Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zbog psovanja premijera Vučića kažnjen sa 65.000 dinara  (Pročitano 4236 puta)
05. Sep 2016, 19:21:22
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 48.0
Zbog psovanja premijera Vučića kažnjen sa 65.000 dinara


Prekršajni sud u Valjevu kaznio je sa 55.000 dinara penzionera iz Gornjeg Milanovca Ratka Jerinića (68) zato što je iz kombija, u kome se nalazio kao suvozač, dok je prolazio pored saobraćajca na Ibarskoj magistrali kroz prozor opsovao premijera Srbije Aleksandra Vučića, objavio je čačanski portal Morava Info.

Jerinić je osuđen zbog prekršaja Zakona o javnom redu i miru sa 55.000 dinara, a sa još 5.000 dinara zbog toga što nije nosio ličnu kartu. Dužan je da plati i još 5.000 dinara za troškove prekršajnog postupka. Tako da ukupna kazna za Jerinića iznosi 65.000 dinara.

Ako iznos ne uplati u roku od 15 dana, Jeriniću preti više od dva meseca zatvora, jer jedan zatvorski dan košta 1.000 dinara.

Jerinić, koji je penzioner sa mesečnim primanjem od 25.000 dinara, 17. avgusta vozio se u kombiju Doborosava Dmitrića i sedeo na mestu suvozača kada su prošli Ibarskom magistralom kroz mesto Ljig.

Vozač Dmitrić, koji je bio svedok na suđenju, rekao je da je u tom mestu na Ibarskoj magistrali bila gužva, da je njegov saputnik nešto opsovao dok su prolazili pored saobraćajca, ali da "nije obraćao pažnju na to".

Saobraćajac je izjavio da ga je Jerinić "vređao" dok je regulisao saobraćaj i da je nakon toga, pošto je kombi prošao pored njega, obavestio dežurnu službu o tom "slučaju", a ona je saobraćajnoj patroli naložila da kombi sa Dmitrićem i Jerinićem zaustavi na njihovom putu ka Gornjem Milanovcu i sprovede ih u stanicu u Ljigu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
opsovao je policajca vucicem
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 48.0
mob
SonyEricsson k750i
opsovao je policajca vucicem

 Smile

mogao je i u logor da zavrsi... dobro je prosao  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
  Ja im ne bih davao ideje za represiju.

  Mito za saobraćajne prekršaje je dobio konkurenciju Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Citat
Saobraćajac je izjavio da ga je Jerinić "vređao" dok je regulisao saobraćaj i da je nakon toga, pošto je kombi prošao pored njega, obavestio dežurnu službu o tom "slučaju", a ona je saobraćajnoj patroli naložila da kombi sa Dmitrićem i Jerinićem zaustavi na njihovom putu ka Gornjem Milanovcu i sprovede ih u stanicu u Ljigu.

drugim rijecima...vjerovatno je rekao  sabracajcu' jebo te viucic... koji te je tu postavio'....

desava se...
kod nas je kaznna za takav prekrsaj oko 500 maraka...

pitam se da li bi ovaj 'novinar' tuzio bilo koga... da mu je na primjer... kad on trazi 'izjavu' od bilo koga... taj neko rekao...
jebo te vucic ...koji te poslao...  Smile

sigurno ne bi.... Smile
uradili bi to nadlezni....
a novinari bi se uzjebali i pola mjeseca bi mediji  brujali od prozivki i galame od
novinarskih udruzenja ...
.koja hitno traze pravdu za izvredjanog novinara.... Smile

to sto je penzioner...nista ne znaci....sem to da je ostario a jos uvijek je prostacina i ne zna da se ponasa
na javnom mjestu  Smile

 Smile
« Poslednja izmena: 06. Sep 2016, 10:23:12 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
a kolko je kaznjen igor mikic?

ako ker nije imao snimak psovke i ako ovaj sto je vozio "nije nista cuo"  onda su ga zajebali na sudu
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0



  Šalu na stranu, reč bilo kog čoveka protiv reči organa reda i gonjenja ne vredi. Ne vredi ni što je svedok (vozač) izjavio da nije dobro čuo. Ostaje samo da se ostali panduri ne dosete i krenu da kažnjavaju kao njihov kolega. Ova varijanta je bolja od neispravne hizne pomoći, zimsko letnjih guma, pojasa i svega ostalog zajedno.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
kad igor mikic kaze "vucicu pederu" to nije uvreda jel jelte biti peder je vrlo pozeljno u danasnjoj srbiji

kad neko kaze "jebo te vucic" onda to jeste uvreda znaci sam cin polnog snosaja je uvredljiv i nesto sto se mora debelo kazniti

na stranu to sto se pederi jebu medjusobno

i kad ce se ukinuti praksa da rec sluzbenog lica vredi vise od reci obicnog gradjanina
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Sony 
Imao je sreće  Smile
Na Cerskom maršu pre jedno 2 godine jedan mrtav pijan lik isprozivao Vučića i "državu", ovi ga strpali u maricu i ostavili unutra, 2 dana na suncu, a bio početak avgusta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.