Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:15:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto ima sve više razvoda?  (Pročitano 37200 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Cekaj da ja nesto pitam.... Smile

Ali citajte sa razumevanjem.... Smile

Da li mislite da se danas nekome uopste "jebe" za brak,porodicu,zajednicki zivot,ljubav....
Ako ides ovim bf-ovim


 nekada su ljudi ziveli u zajednici ,a svaka zajednica da bi uspela podrazumeva odricanje od nekih svojih sebichnih interesa radi zajednichkog dobra . u judeo-liberalnom drushtvu kao primarni ideal se stavlja egoizam . zbog toga svaki osecaj zajednishtva nestaje ,a sve institucije koje predstavljaju zajednishtvo (brak ,porodica , lokalna zajednica , drzava ...) postaju "prevazidjene "  Smile ....

onda i jeste sebicnost uhvatila maha u danasnjem drustvu do te mere da je sam brak kao institucija prevazidjen. Ali opet, to je previse crno glediste. Postoji dosta ljudi na taj fazon ali postoje i oni koji i dalje vide smisao u nekoj ljubavi i zajednistvu sa drugom osobom. Tako da je to da nikoga vise nije briga do zajednistva ipak samo jedna generalizacija.
« Poslednja izmena: 08. Sep 2012, 16:20:57 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
To je samo stres i problemi....sta tu ima pozitivno? Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Bez uvrede, ali upravo takvo razmisljanje i vodi u ovo sto je odavno bf pomenuo.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
Pa sta? Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Pa nista.  Smile Ono, svako vodi svoj zivot na svoj nacin...

Cisto kazem...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
Pa ne...ljudi su zaprepasceni sto se ljudi razvode...eto razloga...nece ljudi da imaju probleme...i stres...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
ljudi imaju probleme i stresove bez obzira na brak ili sta god

bez obzira na prisnost i ljubav..

ma ne, nemoguce  Smile
« Poslednja izmena: 08. Sep 2012, 20:52:36 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung 111111
Citat
hocu da kazem, nije svaki izbor u pravo vreme dobar.. pola mojih drugarica se razvelo.. imaju 33 i vratile su se kod mame i tate, zato sto su radile stvari jer im je vreme, zato stu bile sa nekim koga nisu upoznale kako treba, zato sto jednostavno nisu imale srece.. i sta one rade danas? Izlaze. Ostave kuci dete mami i tati i izadju sa drugaricama na pice ili na picu ili u bioskop, setnju pozoriste.. jer se nadaju da ce naici neko, da nastave svoj zivot umesto da skoncaju same, ili se nadaju da ce upoznati nekoga na putu do skole kad budu vodile dete na nastavu.. razapnimo ih, hoce da nadju nekog sa 40, to je nemoralno

Nisam mislio na one koje se razvedu,pogine im muz i ostalo.Pa iz tog razloga,posle nekog vremena zele da nastave svoj zivot.Sto je normalno i odlicno stanje coveka.Ovo se zavrsilo kako se zavrsilo..Istugovao sam ove dve godine,nastavljam gde sam stao.
Princip pada i ustajanja.
Ali zene kao ove u seriji (nzm koliko imaju godina .. pretpostavljam oko 35) ne nastavljaju gde su stale ..Nego idu gde su posle..A posle su "nigde" .
Prosto .. zive u nekoj bajci,a znaju da zive u bajci.Imaju 35 a ponsasaju se kao da imaju 25.

Hteli mi to ili ne .. Vreme postoji  Smile obelezava se sa malo "t" ..Ono tece,dok pucnes prstom ono prodje.
I da nisam ja zatucani balkanac koji misli da je zeni mesto u kuci sa decom u narucju i pranje kuvanje peglanje.Nisam tolko blesav,zene su podjednaka bica kao i muskarci.Zajedno cinimo jednu grupu koja se naziva "Ljudi" , sa minimalnim odstupanjima koja su prirodna mi smo isti/isto  Smile .
To vreme koje tece i koje se obelezava sa "t" ima svrhu,ima dimenziju .
Kad kazem da nije prirodno da zena od 40 godina ide na zurke i oblaci se kao da ima 20...To se vidi da je pogresno..To ne mora da se objasnjava,to nije fenomen.
Isto i kad se muskarac koji ima 40 ponasa kao da ima 15...to se vidi da je pogresno i nije fenomen.
I mi mozemo i da se lazemo i da bodrimo..i da tripujemo da je to savremeno da se ali to jednostavno nije.

Citat
sta to znaci uopste.. ko to odredjuje koje su tu strane uopste u igri.. jel ona treba da odluci da li zeli da bude sama ili sa nekim, ili zeli da odluci da li zeli decu ili ne, ne kapiram.. vecina zena zeli decu i porodicu, ali mnoge nemaju srecu da dugo to ostvare, iz mnogih razloga.. najcesce nema pravog partnera za to ili njima samima nesto fali.. osim ako nije poenta sa bilo kim .. onda okej.. a to je malo muski fazon "vreme mi je da se zenim".. pa onda prva koja naidje .. svi znamo da muskarci uglavnom tako resavaju svoje bracno pitanje.. ili - ajde zabavljamo se vec 10 godina, mozda bi i mogli da se uzmemo.. kad vec nema nista bolje

Ove na forumu ljudi cesto porede ljude i zivotinje.Prosto ateisti (bila je i tema) misle da smo mi zivotinje..neki deo njihovog carstva.
U tom carstvu..koje se po meni dosta razlikuje..Mali tigric se rodi,igra se skace na majku..Onda uci od majke kako se lovi,kako se sunja,gde se spava...
Na posleku sad vec tigar,nadje zenku koja mu odgovara,dobije tigrice..uradi to jos par puta..povuce se i umre.
Ako lepo vidimo postoje etape u zivotu.Ta etapa nije striktna.Ali postoji.
Kod svakih vrsta srazemerno njihovom lancu ishrane dal se nalazili oni na vrh ili dno piramide.

Covek (PO MOM misljenju) nijen i blizu zivotinje.Covek moze da radi vise stvari istovremeno.

Zene nisu amebe,da mogu da ostvare samo jednu funkciju jednovremeno.
Karijera i porodica je sasvim normalna stvar ..
Samo sto u kapitalizmu ljudi rec "Karijera" shvataju preozbiljno.
Mene za karijeru boli kurac  Smile
Zasto ? Zato sto nisam niti vecan,niti me boli kurac da budem najbolji u necemu,niti me interesuje vila na bahamima.A i kolko god ja bio uspesan,doci ce neko uspesniji  Smile I od jaceg ima jaci.
U kapitalizmu se radi za NOVAC a ne za pamcenje,ninovu nagradu i nobelovu nagradu.
Jako je malo onih koji su svoj zivot stavili na karijeru izistinski.

Sto se tice braka kao osnovne celije drustva.To kako ti vidis ja ne vidim.Na sest braka dodje jedan razvod. Smile
Sto je kazi ga normalno..Na pedestak braka dodju pedestak braka dodju sedam osam razvoda.
Broj samaca u Srbiji je pola miliona  Smile a polovina od toga su ljudi u selima (ako je verovati ovoj vesti).
TO po meni i nije tolka halabuka..cak je i odlican skor.Ja sam mislio da je i gore.

Razlog onih koji nisu u vezi..Su kao sto Anea rece..."Sede u diskoteci i izgiravaju nedodirljivost"..
Preveliki kriterijumi...




Citat
jer je jedino bitno da ti u zivotu bude lepo, da budes srecan i da imas ljubav,

E vidis ja i ti se tu ne slazemo..
Ja nzm ko je prosuo to optimisticno sranje..Mozda Gospodin popara "Zivot je praznik..zivotu covek treba da se raduje "  Smile

Nisam pesimista,cak sta vise optimista sam..Ali zivot je sranje  Smile
Trenutno zadovoljstvo ne znaci sreca..
"Svako je i srećan i nesrećan samo po svom mišljenju."

Za svoje 22 godine ja nikad nisam nikog video srecnog i da je srecan bio sve vreme...I car je u tom sto zivot nije digitalni signal...Da ide kao ravna linija ide gore dole..Ali generalno ljudi u Srbiji nisu bas srecni.
Mi smo bolesna (i psihicki i fizicki) , siromasna,bedna drzava..u kojoj retko ko ima razloga za srecu.
Ali razlozi za zadovoljstva su mnoga..
Inace,moj omiljen citat..Ne citam nista,ali ovo znam odavno  Smile

‎"Srećni su samo manekeni životnog osećanja. Oni ga samo prikazuju ali ga nemaju. Svetlost ne sija u svetlosti, već u mraku."
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
dobro popljuvo si po sreci i zivotu, ne znam sta je tebi onda u zivotu vazno, sto ustajes iz kreveta ujutru..

Citat
Kad kazem da nije prirodno da zena od 40 godina ide na zurke i oblaci se kao da ima 20

ne slazem se, mislim da je sasvim okej ako je oblacenje odmereno.. ja sa 20 nisam isla gola ulicom, pa necu ni sa 40.. a stil ce mi biti isti, identican.. verovatno.. a zurke su okej u svakom dobu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung 111111
Pa nisam popljuvao..Samo sam realan.Nisam ja od onih "Tesko mu da zivi,zao mu da umre"  Smile
Samo kazem da tesko da je ko srecan..Sreca to ti mnogo glup pojam.Sreca je kad uhvatis tiket na kladionici,kad dobijes nesto sto nisi zasluzio,kad ti kapne neka para oko koje se nisi pomucio..kad te usere bingo i loto.
To je sreca...
Zadovoljstvo je princip zivota.Da budes zadovoljan,ispunjen.
Zato ja i kazem,da te devojke u seriji jure neku srecu neki kurac..A vidi se da su u biti nesrecne.

Ja to hocu da kazem,da je bolje kad zena nadje nekog sa kim stvori porodicu.I odgaja decu a pritom ima neki lep posao,za koji ti ne treba pola zivota da bi u njemu uspeo  Smile
A da taj koga ona nadje ne mora da vozi bmw i ima jahtu.I ne mora da izgleda kao bred pit licno.
Ja sam tako shvatio tu seriju,da moderna zena mora da bude po pravilu glamurozna,da ima milion stikli i muskarca jebaca na cetvrti koji ima kintu do neba.I sa kojim ce da bude toliko i toliko..pa da nadje sledeceg and so on.
I da zauvek bude mlada makar duhom i da daje sve od sebe da izgleda prelepo i kad kenja na solji.

Takva se poruka salje.
ALi to u SAD mozda i moze da prodje.Ali kod nas tesko.Jer ne zivimo po istim standardima a i nismo nesto previse imucni.To je realnost.
Razvodi kod nas se iskljucivo zavrsavaju zbog materijalne situacije.Preljube su sad moderne i normalne,to savremenu zenu ne tangira.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:15:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.