Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto dete uvek spava u rukama prosjaka?  (Pročitano 9613 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Poceli su ladno da ponavljaju tekstove...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
koja glupost i koja nebitna vest
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Sta se sve ne dogadja medju "genocidnim Srbima" Smiley
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung S8 Plus
koja glupost i koja nebitna vest

Pazi, bitnija je i veca vest od celog podforuma"Politika". Obrati paznju kad prolazis Autokomandom, tamo ih ima bar 15-ak na onih par semafora. Nikad ne placu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Nokia 
Što se naših cigana kroz grad tiče, dosta njih ( mislim na male) su veseli I te majke/šta već pričaju sa njima, gnjave ih.. ima I ono da neko od 3-4 godine stoji na semaphore ili onako umorno leži na karton pored Buda bara
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Стерилизација... Треба их све стерилисати да престану да се коте ко пацови(што и јесу).
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Jes' kurac! I znaš kako će onda da nabavljaju decu?
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 849
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.57
Ovo je jedan los i povrsan tekst. Sjajna racionalizacija autorke u svakom slucaju. Prvo nekoliko nelogicnosti ili ociglednih preterivanja. Decu drogiraju i napijaju? Droga je skupa i ako njih stvarno toliko nije briga za decu, ne bi koristili nesto toliko skupo. Alkohol bi pre pile mame ili ljudi za koje rade. Logicnije je da uzmu tablete za spavanje (sto je isto stetno za mladi organizam, odvratno za uraditi ali je tako...). Drugo, njima nije u koristi da dete stalno cuti. Oni cak i zele da deca placu (to im na neki cudan nacin dodje kao reklama. Zato postoji mnogo slucajeva kada cak i stipaju decu da bi plakala kada prolazi dosta ljudi jer je rako veca sansa da im neko da pare. Ako se nece sazaliti na njih, stare, sazalice se na decu). To sa pozajmljivanjem dece mi nije poznata, mada verujem da je cak i nepotrebno jer su ljudi tako loseg materijalnog i socijalnog stanja cesto ne infromisani o seksu i slicnim temama pa tako i imaju dece vrlo mladi. Zasto je tekst tako los i povrsan? Zato sto autorka otvoreno poziva na ignorisanje problema (jer u njenoj glavi ona tako pomaze tim nesrecnim bebama i ljudima). Ona cak ni ne navodi neki od mogucih opcija kojima bi mogli ljudi koji citaju stvarno i da im pomognu. A najgore od svega je to sto se tekst siri kao kuga. Ljudima je sokantno pa bez da i razmisle o tome salju dalje umesto da probaju malo vise da se informisu. Ako zelite citati neke korisne tekstove, dobro napisane, manite se tih plitkih portala gde kruze tako losi tekstovi. Sto se tice opcija za pomaganje, postoji mnogo ne vladinih ogranizacija koje pokusavaju nesto da ucine povodom toga (Problem nece biti iskorenjen preko noci, ipak je to sistemski problem ali ce kvalitet njihovih zivota biti poboljsan). Ja verujem da ce se sada pojaviti milion vas koji ce tvrditi kako te sve organizacije uzimaju pare samo za sebe. Ne kazem, ovde postoji i to, ali ce dobar deo ipak otici u prave ruke. Postoje volonterske organizacije koje obavljaju stvarno divan i plemenit posao ali autorka ocigledno nema pojma o cemu pise jer se nije ni dotakla toga a pise o veoma bliskoj temi. Meni je ne verovatno kako se neko usudi da napise tako plitak tekst i jos da ga objavi. Ali sokantno i porazavajuce je to sto je toliko ljudi spremno da ga prosledi dalje kao da tu pise nesto kvalitetno i vredno citanja!
« Poslednja izmena: 27. Avg 2013, 12:25:01 od Leftir »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
zato sto ih izmaraju..ne daju im po cjelu noc da spavaju...da bi mogla da spavaju na "radnoim mjestu" ..i da sute...
pa cak idu i jos dalje...kljukaju ih sedativima...

a samo  iz jednog razloga..sto mala djeca ne znaju da lazu....i ne znaju da "cuvaju tajne"...
i kada kazu laz...ne znaju da je to  laz..
i vec na sledece povezano pitanje...pa prethodnim....daju istinit odgovor...

bili su uznemirujuci dokumentarci..na nekom od dokumentarnih programa...bas o prosjacima...njihovim forama i fazonima...
srce zaboli..gledajuci to....

opasna grana kriminala je to....i stvaraju se veliki profiti..na tim nesrecnim ljudima..
uostalom to je odavno poznato da se najbolje zaradjuje na ljudskoj nesreci...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
To sa pozajmljivanjem dece mi nije poznata
U centru Beograda više od 10 godina, prosi ciganka sa bebom u naručju. Ako si odatle sigurno si je primetio.
E sad nemam svoju decu, pa možda nemam pojma kojom brzinom rastu. Ali čuo sam da sa 10 godina izgledaju mnogo veće od tog zamotuljka koji ona nosi.
« Poslednja izmena: 27. Avg 2013, 13:09:53 od vlastimir »
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.