Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zbornik uspona i padova svetske desnice  (Pročitano 5954 puta)
18. Okt 2017, 12:33:44
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Iako se mnogi trude da dokazu da se desnica vraca na velika vrata, ocigledno je da okuplja ne preterano inteligentne jedinke...
Pokusacu sa vama da podelim neke od primera:

Aleks Dzons i suplementi puni olova


Pored toga sto je ovaj americki voditelj sklon da druge naziva "ovcama", ponasa se kao da je na duploj crti kokaina i prijateljuje sa Trampom, Dzons je i uspesan biznismen. Dominantan deo njegovog sajta (i emisija) predstavlja promocija suplemenata, gotovih jela i ostalih gluposti koje bi vam bile potrebne u slucaju napada zombija. Naravno, on je ili vlasnih licence za ove proizvode ili uzima dobar deo prihoda za promociju.

U najnovijim i nezavisnim testovima organizacije za zastitu potrosaca (cije je rezultate i sam Dzons obilato koristio), navodi se da su u oba testirana suplementa pronadjene visoke koncentracije olova, i to “Caveman True Paleo Formula" do 6 puta, te Myco-ZX  do 2 puta vise u odnosu na dozvoljenu dnevnu kolicinu.

Preterano izlaganje olovu dovodi do brojnih i trajnih posledica po citav organizam, a svakako je najteza razaranje tkiva mozga, bubrega, pluca i krvnih sudova.



Izvor: Gizmodo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Vodja nacista priznao da je Jevrejin i gej-peder

Vodja britanskih nacista Kevin Vilsov, priznao je Kanalu 4 da je ipak Jevrejin po majci, te da je i gej.
Ovo ga nesto preterano nije pogadjalo dok i sam nije dobio po njonji.
Sada je pokajnik.
Takodje, tvrdi da su i druge vodje nacista gej-pederi, ali ih to ne sprecava da biju svoje.


« Poslednja izmena: 18. Okt 2017, 12:37:59 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
   Uuups,pametna levico...


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bistrenje levice.jpg
(112.68 KB, 960x784)
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
americka demokratska stranka nije levica
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Kakav bre Aleks Džons i desnica, ne zezaj nas majke ti, ozbiljnija si ti od toga.

  Desna politika i njen uspon u Evropi je posledica potpunog kraha neoliberalnog kapitalizma i globalizma koji se desio sa ekonomskom krizom 2008, uspon desnih i populističkih stranaka je posledica traganja ljudi za izlazom iz stagnacije ekonomija, rasta nezaposlenosti, emigrantske krize i naravno ogromnog raslojavanja i grabljenja bogatstva koje je završilo kod malog broja nadnacionalnih korporacija i tajkuna koji su rušeći institucije zapadnih država polako krenuli da preuzimaju kontrolu i nad državama i nad procesima, sve to se u ovom vakumu pretapa u niz stranaka i pokreta koje pokušavaju da se organizuju i otkinu glavu globalizatorskim kerberima i vrate moć institucijama svojih država rušeći stege nadnacionalnih tvorevina koji su umesto da služe svojoj početnoj humanoj ekonomskoj svrsi, ustvari poslužile grupama i korporacijama da preko toga pokore države. Libertarijanci će naravno te ljude zavati "ekstremni desničari" "populisti" "ludaci" kako god jer je naravno sve što se krene kontra od neoliberalne mantre logično-ludost, ekstrem i izdaja.

Paradoksalno, uspeh ili neuspeh tih desnih pokreta u Evropi će značiti da li Evropa ikako može i opstati ovakva kakvu je znamo, jer će je libertarijanci svakako srušiti do temelja i to je zasigurno nepovratan proces.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ma vodje tih desnih pokreta samo jasu talas nezadovoljstva uz pomoc kojeg ce od tih globalistickih kompanija da traže reket.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
americka demokratska stranka nije levica

  Koalicija "levlje" orijentisanih stranaka,pokreta,sindikata...od onoga što se smatra klasičnom američkom desnicom.Bilo na kablu pre nekoliko godina ("ViaSat History" , čini mi se).Izvukli neke prilično jezive priče o tome kako "usisavaše" neposlušne pokrete i narodne tribune još 1840-tih.
 
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Možda kad bi vodje tih pokreta bili iz Srbije, ozbiljniji su ovo procesi.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ozbiljni ko tramp.
diktatura internacionalnog kapitala ili diktatura nacionalnog kapitala. Zapravo dileme nema, jer kapital je kapital, samo ko će gde da se ugradi i ko ce kako da ogradi sebi tor ako može


americka demokratska stranka nije levica

  Koalicija "levlje" orijentisanih stranaka,pokreta,sindikata...od onoga što se smatra klasičnom američkom desnicom.Bilo na kablu pre nekoliko godina ("ViaSat History" , čini mi se).Izvukli neke prilično jezive priče o tome kako "usisavaše" neposlušne pokrete i narodne tribune još 1840-tih.
 
ah, da... vesti lopovi. majstorski amortizuju autentičnu levicu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
ma hajde ovi le pen desnicari...i tvamp....i sl...to i nekako...nisu fasisti...
ali ovi su opasni ...austrijanci i njemci i holandezi....

mada ...kako to obicno biva... takve retorike sluze samo da se upadne u ekipu u vlasti...
posle se svi oni spuste i zaborave na nacisticke fore....tako je bar sto se tice politicara desnicara i sl....
sve se to vec desavalo ....

onog kurca malog sebastijana vec su etiketirali i prozvali beba hitler... Smile  Smile

a kako sam cuo... uskoro ce se u austriji potegnuti i prica oko blajburga...
ali sada posto ce kurac u koaliciju sa nacistom straheom ili kako se vec 'imenuje' nacista pomenuti...
strahe ako bude drzao do svojih naci fora... od ukidanja 'blajburga' nece biti nista...
ali  ako se pak bude htio uklopiti u pricu i ako bude htio napraviti neku dobru politicku karijeru i utabati sebi put
za buducnost u vidu kancelara...
moguce je da ce se i on malo spustiti i da ce pripomoci da se to fasiticko  govno..koje se desava u blajburgu...potpuno ukine... Smile

malo pre javljaju  na nekim vijestima..cini mi se  u francuskoj su pohapisli neke ekstreme desnicare..
koji su spremali neke teroristicke akte i napade na dzamije i muslimane ali i na ljevicarske vodje i sl....

davno ja rekoh...nema nikakve razlike izmedju ekstrema....  bio on osunecen ili ne...isti su....
njima su vjerske i nacionalne i rasne  razlike ... samo izgovori za upraznjavanje njihove mrznje i ksenofobije..sovinizma ..nacizma  i fasizma..islamizma  i sl...
olosi i jedni i drugi... Smile

protiv neke umjerene desnice...ili ako vec hoces...klasicne desinice...nikad nisam imao nista...
i nisu ni opasni toliko...sve je to uglavnom samo politicka retorika...
ali ovi nacisti i fasiti i islamisti ...oni su druga prica....
« Poslednja izmena: 18. Okt 2017, 20:25:20 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.128 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.