Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:51:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li muskarci vole kucke?
Da
54.9%  (39)
Ne
16.9%  (12)
Ne znam o cemu pricas, ja sam nevin
28.2%  (20)
Ukupno glasova: 71
Idi dole
Stranice:
1 ... 50 51
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto muškarci vole kučke  (Pročitano 128385 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
zene vole da igraju igrice sa muskarcima, mnogima je to glavna preokupacija u zivotu..

a istina, ima toliko jezivo mnogo muskaraca koji obozavaju zene koje im pomeraju mozak i prave ih idiotima na svakodnevnoj bazi..

pa eto stice se utisak da se ljudi prosto nadju..

ali zato danas imamo toliko razvoda koliko imamo..

primera radi, saznah da se samo iz osnovne skole osam parova vec razveli .. i to je za ljude, ali prosto, sto ste jebeno gubili vreme jedni drugima ako ste samo hteli da se igrate toplo-hladno ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.142
mob
Samsung 111111
Citat
ali zato danas imamo toliko razvoda koliko imamo..

Najveci broj razvoda u SR je iskljucivo zbog novca.
Msm nemaju nasi ljudi tu moralnu prepreku da varaju jedno drugo,ali da ostanu zajedno.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
zbog novca, slazem se, a znas iz kog scenarija?..

recimo ona i on su se uzeli zato sto ona/on je imucan, ona zatrudnela itd.. a da bi do toga doslo, ona (najcesce) je igrala sve moguce in-the-book mind-games da bi na kraju dosla do cilja, vezala frajera koji ima kesha..

pa evo ja znam bar 15tak takvih cica samo iz osnovne i srednje skole.. a kamoli ovako usput sto upoznajes i slusas price  Smile

i kad baji prekipi .. i skapira da moze da ima mladju sa boljim sisama.. pakuju se koferi i cipelice..

evo skoro se razvela devojka od lika sa kojim je bas dobro bila u braku.. od 2003.. sve zivo je uradila da ostane u drugom stanju sa likom koji ne zna sta ce sa parama u vreme kad je izgledala stvarno kao bomba.. i ispunio joj se san.. udala se, ziveli su srecno do pre par godina, kad smo poceli njega da srecemo po kafanama svaki put sa drugom zenskom i svaka je bila bolja cica od one prethodne.. a ova moja sedela kuci, brisala musavu decu i mesila kolace.. "on me voli, on bi bez mene za dve nedelje poludeo, pa on ne zna sam pertlu da zaveze" .. i tako slicne baljezgarije koje zene vole da pricaju drugim zenama.. prosto ti dodje da je pitas "pa sta si se koji moj qrac udavala za takvog koji ne ume sam pertlu da veze".. nego jede govna..

i sad zivi kod mame koja joj je pre deset godina rekla da je ceka da se vrati  Smile

samo odlazice ta i vracace se kod mame jos nekoliko puta...  upravo radi na novom slucaju.. ovog puta cika ima nekoliko svojih fabrika Smile  Smile

i kako posle da ne tretiras zene kao stoku..  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.142
mob
Samsung 111111
Ma ima svacega..postoje svakavi primeri..posebno te sto jure kintase.
Vise sam mislio na "Obicne" ljude..parove.
U pocetku se trude bez para..vide da trpe i on i ona..Misle da kad se razidju odma bude bolje..Nekad bude,nekad ne.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
zato sto su kucke najbolji covjekovi prijatelji...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 50 51
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:51:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.