Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ženu izujedala tri rotvajlera  (Pročitano 5641 puta)
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Tako su naučeni...... Šta im kog đavola prilaze?
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5;MEG
Па колико ми се чини порушили/прескочили су ограду и напали жену...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 3Gs
Па колико ми се чини порушили/прескочили су ограду и напали жену...

Zenu koja je cackala po tudjoj ogradi.. Mislim, to jesu psi kojima je svrha da cuvaju teritoriju.. Ko zna da li bi oni pokusali da izadju..
Daleko od toga da je zena kriva, ali ne mogu ni psi da se krive za to sto su psi.
Nesrecan slucaj i to je to.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Are you talking to me?

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 111
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung 
Ja ću ozbiljno shvatati vase komentare, samo nisam siguran da bi
takvi bili samo da je nekoga od vas(ne daj Boze) izujedao ili napao neki nepoznat pas...
Nemojte da se pravite vazni sa tim pet lover stavom,volite ljude prirodnije je.
« Poslednja izmena: 13. Jan 2009, 19:13:34 od ubimestruja »
IP sačuvana
social share
Biće bolje posle rata.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
@ubimestruja
Ne preteruj.  Smile
Postoji mnogo sadistickog zlostavljanja zivotinja na koje sam alergican. Naravno, postoje i nebulozne akcije "Organizacija za zastitu zivotinja" s kojima se vec prosereavaju, ali cinjenica je postoji mnogo kretena oko nas koji se izivljavaju nad bespomocnim bicima i nesto se mora preduzeti.
Mene je vrlo tesko potresti niti ikad iskazujem svoje emocije u realnom zivotu, ali samo sto nisam zaplakao kad sam citao ovo u kaficu.  Smile


Neko od meštana naselja Bela Zemlja kod Užica na najmorbidniji način muči pse - vezuje im lance oko tela, zabada eksere u glavu...

UŽICE - Među mirnim meštanima naselja Bela Zemlja kod Užica živi i pravi pravcati manijak, koji na najmorbidniji način muči pse - vezuje im lance oko stomaka, zabada eksere u glavu, tera ih da gutaju sunđer... Užičkom veterinaru Zoranu Mladenoviću trebalo je juče skoro sat vremena da iz kože i živog mesa psa mešanca hirurškim putem odstrani polučeličnu žicu kojom je neko, najverovatnije pre više od mesec dana, vezao psa oko stomaka. Žica stegnuta preko stomaka, kod zadnjih nogu, bila je nesrećnom psu gotovo centimetar urasla u kožu i površinski sloj mišića!
- Pre mesec dana video sam da je pas krvav. Nekako tih dana, tokom noći, čuo sam ga da skiči, ali nisam obratio pažnju. Žica je bila prekrivena dugom dlakom i ništa se nije primećivalo. Sinoć dođe Deni pred mene, leže na leđa, kao da mi nešto pokazuje, ja pogledam, on po stomaku krvav, a iz dlake viri kraj žice... Odmah sam pozvao Veterinarsku stanicu u Užicu, a kad sam ženi koja se javila na telefon opisao šta su uradili psu, ona je počela da plače - ispričao nam je meštanin užičkog naselja Bela Zemlja Velizar Lazić, vlasnik mešanca Denija.

Žica stegnuta oko tela psa napravila je stravične povrede, pa je veterinar Mladenović psu morao da da lokalnu anesteziju i onda da skalpelom seče kožu i površinski sloj mišića kako bi oslobodio četrdesetak centimetara crne žice debele milimetar, dva puta čvrsto obmotane oko stomaka psa i na kraju spojene kleštima. Sama operacija, dok su psa koji je sve vreme zavijao i cvilio držali Velizar i njegov komšija Milosav Knežević, izgledala je jezivo, na stolu je posle operacije ostalo dosta krvi.
     
SUNĐER U CREVIMA

- Nailazili smo i na slučajeve da psima u gradu i okolini ljudi daju komadiće sunđera vezane u nisku kanapom i natopljene pretopom. Kad pas to pojede, osuđen je na laganu smrt, jer sunđer ne može da prođe kroz creva... Sem toga, pse truju i raznim hemijskim sredstvima - ispričao nam je još veterinar Mladenović.
     

- Pas je čudom preživeo, verovatno i zato što su mu vlasnici zbog druge povrede davali antibiotike. Godinama radim kao veterinar, ali ovako nešto do sada nisam video. Pre nekoliko meseci smo jedva spasli psa čiji vlasnik živi u ovom naselju, nekoliko kilometara dalje. Tom psu neko je probio lobanju sa dva eksera koji su bili zakucani u dasku - rekao nam je Mladenović pošto se propisno namučio dok je iz tela psa odstranio žicu.

Velizar i njegova supruga kažu da ne naslućuju ko je na tako morbidan način osudio njihovog psa na lagano umiranje.

- Sa svim komšijama živimo dobro, ni sa kim nismo u svađi, ni sa kim nemamo problema. Ovo je, međutim, treći put u poslednjih nekoliko meseci da je Deni jedva preživeo. Najpre ga je neko otrovao, i njega i našeg mačka, tada je jedva ostao živ. Posle toga on i kuče jednog od komšija nestali su na sedam dana. Vratili su se krvavih šapa, što znači da ih je neko kolima odvezao ko zna dokle, i oni su se onda vratili. Nekoliko dana kasnije neko je tokom noći prebio komšijsko kuče, koje posle toga tri-četiri dana nije moglo da ustane na noge - kažu Lazići.

U dvorište Lazića posle uspešne operacije stigle su i druge komšije.
- Humanije bi bilo da je onaj koji je ovo uradio uzeo pušku i ubio psa, a ne što ga je ovako osudio na laganu smrt. Sramota - komentarisale su komšije pošto su videle psa sa teškim povredama.

Pola sata posle operacije mešanac Deni uspeo je da stane na svoje noge i da se premesti u hlad.
Lazići će, kako su najavili, ceo slučaj prijaviti policiji i zatražiti da otkrije onoga ili one koji na tako morbidan način muče pse po naselju.


Nemojte da se pravite vazni sa tim pet lover stavom,volite ljude prirodnije je.

Pa i ona budala sa pistoljem je covek, pa tesko da ga mogu voleti...  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja lepo kazem po kratkom postupku, za neke je zatvor predobar
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5;MEG
Па колико ми се чини порушили/прескочили су ограду и напали жену...

Zenu koja je cackala po tudjoj ogradi.. Mislim, to jesu psi kojima je svrha da cuvaju teritoriju.. Ko zna da li bi oni pokusali da izadju..
Daleko od toga da je zena kriva, ali ne mogu ni psi da se krive za to sto su psi.
Nesrecan slucaj i to je to.

Комшиницу не непознату особу, а и каже човек чији су пси да се друже од малена... због тога није ни тужила када је први пут један од паса напао, чини ми се, ћерку...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 3Gs
Па колико ми се чини порушили/прескочили су ограду и напали жену...

Zenu koja je cackala po tudjoj ogradi.. Mislim, to jesu psi kojima je svrha da cuvaju teritoriju.. Ko zna da li bi oni pokusali da izadju..
Daleko od toga da je zena kriva, ali ne mogu ni psi da se krive za to sto su psi.
Nesrecan slucaj i to je to.

Комшиницу не непознату особу, а и каже човек чији су пси да се друже од малена... због тога није ни тужила када је први пут један од паса напао, чини ми се, ћерку...

Ja sam skapirao da se on druzi sa komsinicom od malena, a ne psi.. Uostalom, psi, kao i sve zivotinje, uvek su preterano zastitnicki postavljene kada imaju mladunce..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Rotvajleri su poznati po agresivnosti, ovde u Americi moras da imas dozvolu za 4 vrste psa da bi mogao da ih posedujes. Naravno kod nas ljudi su se napalili na ono Dobermane, Pit bull terijere i ostale krvolocne kerove, tako da me ne cudi sta se desava.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Rotvajleri su poznati po agresivnosti, ovde u Americi moras da imas dozvolu za 4 vrste psa da bi mogao da ih posedujes. Naravno kod nas ljudi su se napalili na ono Dobermane, Pit bull terijere i ostale krvolocne kerove, tako da me ne cudi sta se desava.

I ovde kod nas moraš da imaš dozvolu ako čuvaš više od 2 pasa. Neko je ovde napisao ''šta je čačkala tudju ogradu'' pa bih da dodam-a šta da su se nečija dečica tu okolo igrala??  Smile Tu jadnu ženu ne mogu ni da zašiju, psi su je pokidali toliko da joj se meso vidi...

Inače u Pirotu ima jako mnogo pasa lutalica. prošle godine su meštani jednog obližnjeg sela mislili da su im vukovi zaklali nekoliko ovaca a kasnije otkrili da su to uradili psi, čopor podivljalih pasa ... pa zašto ne bi zaklalii i čoveka?

Ja bih debelo kaznila sve one koji nabave ljubimca i raduju mu se samo dok je štene, da bi ga kasnije kada odraste i kada prestane da bude zanimljiv i sladak prepustili ulici... i po džepu a i zatvorskom kaznom.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.