Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zene, moda i anoreksija ~ Molim jednu dvostruku nulu  (Pročitano 49594 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47068
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
A zasto to rade kada muskarci i onako ne  vole mrsavice??  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ja sam uvek bila prirodno mršava, ali prošle godine sam baš bila na ivici anoreksije..ne zbog mode, prosto od stresa sam potpuno izgubila apetit..nekad po tri dana nisam stavila u usta ništa osim jednog keksa ili čaše soka.Užas.Onda mi je doktor prepisao koliko moram dnevno da pojedem i jela sam na silu.To je neverovatno kad dođete u situaciju da vam organizam odbija hranu.Sažvaćem dobro, hoću da progutam.Neopisiv strah, stvarno.
Kuvam, a smetaju mi mirisi, sama pomisao na hranu me terala na povraćanje.
Srećom, prevazišla sam i problem, pa samim tim i problem sa ishranom i takođe srećom, nemam posledica od te "ekskurzije" u poremećaje ishrane.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 



Anoreksija i gojaznost su isti poremecaj, depresija i nezadovoljstvo i jedno i drugo. Treba se boriti protiv oboje.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
A zasto to rade kada muskarci i onako ne  vole mrsavice??  Smile
Poremecaji ishrane-anoreksija,bulimija nisu neki hir kao sto ljudi misle.To nije licni izbor,niti stil zivota..;niti su devojke obolele od istog plitkoumne,povrsne,opsednute modom i koje kakvim glupostima.Obicno su ti visokointeligentne osobe,sklone perfekcionizmu,a poremecaj ishrane za njih predstavlja iluziju da imaju makar krhku kontrolu nad svojim zivotom,jer osecaju da je u ostalim aspektima nemaju.Dakle,to nije zelja da se nekom dopadnu,cak veliki broj devojaka nakon nekog vremena trajanja bolesti i kroz psihoterapiju shvati da nisu debele,ali to ne menja njihov subjektivni osecaj.Ne radi se tu o debljini,to je samo "ukrasni papir"ispod koga se kriju zastrasujuci sadrzaji.To je nesto sto se prenosi na svaki aspekat zivota,pokusaj ublazavanja sopstvenih negativnih,zbunjujucih i neprihvatljivih sadrzaja,emocija koje nisu u stanju da pravilno identifikuju i imenuju(aleksitimicnost),ublazavanje nesnosljivog emocionalnog bola...anoreksija-takodje i pokusaj odvajanja od('lose')majke,na jedan patoloski,nesvestan nacin...neprihvatanje sopstvene seksualnosti,uloge odrasle osobe(otuda i neprihvatanje oblina koje daju karakteristike zenstvenosti),odgovornosti..kod bulimije-zelja da se kazni(neko)i da se bude kaznjen,svaka intenzivnija emocija(pa cak i pozitivna)moze izazvati bulimicnu krizu.Bulimicne osobe zapravo kroz svoje simptome komuniciraju sa svojom okolinom..i mnogo je jos simptoma koji se preklapaju kod ova dva poremecaja.Poenta je-poremecaji ishrane su psihijatrijska oboljenja(ne,s oprostenjem zajebancija i hir),psih.oboljenja s najvecom stopom smrtnosti-bilo u vidu suicida ili prirodne smrti..Nije svako ko je neuhranjen i anoreksican,to ljudi cesto mesaju.Ispod maske ovih poremecaja kriju se teska psiholoska stanja,ocaj,beznadje.Pisem ovo jer postoji puno foruma i na njima komentara-pa sto jednostavno ne prestanes to da radis ako znas da ti skodi-,ili-deca u Africi gladuju,a ti povracas-..pitam se,da li bi se ovako obratili osobi sa nekom drugom bolescu..Znate,to boli.Nemojte pricati nesto sto ne znate,ne sudite ako niste makar malo upoznati s problemom.pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Draga devojko, samo polako.Sve će biti u redu.Nemoj da misiliš da te niko ne razume.
Nadam se da ćeš rešiti svoj problem i biti jako srećna u svom životu. Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Citat
.Znate,to boli

Znamo. Leci se.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
.Obicno su ti visokointeligentne osobe,sklone perfekcionizmu,a poremecaj ishrane za njih predstavlja iluziju da imaju makar krhku kontrolu nad svojim zivotom,jer osecaju da je u ostalim aspektima nemaju

Mislim da recenica nije tacna... vise glasi - "deo njih su i"

Ali.. dobro... da je bolest... bolest je... da se leci... leci se... da je jos dokaz da je ljudska psiha krhka... dokaz je.. .
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Preki sud zenskog dela foruma  Smile
« Poslednja izmena: 04. Dec 2010, 14:59:18 od Sle Jr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Ma nije preki sud, pa bolest je bolest...I to mora da se leci  Smile

Ne znam, zamisli koje je to prokletsvo kad imas 40 kg sa krevetom, a svaki put kad pogledas u ogledalo vidis neku svinju kako te gleda nazad...Pa dodjes u stadium da ne mozes da se pogledas u ogledalo  Smile Mucis telo, mrzis sebe...Ma ne mogu ni da zamislim kako je to.

Skoro sam nasla neki blog neke devojcice - pretpostavljam da je devojcica, mada nije pisalo nigde koliko godina ima - koja vecito pati sto nije mrsava a pritom postavlja slike nekih kostura i kako mrzi sebe i kako ne jede nista po ceo dan i tako...Mislim, blog je blago receno tiha jeza.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Definitivno treba da se lece, nego htedoh da kazem kako ste sasekli devojku u korenu, i njeno bivstvovanje na forumu (cini mi se)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.