Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žene krive muškarce, a muškarci žene  (Pročitano 9593 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Citat
Samo ja valjam.

I kad ne valjam valjam  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Dobro znaj da uvek tu sam ja...

Zodijak
Pol
Poruke 3997
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Mislim da zene odlucuju o svemu,na osnovu kriterijuma koje same sebi postave...

Dakle hocu da kazem da ako devojka ne osnovu tih nekih kriterijuma odluci da joj se muskarac svidja,njoj se onda svidja sta god on da uradi,kaze,gestikulira ili radi...A ako joj se ne dopadne po kriterijumima koje je sama postavila,moze da uradi najromanticniju stvar koju je ona sanjala,opet ne moze da je pridobije...Dakle zene,kako ne kapirate da sedite i same odlucujete od njih par koji su zainteresovani sa kim cete da se kresnete,sa kim cete vezu,sa kim cete decu...

A onda same birate opet,da li cete da se udate,kada cete da se udate,da li zelite dacu,kada zelite decu,malte ne i kog datuma zelite decu...

Mi smo tu samo kao prolazni donatori sperme koji ili bivamo odbijeni ili bivamo prihvaceni.A o tome odlucuju zene,potpuno je ne bitno sta radis,ako joj se svidjas mozes sve,a ako joj se ne svidjas mozes i zvezde da skines opet nista...Dakle nema pravila kako se treba ponasati,sve jedno je,isto je,ako ona odluci taj si,ako ne nisi,ne moras nista da uradis...

Dakle malo opustenije...a opat muskarci znajuci da zene biraju,ako nisu situirani,nemaju kola ili neku ozbiljniju lovu,znajuci da zene biraju izmedju njih ili nekog drugog nisu dovoljno sigurni u sebe da se prepuste takmicenju,jer nalaze sebi mane.A opet zene su ih malo prestrasile svojim jako viskoim kriterijumima u kojima se oni ne pronalaze,i to je to.

zakljucak:
zenama niko nije dovoljno dobar
muskarci probali da budu,gube samopouzdanje,i ne zele da se upustaju u pokusaj kad vide da su u startu odbijeni i da ne ne ulaze u grupu kandidate jer uvek nesto od zenskih stavki nemaju  Smile
IP sačuvana
social share
Ceo zivot u svom srcu nosim boje te, grad Beograd, zemlju svoju, Zvezdo volim te !
                                                                         
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.