Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27 29 30 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zarada na internetu - za one koji imaju sajt (ili planiraju) ali nemaju prihode  (Pročitano 206094 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
175 klikova je smesan broj, narocito ako ih generisu maltene isti ljudi svaki dan..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Samo da navedem novi program koji nude Karike.com

Izvod...

Plaćamo 0.10 bodova za registraciju (registracija se smatra kompletnom kada korisnik potvrdi svoju email adresu), 0.20 ukoliko korisnik doda sliku i 0.40 bodova ukoliko korisnik naruči uslugu sa sajta. Svaka akcija se sabira, tako da ukoliko imate korisnika sa slikom koji je naručio barem jednom SOL-ove, to znači da za tog korisnika vi dobijate zbir 0.10 0.20 0.40=0.70 bodova! Sistem registruje ove akcije za svakog pozvanog korisnika u periodu od 30 dana. Vrednost 1 boda je ekvivalentna vrednosti 1 evra u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS.

www.karike.com/partner.php (zbog spama, zabranjeno je postovanje linka, dakle iskopirajte u browser)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
LG Nexus 4
175 klikova je smesan broj, narocito ako ih generisu maltene isti ljudi svaki dan..

upravo o tome se radi Smiley  Smile na forumu je ista klijentela Smiley a mali broj ... mora ili mali broj klikova a da budu novi pa da to ima smisla ... ili ogroman broj istih ljudi pa ce vecina ili odredjeni broj kliknuti Smiley ... sto znaci da nijedan od nas 2 za sad nema uslove za to Smile a ja na ovom forumu nemam ni izgleda da steknem jer ljudi nemaju sta tu da traze sem ako ne igraju cs odnosno na nasem serveru  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1142
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung e250,Nokia N73
Citat
Samo da navedem novi program koji nude K arike.com


Vase misljenje, da li se ovo isplati ?

Citat
175 klikova je smesan broj,

Koliko recimo ima burek, verovatno je smesno u donosu na njega Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Vase misljenje, da li se ovo isplati ?
Nema sta da se isplati ili ne isplati kad nemas posetu.
Citat
Koliko recimo ima burek
Ovaj nalog nije bas dugo u upotrebi, tj dugo je u upotrebi ali nije bio forsiran kao poslednjih mesec - dva...
Ukupan broj klikova: 33924      Broj narudžbi: 1262
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1142
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung e250,Nokia N73
Citat
Ukupan broj klikova: 33924      Broj narudžbi: 1262

Znaci, ukoliko sam dobro izracunao, na svakih 26 klikova dolazi jedna majica... A ja 184 trenutno i nista, samo jedna...  Inace, vizio-shopu se bas isplati raditi sa vama...  Smile

Citat
Vase misljenje, da li se ovo isplati ?

Juce sam imao 138 poseta Smiley svestan sam da ce pasti vec danas, jer su to obicno linkovi na fbu, twitteru, dakle nisu stalni... Sada menjam banere/linkove sa webmasterima.. I naravno kasnije ocekujem, mozda za jedno mesec, dva, i do 500-600 dnevno.. Nije neka cifra, ali nije lose... Dakle da li se isplati sa ovom posetom ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Ponovo pocinjes da gusis...Da li ces sa 500 poseta imati neke prodaje? Zavisi.
Ako su to posete koje si navukao na silu, one ne vrede mnogo. Ako su to ljudi koji znaju zasto su dosli, to ima neku vrednost. Koliko i kakvu, jedino u pasulj da gledam pa da ti kazem... Tih 170 klikova ne znace nista... to je mozda 20 realnih klikova ako ne i manje, jer forsiras, klikces verovatno i sam, ili klikce par istih ljudi i to je to - nema nikakvu vrednost.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1142
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung e250,Nokia N73
Citat
klikces verovatno i sam, ili klikce par istih ljudi

Ne vidim zasto bih to radio ja, ili bilo koji moj poznanik, kada to nije ppc sistem... Govorim o vizoshopu... Klikovi su pravi... Ni jednom nisam kliknuo sam...

Hvala na odgovoru..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Zato sto je to navika... i ja to radim... jer mi je lakse nego da kucam url...
Da li su pravi klikovi ili ne - nije bitno...
Jednostavno premali je broj, publika je neodredjena, a svakako ne spada u ljude koji trose previse novca, jer da je tako, ne bi bili na sajtu koji nudi besplatne stvari i to je to.
Jedna prodaja na 50 ili 100 klikova je ok, ali potrebno je mnogo vise poseta da ne dodjes u situaciju da ti 100 klikova pravi istih 10 ljudi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1142
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung e250,Nokia N73
Citat
Zato sto je to navika... i ja to radim... jer mi je lakse nego da kucam url...

Pa naravno, tebi je lako, kad' imas po 30000 klikova... Kliknuo sam na svoju reklamu, kada sam se registrovao da vidim da li sistem ispravno funkcionise, tj da li mi u cpanelu belezi klik... I to je to... Nego dosta sa ovim... Probacu karike, pa ako bude vajde sa ovom mojom posetom, onda znaci da je program mnogooo dobar ! Javicu !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27 29 30 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.