Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zavrsen Prvi ConQUIZtador turnir ~ Pobednik: suncokreten  (Pročitano 24963 puta)
Ucesnik diskusija


Mene samo ozbiljni ljudi shvaćaju ozbiljno...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 189
Zastava In your dreams
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.356.2
mob
Nokia 6120
Sve čestitke učesnicima i finalistima a posebno pobedniku...  Smile
Šteta što su se dešavali problemi sa konekcijama...  Smile
IP sačuvana
social share
Koliko ima srećnih ljudi koji i ne znaju da su srećni...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045

Pojavih se u 19:54,ali u -008 sec do starta turnira puče veza i kraj.  Smile Nisam uspeo ni da uđem u kvalifikacije,jbg.  8-
Ne razumem. Meni je pukla veza na početku prve partije kvalifikacija, ali sam mogao da se vratim na drugo pitanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ja zakasnio na turnir(JBG obaveze)

Svaka cast i cestitke pobedniku Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Sony xperia
Svim ucesnicima bih zahvalio na ucescu, pobedniku na iskazanom znanju. Hvala vam, da vas nije bilo ...

Zivi i zdravi neka ste.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Motorola GLEAM
Kad planirate sledeci turnir?
Citat
Uskoro ce biti informacija u vezi toga. Ovako veliki turnir sto se nagrada tice, ne skoro, ali ce biti tematskih sa skromnijim nagradama, ali ce biti cesto Wink
Citat

Pa sad... treba se dobro razmisliti da li treba češće organizovati skromnije turnire ili ne... Postoji mogućnost zasićenja... ipak ne održava se olimpijada svake godine, zar ne  Smile

Što se tiče turnira, svaka čast na organizaciji, tehničkoj podršci...  Smile

Ja sam poludeo, moja žena više navijala za Omera Ekića u finalu nego za mene u kvalifikacijama  Smile Smile

Ne sumnjam da je većini nas koji smo pratili bilo sumnjivo njegovo pucanje veze na početku svake partije u finalu  Smile što bi rekao Bata Stojković "Pošta može da pogreši"...  Smile

A ova moja našla logično objašnjenje.... "Ma Omer se kladio sa nekim da će im davati fore na početku svake partije i da pobedi na kraju"... A znamo mi Omera, fajter je on, ne verujem da bi stavljao na kocku svoj ugled na takav način....  Smile
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC Wildfire S
Na svaka 3-4 meseca bi bilo savrseno resenje. Nagrade nisu toliko bitne koliko samo takmicenje, meni je bilo veoma zanimljivo, kao i drugima, verujem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 162
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ja licno nisam ucestvovao iz nekih licnih ubedjenja ali samo da se nadovezem na laslovu konstataciju u vezi krima.Moj laslo pa rusi su i trezni delili teritorije  sakom i kapom a ne pijani.Sta im je samo sssr trebao krim je u promilima teritorija koju su oni poklonili.
IP sačuvana
social share
PRAVDA VITEZI!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Omere protiv mene ti nije pukla veza, pobedio sam te ubedljivo i bio si sve vreme tu u kvalifikacijama! Sto se pobednika tice cista sreca nista drugo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
LG g5
cestitke suncokretenu i ostalim ucesnicima
takodje da cestitam i ivanu i da kazem da je turnir bio odlican  Smile

Omere stvarno mi je zao zbog onoga sto se desilo
pratio sam tvoje partije od samog pocetka i verujem da bi pobedio da se ovo nije desilo
ali bez obzira na to ti si sampion za mene  Smile

nisam ulagao neku nadu sto se tice samog mog plasmana (ipak mi je 17 godina a s obzirom na starije igrace znao sam da nemam sanse) al mozda sam mogao  uci u 27 da me nije usralo pitanje pri samom kraju koje godine su bile oi u sidneju gde su moji brzi i smotani prsti poleteli i ukucali 2002 (msm stvarno smijesno)

mogu reci da sam zadovoljan samim turnirom i organizatorima
al ne mogu reci da sam zadovoljan partijama koje sam pruzio jer moje znanje nije bilo na nivou

Velicanstveno je bilo... mada je na chatu bio pokolj zbog svih koji su zakasnili pa su kukali...
A lepo je pisalo 20:00 Smiley

da znam to
bio sam prisutan i mogu mislit kako je bilo kada navre stotinjak ljudi odjednom i stanu da pitaju kako ovo sto ja ne mogu da ucestvujem i da pocnu da odbrojavaju
ali atmosfera je bila odlicna tokom finala

ako gresim ispravite me
primetio sam da je bilo 5308 prijavljenih igraca od toga cak 1148 je ucestovalo sto je za pohvalu gledajuci da je ovo prvi conquiztador turnir

sto se tice sledeceg turnira za mene nisu bitne nagrade
bitno je da se opet okupimo al u sto vecem broju i ovako druzimo  Smile


Omere protiv mene ti nije pukla veza, pobedio sam te ubedljivo i bio si sve vreme tu u kvalifikacijama!

Totalis ostao si isti Smile
hvalis se pobjedama medjutim bitno je ucestvovati
ne razumem cemu hvaljenje msm mogu se i ja pohvaliti koliko sam te ja puta pobedio ali to nije to
opusti se i igraj smireno


IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
Omere protiv mene ti nije pukla veza, pobedio sam te ubedljivo i bio si sve vreme tu u kvalifikacijama! Sto se pobednika tice cista sreca nista drugo...

Totalis za znanje svaka čast ali nauči  da ne možeš biti najbolji uvek i u svemu ... Od Omera imas mnogo da naučiš, počni od respekta svojih protivnika  Smile

Sve čestitke svim igračima i ljudima koji su organiyovali turnir  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.