Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žene krive muškarce, a muškarci žene  (Pročitano 9594 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Muskarac treba da se potrudi da svoju ženu razveseli neočekivanom pažnjom i nepredvidljivom nežnošću;

• Pred drugima muskarac treba da govori samo u prilog svojoj ženi i bez kritikovanja, nipodaštavanja itd;

• Muskarac mora da razume ženino promjenljivo raspoloženje, nervozu, umor i klonulost i pomoći joj da ih prebrodi;

• Muskarac mora da ženu uključi potpuno u svoj život i barem polovinu svoga vremena mora posvetiti svojoj ženi;

• Muskarac mora da osluškuje srce i dusu svoje žene;

• Treba da joj pomogne da se oseća slobodnom i da ne mora da polaže račune o svakoj sitnici;

• Blaga reč zahvalnosti za žrtve koje ti čini iz ljubavi ili kad napravi neki lepi ugodjaj u porodici: skuva dobar ručak, uredi stan, lepo se obuče, brine o deci …;

• Uvek se ponašaj tako da je ona sigurna, da ništa nije važnije od nje i onoga što je važno za zajednički život.

U ljubavi reci mora i treba dobijaju sasvim drugo znacenje. Nisu prinudne.

Napisao sam muskarci, jer danas se sve izokrenulo. Zena treba da bude zena, a muskarac treba da bude muskarac. Za sve je kriva borba polova. Borba treba da bude ovakva, zena da zavodi, a muskarac da se udvara.
Sto sam napisao za muskarce da iz ljubavi rade, tako bi trebale i zene da se trude.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Doba vitestva je (o)davno nestalo. Pri samoj pomisli na romantiku/romanticne trenutke/itd mnogi prevrcu ocima, "bacaju peglu", odnosno pitaju "da li se to jede, mozda?"... samim tim nestalo je i "...  zena da zavodi, a muskarac da se udvara." Mislim... zavodi zenska populacije, nije da nije... ali na potpuno pogresan nacin... i muska populacija se udvara... nije da nije... ali sve je to samo privid udvaranja... naravno, necu generalizovati... jos uvek se... tu i tamo... pojavi zena koja zavodi i muskarac koji se udvara, a to cine na onaj (zaboravljeni) romanticni nacin Smile

Verovatno bih se i sama onesvestila kada bih cula nekog pripadnika muskog pola da se stihovima udvara svojoj izabranici  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ove tvoje reci su me podsetile na stihove Miroslava Antica.

OPOMENA

Važno je, možda, i to da znamo:
čovek je željan tek ako želi.
I ako sebe celog damo,
tek tada i možemo biti celi.

Saznaćemo tek ako kažemo
reči iskrene, istovetne.
I samo onda kad i mi tražimo,
moći će neko i nas da sretne.

Ljubav i romantika ne postoje jedna bez druge. Sta vecina muskaraca danas podrazumeva pod zenstvenoscu, ako uopste i znaju sta to znaci? Bicu malo ostriji, izbacene sise i utegnuto dupe. Izvinite, ali zenstvenost podrazumeva zenu koja je nežna, prefinjena, negovana, dama, a opet sa druge strane jaka, samouverena, zavodljiva, da svojom pojavom zagolica maštu u meri dovoljnoj da muškarac prepozna njenu unutrašnju lepotu koju nosi sa sobom.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N97
Verovatno bih se i sama onesvestila kada bih cula nekog pripadnika muskog pola da se stihovima udvara svojoj izabranici  Smile

Koliko devojaka voli takvo udvaranje toliko ce biti i takvih udvaracha. Kad bih sad pocheo da recitujem, 99% devojaka bi mi se smejalo.  Smile Treba prepoznati koja shta voli i imati adekvatan pristup. Inache recitovanje sam prevazishao josh davno, jer sam chak i pevao pesme, a ja bash i ne znam da pevam.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
To je lepo i romanticno Smile Ovo "kada bih sad..." je kljucno u celoj prici.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N97
Ma ja bih i sad, kad bih procenio da je to neshto shto ta devojka zheli da dozhivi.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Verovatno bih se i sama onesvestila kada bih cula nekog pripadnika muskog pola da se stihovima udvara svojoj izabranici  Smile

Koliko devojaka voli takvo udvaranje toliko ce biti i takvih udvaracha. Kad bih sad pocheo da recitujem, 99% devojaka bi mi se smejalo.  Smile Treba prepoznati koja shta voli i imati adekvatan pristup. Inache recitovanje sam prevazishao josh davno, jer sam chak i pevao pesme, a ja bash i ne znam da pevam.  Smile

Hiljadu ljudi, hiljadu cudi. Po mom misljenju, muskarci su mnogo odgovorniji za ovu borbu polova koja je nastala. Feminizam, se uzima kao pocetak te borbe, ali on po svojoj sustini nije negativan. Postoje ekstremi  i na jednoj i na drugoj strani.
Ono sto je obelezilo 20. vek, a sto se prenelo u 21. vek je otudjenje coveka od coveka. Otudjenje muskarca od zene, zene od muskarca.
Romanticnost treba posmatrati kao dijalog dva srca. Danas preovladjuje sebicnost. Susret dve duse koje se medjusobno prozimaju, zamenjen je pukim telesnim spajanjem i zadovoljenjem trenutka.
Zasto su danas ljudi nesposobni za ocuvanje braka, jer nedostaje pozrtvovanosti. Tamo gde je prisutna sebicnost ne moze da postoji ljubavna zrtva. Kako se danas izrazavaju osecanja? To pokazuje sam recnik koji koristimo u svakodnevnom govoru, a koji je neverovatno osiromasio. Recima smo sve manje sposobni da izrazimo osecanja i misli. Ne treba svi pesnicki da se izrazavaju, ali obratite paznju kako danas omladina vodi razgovore. Koliki broj reci se upotrebljava i koje su to reci?!
Ovo je odlicna tema, ali primecujem da je malo ljudi zainteresovano.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Tačno je da je danas vreme privida da su ljudi sve više otuđeni, i to baš - paradoksalno - kada postoje sredstva komunikacije o kojima u prošlosti nismo mogli ni da sanjamo u najluđim snovima.

Ali, ako ćemo da posmatramo većinu, svakako ćemo doći do poražavajućih opažanja.

Zato bi bilo bolje i pametnije posmatrati ljude izdvojeno, kao individue, a ne kao deo mase koja postepeno gubi kontakt sa svima oko sebe, pa i sa samom sobom.

Šta je kome romantično, to je pravo pitanje. Recitovanje pesama ili serenade ispod prozora su za nekoga odraz najdubljih simpatija, a za nekoga kliše. Zato smatram da ljudi sami trebaju da otkriju načine kako da izraze tu svoju romantičnu crtu.

Isto kao što bi bilo glupo reći ''Svi ljudi su danas otuđeni'', isto tako je glupo govoriti ''Onaj ko ne voli recitovanje Prevera je otuđen/savremen (na onaj ružan način)''.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
... postoji i onaj deo price... recimo Pera najstrasnije pljuje po nekim momentima romantike, Zika to cuo... pa da ne bi ispao "glup u drustvu" otpocne sa sopstvenom najstrasnijom pljuvacinom bez obzira sto inace nema nista protiv... onda to predje na drugog, treceg... petog... itd itd itd Ljudi previse pribegavaju prihvatanju tudjih misljenja na ustrb svojih samo da ne bi bili na neki nacin odbaceni, ili ismejani.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
• Pred drugima muskarac treba da govori samo u prilog svojoj ženi i bez kritikovanja, nipodaštavanja itd;

• Muskarac mora da razume ženino promjenljivo raspoloženje, nervozu, umor i klonulost i pomoći joj da ih prebrodi;

• Muskarac mora da ženu uključi potpuno u svoj život i barem polovinu svoga vremena mora posvetiti svojoj ženi;

• Muskarac mora da osluškuje srce i dusu svoje žene;

• Treba da joj pomogne da se oseća slobodnom i da ne mora da polaže račune o svakoj sitnici;

• Blaga reč zahvalnosti za žrtve koje ti čini iz ljubavi ili kad napravi neki lepi ugodjaj u porodici: skuva dobar ručak, uredi stan, lepo se obuče, brine o deci …;

• Uvek se ponašaj tako da je ona sigurna, da ništa nije važnije od nje i onoga što je važno za zajednički život.

Ovo bi bile osobine pravog pravcatog Princa  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.