Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:37:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Živeti i voleti posle razvoda  (Pročitano 26349 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1072
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Hvala, svima! Zaista mi ovo puno znaci!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 391
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
E, super! Sve sam pročitala i sad mi recite da ovi muškarci nisu skotovi ponekad. Moj se čovek zainteresuje da me zvka, ljubi itd. samo kad spomenem razvod.Dokle više tako? Ja ne mogu da shvatim muškarca koji ostaje u braku sa ženom koja ga voli samo kao prijatelja (ja!), a ne mogu da shvatim ni sebe jer nikako da odem. Žudim za novim šansama, ali možda je za mene kasno jer nas vezuje dete, a to je veliki problem jer znam da će dete da pati mnogo jer bi bile u drugom gradu. E, sad, vama sa strane je to smešno, znam, a meni bi bilo smešno da nije tužno! Da li sam se pogubila u "instituciji" ili sam zaboravila šta ona znači? Sve sam pokušala, ali što kaže Biksi i meni je rečeno da imam previše vremena za razmišljanje, pa onda i kad nemam vremena da razmišljam ja isto osećam. Baš sam biser, zar ne?Prepoznajem svog muža u Biksinoj priči 99 posto, samo što je nama brak uzburkala njegova veza sa koleginicom. 
IP sačuvana
social share
"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje."Pikaso
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1072
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ima nas jos! Mislila sam da sam ja jedina sa ovakvim problemom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 391
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
E, moja Biksi.Svaki treći brak u mom okruženju zasniva se na suludoj ideji da zbog dece treba da trpiš sve i da budeš gde jesi. Time zapostavljaju svoje potrebe, nervozni su i ustajali, ne idu nigde jer se plaše da će im biti lepo. Ja nisam takva, skitam što više mogu, družim se sa mnogim ljudima, ali ih provaljujem od kako imam svoj problem da ni njima ništa nije bolje, ali ja sam pozitivna osoba, svoje prijatelje ne smaram svojim problemima, zato smaram forumaše. Izvinjavam se što vas davim, ali tako je mnogo lakše podneti svakodnevnicu.
IP sačuvana
social share
"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje."Pikaso
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1072
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Slazem se sa tobom! I ja sam stalno negde isla samo da ne budem kuci! Znam da mogu bolje ziveti na drugom mestu i znam momka koji bi me drzao kao malo vode, jer nisam upoznala pazljiviju osobu, ali ja glupaca i dalje ne znam sta hocu i da li da se vratim muzu! Cas mislim jedno, cas drugo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 391
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ako imaš osećanja prema drugom muškarcu onda svog muža ne voliš dovoljno. Vrlo je primamljiva ideja o novim vezama i novim uzbudjenjima.Prosto u prisustvu nekih osoba osećaš se nelagodno jer bude nešto u tebi, shvatiš da si još interesantna i da postoji šansa da te neko ponovo dovede do ludila i da probudi leptiriće u stomaku.Zajebano, ali bolje biti iskren i nastaviti sa životom nego voditi dvostruki život i time ugrožavati one koji te vole, pa makar ta ljubav i nije samoj tebi dovoljna.
IP sačuvana
social share
"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje."Pikaso
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1072
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Znam, rasicu to ovih dana! Mada mislim da cu prelomiti i vratiti se kuci da pokusam ponovo pa dokle ide ide!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Biksi trazi posao i vrati se muzu ... Pronadji neki hobi i u slobodno vreme druzi se sa nama ... Videces da ce tvoj dragi kukati da je zapostavljen ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 391
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Svakako da bi trebalo pružati šanse.Previše uspomena, emocija, ali isto tako ne dozvoli sebi da odlaziš i da se vraćaš često. Okrenuće se to protiv tebe jer će on znati da se posle svadje Biksi vraća kući,pa te neće shvatati ozbiljno. Ako je ovo prvi put da si to uradila neka bude i poslednji. Sledeći put kad rešiš da odeš nemoj se vraćati, nego dobro razmisli pre odlaska gde zaista želiš da budeš. Sad ste sami pa ti se može, ali kad dobijete dete onda nećeš moći da se seljakaš kad ti padne na pamet. Grozno je što nemaš trenutno podršku roditelja, ali da li zbog toga ti treba da patiš?Da patiš zarad njihove sreće?Pa gde si ti u svemu tome.Moraš i sa roditeljima biti na jasnoj poziciji. Iznesi svoje mišljenje i reci da današnja omladina ne može da živi kao što su živeli oni. Danas je razvod isto kao i sklapanje braka-normalna pojava. Ne dozvoli da te ucenjuju zbog finansija. Nadji posao, štekaj sa strane da imaš svoj dinar i bićeš jača u svakom pogledu. Ko ih šiša sve.Bićeš puna samopouzdanja i energije, mladja si od mene, mlada si se i udala,ali to nije razlog da trpiš gluposti. Šta ćemo da radimo kad budemo ostarile?Da kukamo zbog propuštenih šansi ili da razmišljamo kako bi bilo da je bilo drugačije sve one 2008. godine.
IP sačuvana
social share
"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje."Pikaso
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1072
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Da!  Smile Samo tamo nemam Internet, ali nateracu ga da mi namesti!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:37:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.