Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zemun dobija ritejl park vredan oko 25 miliona evra  (Pročitano 4840 puta)
13. Apr 2015, 21:18:30
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Zemun dobija ritejl park vredan oko 25 miliona evra

BEOGRAD - U Zemunu će krajem maja biti otvoren prvi maloprodajni (ritejl) park na teritoriji Beograda, u koji je na oko 16.000 kvadratnih metara izraelska Mivne grupa do sada uložila oko 25 miliona evra i u prvoj fazi gradnje otvoriće 300 novih radnih mesta, izjavio je danas Tanjugu direktor tog parka Miša Marković.

Ritejl park, koji predstavlja "grinfild" investiciju izraelske Mivne grupe u srpskoj prestonici, omogućiće prisutnost brojnih renomiranih brendova. "Poštujući zahteve naših posetilaca i samim tim ono što tržište diktira, biće tu i predstavništva brojnih renomiranih, domaćih i stranih marki, neka nova iznenađenja, poseban deo za zabavu, najveća igraonica u Srbiji na preko 1.620 kvadrata, i to je ono što u prvoj fazi za sada možemo da ponudimo“, rekao je Marković Tanjugu.

On je objasnio da je ritejl park koncept koji nudi nešto jednostavniju, lakšu i drugačiju kupovinu. "Ovakvi sadržaji se često nalaze u svetu na prilazima velikim gradovima i u njihovim predgrađima tako da će ovo biti jedan lep novi uvod za Beograd u svakom slučaju", kazao je Marković.

On je precizirao je da će krajem maja biti otvorena prva faza ritejl parka u Zemunu na Novosadskom putu, u koju je do sada uloženo 25 miliona evra, a koja se prostire na 16.000 kvadrata.

Krajem ove, eventualno pročetkom sledeće godine, planiran je, kako je istakao, početak izgradnje druge faze ritejl parka koji će doneti komercijalne sadržaje na još oko 15.000 kvadratnih metara.

U prvoj fazi će biti otvoreno 300 novih radnih mesta, najavio je Marković i dodao da će isto toliko biti zaposleno i nakon početka rada druge faze.

Osim toga, u samoj izgradnji parka do je sada angažovano nekoliko stotina građevinskih radnika, što će biti slučaj i u nastavku gradnje ritejl parka.

Ritejl park se nalazi pored troznog centra Metro, na Novosadskom autoputu, a biće najbliži građanima Zemuna, Novog Beograda, Zemun polja, Batajnice, Altine, Ugrinovaca, kao i mesta sa druge strane Dunava, tačnije Borče, Ovče i Krnjače zahvaljujući nedavno izgrađenom mostu.

Izvor http://www.tanjug.rs/novosti/173698/zemun-dobija-ritejl-park-vredan-oko-25-miliona-evra.htm
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 41.0.2272.96
To nije Zemun  Smile  Smile

A i propasce posle dve godine kao i ona glupost u Indjiji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 37.0
  Nisam ja krstio članak Smile
  Neću pisati ovde komentare jer ne znam ništa o ovome.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 41.0.2272.96
Ja znam. Evo zavrsili su ga. Jos da postave zastavice i poplocaju podlogom sedme b kategorije i izliju asfalt. i onda Srbija prosperira i svi kao na reklami u "onim danima budemo slobodni i osetimo zivot"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Једна је Мунка Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.4.10
mob
Apple iPhone SE 2020
To nesto kao onaj Fashion par outlet u Indjij? Sto ne radi?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 41.0.2272.118
Pa verovatno se ubise od para kao sto ce i ovo u zemunu da funkcionise godinu dana i cao... nema ljudi sve propada ovde, a mi svi i dalje cutimo i gledamo kako nas svi kecaju...
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.118
Ritejl park, koji predstavlja "grinfild" investiciju izraelske Mivne grupe u srpskoj prestonici, omogućiće prisutnost brojnih renomiranih brendova


Kako je samo fensi ovaj tekst.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 41.0.2272.96
I onda otvore Fendi, Pal Zileri, Naf Naf.. i imaju jednu prodaju u 7 dana..  Smile isto ko u Indjiji, prve godine sve radilo, sad ide jedan lokal koji kao nesto polu-radi pa tri zatvorena lokala itd..

Stvarno ne znak koji procenat Srba ce da kupuje farmerke od 12 000 ili patike od 30 000 u Najku  Smile

P.s. pogledati model koji kosta 400 evra koji su poslali Zorannah u jednom od poslednjih njenih uradaka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows
Browser
Chrome 41.0.2272.118
mob
Nokia 6630, valjda

Stvarno ne znak koji procenat Srba ce da kupuje farmerke od 12 000 ili patike od 30 000 u Najku  Smile


fali mi pola posta, jbm ti touchpad na laptopu:

uz fabriku chipova, i srpski mercedes naravno da cemo moci da priushtimo sve to... pa vec sad nas je prosto sramota koliko nam dobro ide...

A sad na srpskom, brao!   Smile  to je bash ono shto treba srbiji, josh jedan shoping mol.... brao  Smile
« Poslednja izmena: 14. Apr 2015, 18:30:01 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.