Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Зашто идете на журке?
Због добре музике.
7.7%  (1)
Због дружења.
30.8%  (4)
Због музике и дружења.
23.1%  (3)
Секс, дрога, алкохол!
23.1%  (3)
Због одређене (привлачне) особе.
0%  (0)
Немам појма, иду сви па идем и ја.
15.4%  (2)
Ukupno glasova: 13
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Зашто идете на журке?  (Pročitano 3929 puta)
19. Apr 2014, 12:04:35
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Дакле, опет ја, са мојим комплексима више вредности како су сви у мом окружењу стока а само ја паметан, а иначе и фрустриран тиме што у последње време видим и чујем свашта, рекох, да направим анкету и да олакшам себи. Smile

Да се разумемо одмах, немојте да ми паметујете како постоје овакве журке и онакве журке, како постоје журке у стану, како постоје журке у дому, како постоји хаус, прогресив, метал итд... Зна се на шта се мисли када се у овој земљи каже журка, то је сплав или дискотека са блиско-источним мелосом.

Ја не идем на журке већ три године. Из разних разлога, на првом месту - музика. Ја сам у трећем средње, када сам престао да идем, напустио четири журке заредом после неких сат времена јер нисам више умео да поднесем да слушам Елитне одреде или тако неку сличну сељанију. Значи, нисам ни дочекао Синана и Шабана, још пре тога бих одлазио кући. И тада сам раскрстио, више нећу ни да покушавам, сваку следећу журку ћу да пропустим. Још сам некако стекао и генерално схватање да сви људи који себи дозвољавају да воле такву музику (турбо фолк) нису много интелектуално далеко од нивоа исте.

Док сам ишао, ствар је изгледала овако... Дође неко у школу и донесе летак, као, журка у петак, дискотека Рупа (да, Рупа Smile ) испод Бранковог. Ове све девојке мал не вриште, јаоооо, како ћемо да покидамо, е, стварно ми треба нека журка да се испразним онако... Одемо ми на журку... Знате шта раде те девојке, које данима причају како обожавају журке и како једва чекају да се испразне? Дођу до стола/сепареа, изваде свој галакси ес седамдесет на сто, наруче ђус водку, направе десет слика у стану, десет слика испред дискотеке, десет слика са ђус водком и онда цело вече проведу тако што тапкају ногом у ритму музике и повремено узму телефон да као нешто на њему ураде. Ово није преувеличавање, ово је нешто што сам ја гледао за свих тих пет година колико сам ишао у дискотеке. И сутрадан, јаооооо, како је журка била супер! Smile Имам и ту несрећу да ми све те њихове слике излазе на фејсбуку и могу да приметим две ствари: прва, ни на једној од тих 30 журки нису имале исту одећу а константно серу о недостатку пара, и друга, девојке изгледа воле журке јер на њима могу да се сликају у новокупљеној гардероби и све остале другарице могу да их похвале због те нове гардеробе.

Што се момака тиче, прича далеко једноставнија, половина мојих другова не иде на журке уз изговор како су тамо сви исфолирани (у ствари, ја знам, појели би десну руку до лакта да могу да наватају нешто, али ајд Smile ) а друга половина иде искључиво са идејом да се напије, навата неку за зезање или евентуално навата неку још глупљу, за пражњење тестиса у вецеу.

Не, нисам ја асоцијалан, имам пријатеље, виђам се са њима... И да, не пијем, не пушим, не подносим турбо фолк и присталица сам секса у пријатном окружењу, са девојком коју познајем. Значи све контра од овога што се дешава на журкама. Јесу журке поремећене или сам ја поремећен?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Chrome 33.0.1750.166
Како да ти кажем... нема ти спаса, сплавови нису поремећени... Smile

IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
To što se naziva žurkom je poremećeno.
P.S Muškarci obično odu, napiju se kao stoka i na kraju fight. A devojke, oblače se kao vekur i posle upravo to:
"JAO, jebote što je bilo super eee! Extraaa!"
Smile

IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
не пијем, не пушим
Prvi problem

Citat
друга половина иде искључиво са идејом да се напије, навата неку за зезање
ovo pretpostavljam pises u negativnom kontekstu...drugi problem

I dosli smo do resenja ako ne pijes,ne pusis,nisi dosao zbog zena onda imamo problem...nisi poremecen,ali to prosto nije tvoj svet,nadjes sebi neke klubove koji ti odgovaraju,neka intimnija mesta i to je ok,ne moras da se uklapas u bilo kakav klise ako se ne osecas prijatno tu...

I jos jedna stvar,sto se mene tice muzika mi je potpuno nebitna,moze da svira sta hoce...ja moju muziku slusam kuci ili odem na koncert,a kad izadjem manje je bitno...

E da zaboravih da ti kazem,puno razmisljas o drugima,to devojke,galaksiji,garderoba,fejsbuk...jebes to,zaboravi to...bitan si ti i da tebi bude super,sta drugi rade potpuno nebitno...

« Poslednja izmena: 19. Apr 2014, 13:05:16 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Још сам некако стекао и генерално схватање да сви људи који себи дозвољавају да воле такву музику (турбо фолк) нису много интелектуално далеко од нивоа исте.


Јао...сад ће бранитељи турбо-фолка да те нападну... Smile

Шта да ти кажем...не могу ни ја да слушам турбо-фолк или да будем у истој просторији ни пет минута где се то пушта...али алкохол помаже...кaд сам мало припит баш ме брига шта пуштају...ако не пијеш уопште онда ти нема спаса... Smile

IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto se tice odece:

a) jedna polovina je pozajmljena
b) druga polovina je kupljena kod kineza...

Eto resenja misterije...

Inace, ja ne znam gde vi mladi danas izlazite, ali nekada je u BGD bilo od Nirvane do Silvane...
Doduse... i tada sam izbegavala da idem posto mi je neopisivno smor da cekam do 11h da "se nadjemo"...


A te "djus votke", ako se dobro secam... to je toliko razvodnjeno da pijes sok na razmucivanje... Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Нисам ишао на журке ни као млађи а поготову не сад Smile
Немам ништа против било које врсте музике али не желим да ме неко види тамо где се пушта оно што ја не слушам Smile А то што ја слушам се не пушта нигде тако да... Smile

У ствари...све су то изговори...истина је да не волим људе Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Nokia 
Redovno idem na zurke, slusam sve zivo, nemam problem sa oblacenjem jer sam uvek ja najlepse i najbolje obucena, naravno.

Nista mi ne smeta, djuskam uz sve, pijem iskljucivo Koka-kolu, druzim se sa ljudima koji nisu normalni, i meni je uvek zabavno.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
И да, не пијем, не пушим, не подносим турбо фолк и присталица сам секса у пријатном окружењу, са девојком коју познајем.
Мораш нешто, макар на  силу. Од чега милсиш да умреш? Smile
« Poslednja izmena: 19. Apr 2014, 14:41:05 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
У ствари...све су то изговори...истина је да не волим људе Smile

 Smile

Мораш нешто, макар на  илу.

на силу или на иглу? Разлика је јбга...
« Poslednja izmena: 19. Apr 2014, 14:41:00 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: mrgec

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.