Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Зашто мрзите мурију ?  (Pročitano 13900 puta)
19. Avg 2012, 19:08:57
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Qtek 小米
Ајде разумем неке политичке разлоге, рецимо 90-их или касније, небитно ... али који су то други разлози ?



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora gagijk (Vreme: 19. Aug 2012, 19:11:12)
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia C5-00
За блабла оваква тема није... Селим у бувљак...  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


ПФК!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8176
Zastava Коралово
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.9
mob
Samsung S21 Ultra
Искомплексирани су.
Кад обуку униформу има трип као да је Бог, када је скине мањи је од маковог зрна.
Провоцирају, врше репресију над навијачима.
Могу до сутра да ти набрајам.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Qtek 小米
Искомплексирани су.
То је генерализовање, комплексаше сам гледао на сваком радном месту, без обзира на делатност.

Кад обуку униформу има трип као да је Бог, када је скине мањи је од маковог зрна.
Нарађење извршење.
Јеси ли ти некад радио нешто ? Знаш да правила постоје и да мораш да их поштујеш док радиш код тог послодавца, а ако ти се не свиђа дај отказ или ти постани послодавац, а опет изнад тебе ће бити неко да ти поставља неке услове.

Провоцирају, врше репресију над навијачима.
Никада нисам доживео полицијско провоцирање, не рачунајући 90е и касније за време Ђинђића када је полиција чувала постојећи режим и владајућу идеологију.
Дакле то су биле искључиво демонстрације и тицало се политике.

А шта је са репресијом навијача ? Ту репресију сам виђао, много чешће. Без обзира што и ја навијам за Партизан виђао сам гробаре кад демолирају кафану, када из чистог беса разбијају аутобусе, да не причам о томе какву би репресију доживео када би прошетао у погрешном навијачком дресу на Сењаку или у Падињаку.
Једна пијана и дрогирана руља, која нема ништа паметније у животу него да прави срања, а утакмица је само изговор.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
Zato sto su neskolovani,korumpirani,zato sto vrse maltretiranje potpuno neosnovano,zato sto ne postuju zakon,zato sto imaju kompleks vise vrednosti,zato sto se bahate,zato sto im niko nista ne moze,zato sto je kriminala pun kurac u Srbiji a pandura na svakom koraku,zato sto provociraju,zato sto...
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Nokia 
..zato sto su pohlepni ?
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
Citat
То је генерализовање, комплексаше сам гледао на сваком радном месту, без обзира на делатност.

Pa zar nije prva generalizacija upotrebljena u samom pitanju? Kompleksasi na drugim radnim mestima nemaju moc da nekog izmlate kao stoku i da prodju nekaznjeno.

Ono sto ja licno zameram policiji je zloupotreba sluzbenog polozaja na svim nivoima. To sto ima policajaca koji to ne rade ne menja cinjenicu da postoji problem unutar policije, kao institucije. Od ministarstva do prasinara.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
Ja u Bg-u i panduri mi traze licnu kartu, Ja im dam i oni krenu kao: Novi Pazar sta ces ti ovde? Ja: Nije sefe Novi Pazar vec Nova Pazova, lepo ti pise na cirlici. U cemu je problem? Jer ne smem da budem ovde, jer vanredno stanje mozda? Vec 3 puta dolaze mi panduri na gajbu zbog komsije pored koji ne zivi vise tu i svaki put mi napadaju mamu sa pricom kao: Kako vi ne znate gde vam je komsija? Kako to dozvoljavate sebi? Primer: Sedi pandur,matori,raspojasani u kafani, popije 5 ili 6 piva, sedne u sluzbeni auto i odveze se. Primer: falsifikuju mi tablice sa auta i kad sam dosao u muriju da se zalim kazu mi panduri da ne vilenim i da platim kaznu, tek posle kod ovih na vrhu, sam resio problem veoma brzo i efikasno. Sedim kod drugara i dolazi njegov drugar pandur u uniformi i seda pored mene i siri noge i stavlja ruku na pistolj kao da je na divljem zapadu i kao da sam mu ja neki protivnik.Primer: hapsenje pre par godina kod mene u mestu i dolazi murija iz Bg-a a da se nisu najavili ovim lokalcima.Primer: lik iz interventne prebije mi drugara u skoli pred svima i posle toga nikom nista. Kad su profesori i obicni pozornici stali na nasu stranu lik se samo povukao i rekao da ga ovaj ne tuzi.Jel treba jos koji istinit primer? Imam ih jos dosta. Sa druge strane sreo sam takodje par zaista dobrih i fer policajaca ali su oni u manjini.
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung Galaxy S Advance
Dobra tema, da se upishem...

Vidite, i meni nije jasno da li je to neki "zivotni stil" tipa "ja sam opasan baja i zbog toga mrzim pandure, jer ja sam van zakona a oni predstavljaju isti pa nam je u krvi da se mrzimo" (mislim LOL, ali ja tako dozivljavam te ljude koji toliko pljulju po policiji i onome shto oni predstavljaju)

Reci cu svoje misljenje, a time i manje/vishe odgovoriti na @PaXon-ov komentar:

Zamisli drzavu bez policije? bez organa reda?
Zamisli drzavu u kojoj vlada bezakonje?
Skoro je bio na televiziji, pa da kazhem, zamisli drzavu u vidu pobesnelog maxa? Nije lepa slika, nije...

Kao shto Gambino reche, ukoliko nekome zakon ne odgovara, on moze da bude ljut na drzavu, moze da pishe dopise i sastavlja ankete, ali ne moze da bude ljut na organe koji samo sprovode taj zakon jer u protivnom - gube posao i bivaju kaznjavani, bash kao i svako ko ne izvrshava naredjenja svog poslodavca.

To da su glupi i neobrazovani, to moze da se okachi machku o rep, jer jedino gde to vazi je u vicevima pored plavusha. Takav stereotip ne drzi vodu u pravom zivotu.
Postoje policijske srednje skole, policijske akademije, i ako misli da bi svako mogao da zavrshi za policajca - vara se. Od njih se ochekuje posebna i fizichka i psihichka sprema.

Drugo, pitanje je koliko od nas bi imalo herca da bude u konstatnoj opasnosti shto od takvih "paduromrzaca" do pravih ubica pa i poludelih vozacha kojima je kazni preko svega pa su u stanju da prouzrukuju fizichko nasilje nad licem u policijskoj uniformi. O pozivima za intervenciju kada su u pitanju porodice/kuce i da ne prichamo...

Ovde se zapravo vidi ko koliko ima kontakta sa ljudima i ko zapravo koliko radi sa istima.
Ljudi su sami po sebi nezgodna i vrlo chesto nezahvalna stvorenja puna predrasuda i raznih neopravdanih stereotipova. I shto je josh gore - svi bi oni svachiji drugi posao radili bolje od svog.

Shto se kompleska vishe vrednosti tiche pre bih rekao da je obrnuto, zapravo, ljudi kad vide nekoga koga moraju da slushaju jer predstavlja zakon, automatski dobiju napad kompleksa nizhe vrednosti i u stanju su da dotichnog mrze samo zato shto predstavlja neki vid blokade njihovom divljanju i izivljavanju.

Dakle, pitanje je ko se tu izivljava, policajac ili obichan gradjanin. I ko bi se izivljvavao vishe i chije bi posledice bile vece da policajac kao organ reda i ne postoji.

Stopa kriminala u drzavi raste zato shto je zakon pun rupa, a nisam video da iko krivi advokate i politichare, vec samo policiju koji su na dnu lestvice sprovodjenja reda i mira.

E pa, kao shto oni ispashtaju kao "najnizi" obik "direktne" vlade, tako se i mi osecamo da ispashtamo kao "najnizi" oblik drushtva - obichan gradjanin.

A ovi "neobichni" su upravo to - kriminalci i ostala bagra...

Iskreno, ne simpatishem osobe koji su u fazonu "dole murija" i slichno, narochito one koji imaju trip "ima da vozim 120 na sat kroz naseljeno mesto ko 'ebe muriju" ili "ma 'ebesh pojas, moj zivot je u pitanju, bem ti muriju", jer to su sebichnjaci koji misle samo na sebe i koji misle da su uvek u pravu... A zapravo i te tako greshe jer je posao policajca vrlo tezak i nezahvalan bash zbog takvih ljudi... I upravo su takvi ljudi "kriminalci" na drumovima koji krive policiju shto tih kriminalaca uopshte ima...

A za mito ne zelim ni da pricham... Pre svega shto postoji u svakom poslu, a narochisto zbog situacije kao na primer:
Zaustave ga zbog prekrshaja, zaustavljeni iskuka da ga puste iako je kriv prichajuci da nema ni za kuche ni za mache, pljune jednu crvenu, policajci mu progledaju kroz prste i taj isti posle pljuje policiju da je korumpirana jer mu je zapravo uchinla uslugu umesto da ga rebne sa 30 'iljada i 3 meseca zabrane (koji se vodi kao neki minimalac za prekrshaje)...

« Poslednja izmena: 19. Avg 2012, 20:31:13 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
zato sto ne trpe vasa sranja...i sto vecinu omladine otac i majka nisu vaspitali..nego ih je ulica vaspitala...
pa valjda misle da sa svakim mogu s tim ulicarskim jezikom da razgovaraju...
i zato su i murijasi takvi..da nisu svaki smrad bi mogao da sere po njima...i da radi sta hoce...
al' mi je drago sto su sad ove interventne jedinice osnovane..sto kicmu lome...ako ih ruzno pogledas...
a kamoli ako se pocnes nesto kurciti..i mangupisati... posle pete pive...

ima stoke i u uniformi ..ne kazem da nema....al' meni je drago sto ih ima...
inace ja da se nesto pitam,..ja bi im dao daleko sire i vise ovlasti..kao u norveskoj recimo...i cak upotrebu vatrenog oruzja...po slobodnoj procjeni...bez upozorenja...
i dao im mogucnost izbora..rada u civilu...i naravno...izvrsio reviziju...i sav skart iz sve i jedne jedinice...odstranio...
i pohapsio sve pedere..narkomane..i ostali olos...i prebio ih...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.