaju kraj s krajem i veze nemaju sa njima(ili njihovim ropstvom).

Niti smo mi njih porobljavali,niti smo crveni krst,niti smo zemlja bez problema i briga,pa da nemamo pametnija posla nego da se bavimo odbeglim crncima,afganistancima,arapima i ko zna cime jos.

Ne bih o nacijama i njihom nastanku....
Znas kako, danas je 21. vek. Svet se vise ne moze gledati kao "moj-tvoj problem". Dosli smo dotle, da su problemi takvi da zahtevaju globalno resavanje.
« Poslednja izmena: 14. Dec 2011, 21:41:04 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
A ti mislis,posto je tamo propao multikulturalizam (mislim,ne znam sta su pa ocekivali da ce da se desi... ) da sad treba mi da napravimo novi,(kao) uspesni model?

Jbm mu mater,jel moze da prodje jedan vek pola veka a da se u Srbiji ne desi neko sranje? Da ne sluzimo kao neciji kunici za eksperimentisanje,ili poligon za malverzacije,ili meta,ili neciji telohranitelj...?

A gde se kopa ruda danas? Nafta? Nije hardver samo "daj da sklopimo"!
Napoleon (Evropljani) ode u Afriku, pokrade sve zivo i mrtvo, odere kozu crncima, donese u Evropu zlata za 100 generacija i onda kaze "e, sad ovo zlato vredi toliko i toliko, sto znaci da smo mi bogati ljudi" ; )

I jedno i drugo se kopaju sirom sveta.

A sto se otimanja resursa od Afrike tice,da,to jeste strasno.Ali je po meni jos strasnije kada se dva plemena kolju medju sobom(i to vec vekovima) zato sto je jedna likusa iz jednog spavala sa likom iz drugog,dok za to vreme pored njih prolaze belci na bageru i idu da vade dijamante i salju ih jesama u Antverpu.
Da su se gradjanski ratovi i ti medjuplemenski sukobi desavali samo u zemljama gde je belac sirio svoj uticaj,pa da kazemo da su belci krivi.Ali to se desavalo u svim njihovim drzavama.I to takve nehumanosti i monstruoznosti,da cak ni nasi ratni doktori ne bi mogli da lece i gledaju nesto sto je tamo svakodnevnica.

Dosli smo dotle, da su problemi takvi da zahtevaju globalno resavanje.

Pa? Sta sad,posto zivimo u 21. veku,i svi znamo za neke nesrece i nepravde,odjednom Srbija treba da postane Crveni krst,sta?

Znas,i ja volim da pomazem i cinim svet boljim mestom.Iznenadio bi se zbog kakvih sve stvari meni nekad bude zao.

Ali to ne znaci da cu da trpim dok se u moju,vec dovoljno namucenu zemlju,sliva sljam i skart iz celog sveta i maltretira moje zemljake u njihovom rodnom gradu.Pogotovu ne kada znam da su oni sami krivi za vecinu svojih problema(pomenuto medjuplemensko klanje,a i cekanje da se svi problemi sami od sebe rese)
« Poslednja izmena: 14. Dec 2011, 21:55:43 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
A ti mislis,posto je tamo propao multikulturalizam (mislim,ne znam sta su pa ocekivali da ce da se desi... ) da sad treba mi da napravimo novi,(kao) uspesni model?
Ja samo kazem da se u ovakvom sistemu vrednosti ne moze (ne moze) stvarati multikulturalizam!

Citat
Pa? Sta sad,posto zivimo u 21. veku,i svi znamo za neke nesrece i nepravde,odjednom Srbija treba da postane Crveni krst,sta?
Crveni krst? : )) Jos jedna vladina organizacija.
Slicno, Srbi iz Srbije dizu glas kada se cuje za neki vid netolerancije u Nemackoj ili Austriji, Americi.... Sta ce Srbi tamo? Zar im ovde nije bilo lepo?
Drzave su vestacke tvorevine, vrlo nestabilne, po pravilu uvek deluju nezavisno od naroda koji ih cini. Granice se vide samo na kartama...ali rekoh, ne bih o nacijama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1

A za vreme Hladnog rata,ta ista Srbija je slala pomoc,znanje,tehnologije i pare istim tim crncima,dok su joj drugi slali oruzja i sidu.


Pa sad, uvaljalo se tu nesto i oruzja, mada Rusi tu vode, crnci na zastave stavljaju provereni AK-47  Smile

A sto se otimanja resursa od Afrike tice,da,to jeste strasno.Ali je po meni jos strasnije kada se dva plemena kolju medju sobom(i to vec vekovima) zato sto je jedna likusa iz jednog spavala sa likom iz drugog,dok za to vreme pored njih prolaze belci na bageru i idu da vade dijamante i salju ih jesama u Antverpu.

Sad ulaze Kinezi u igru, traze i vade koltan  Smile

Inace, kad uporedis kad komsija baci oko na komsijin zamrzivac i drugu tehniku i zapali mu kucu a pored toga dodje stranac i kupuje firme, kocesije, rundike, izvore...  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 11.50
ej ajd sve to manje vise ... nego te knjige u kojima su belci radili stosta crnkinjama po plantazama ... vrede li cemu? Ima l' hardkor akcije, onako pogodne za filmsku adaptaciju Roko Sifredi stajl?
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Pa,ne moze,slazem se.Jer,i za multikulturalizam je potrebno ono o cemu ja stalno pricam - razum i razumevanje.Razum da znas sta valja,a sta ne,a razumevanje da razumes onog ko ne shvata.

Ali... ljudi su po prirodi alava bica,a mnogi se plase da promene sebe vise nego da umru,i zato to ne ide.


A ovo za crnce sam napisao jer mi se ucinilo da ti mislis da nije lepo od Srbije sto ne zeli da primi crnce.Izivni ako sam pogresio.
Mada,neka stoji,jer se neretko desi da naidju i oni koji zaista to misle,pa krenu ovde da prste svakakve titule,samo zato sto mi nije do suzivota sa crncima kojima ni ja,ni moj narod,ni moja zemlja ne duguje apsolutno nista.A ako i duguje,to je "pokriveno" svim onim sto smo ucinili za njih za vreme Tileta.

Slicno, Srbi iz Srbije dizu glas kada se cuje za neki vid netolerancije u Nemackoj ili Austriji, Americi.... Sta ce Srbi tamo? Zar im ovde nije bilo lepo?

Ne znam,pitaj njih.Da se ja pitam,ta opcija "ovde za dzabe zavrsim skolu,pokupim znanje za koje su mnogi ovde rmbacili,pozivim na drzavnoj sisici,a onda zapalim za inostranstvo i tamo,na tudjim idejama i trudu,zaradim pare" ne bi bila moguca.I po meni,i po Mrgiju,i po jos nekolicini ljudi.

Ali,eto... danas to vise nije "kukavicluk i sebicnost",nego "trazenje bolje buducnosti".Sto je,po meni,isto ko kad bi neko uzeo i prvo se pojebo za pare,a onda preselio u drugi stan,u skroz drugacijem delu grada,samo zato sto ga je mrzelo da pocisti onaj stari... Ali,jbg.To ti je sad moda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
ej ajd sve to manje vise ... nego te knjige u kojima su belci radili stosta crnkinjama po plantazama ... vrede li cemu? Ima l' hardkor akcije, onako pogodne za filmsku adaptaciju Roko Sifredi stajl?

Dzabe, ne bi se prodavalo, uvek ide bolje gang bang crnci vs plavusa  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 11.50
ima trzista i za kkk aproved filmove za odrasle ... Rocco vs Jada Fire il kako se zvase vec ona preplanula s zelenim okicama ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Hebi ga, uvek covek misli da je vec sve napravljeno  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.