Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28 29 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zarada na internetu - za one koji imaju sajt (ili planiraju) ali nemaju prihode  (Pročitano 206523 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Omnia II
Što se tiče Etarget-a, bio sam prezadovoljan sa njima, zarada mi je bila oko 4.000 RSD mesecno, u pocetku, jednostavno nije moglo biti bolje od toga, da bi na kraju spala petostruko. Dakle, u Julu prosle godine npr. imao sam zaradu 4.280,67 DIN, da bi u julu ove godine imao zaradu 817.14 DIN, sto je, otprilike, 5 puta manja zarada. Najzanimljivije u svemu je to sto je npr. proslogodisnji iznos prikazivanja bio manji za 100.000, dakle, sa 275.000, porastao je na 380.000, ali je broj klikova spao sa 3.234 na 725. I u ovom mesecu belezim pad, i imam neki osecaj da ce biti isto i sledeceg meseca. Statistike drasticno opadaju, a sajt mi je poseceniji iz dana u dan. Isto tako, cisto da proverim, stavio sam jedan svoj tekstualni oglas, koji je vodio na stranicu koja se nalazii na mom sajtu, a taj isti oglas je sam zabelezio duplo vise klikova nego svi ostali eTarget-ovi oglasi. Ne znam da li je i eTarget kao i ostale kompanije poceo da krade klikove, ili da ne uvazava klikove koji dolaze sa mog sajta, iz samo njima poznatig razloga, ali neki "bug" postoji. Kontaktirao sam ih da vidim u cemu je problem, pa cemo da vidimo.

Ovo, naravno, nemojte shvatiti kao obeshrabrujucu informaciju, eTarger je odlicna firma, i stvarno mozete lepo da zaradite kod njih, cak vise i od adsensa, mozda je ipak problem u mom sajtu, ali, da ne ulazim vise u to, vreme ce pokazati. Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Sustinski problem Etargeta, i ostalih domacih mreza je sto broj oglasa prosto nije dovoljno veliki da bude zanimljivo. Isti je slucaj i sa Httpool oglasima, isti bi bio i sa Adsense, ali prosto duze je tu, i ljudi se ipak lakse odlucuju da tamo probaju.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Omnia II
Bilo bi veoma lepo kada bi domace kompanije uvidele znacaj interneta i internet marketinga, a pogotovo sada, kada, na osnovu informacija raznih istrazivackih agencija, 32% domacinstava u Srbiji npr. ima redovan pristup internetu.

Neinformisanost, konzervativnost........ Jedan od mnogih razloga zasto ne volim nase podneblje... Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
LG Nexus 4
Interesuje me vase misljenje o ovom "izvodu" ili kako vec da nazovem sa google analitike za jedan site ...

a shodno tome, vase misljenje da li se isplati stavljati adSense ...

radi se o cs server (igra Counter Strike kome nije poznato Smiley ) ... e sada radi podrske igracima, zalbi, primedbi, predloga, druzenja i ostalog imamo i forum. Adresu necu ostaviti da ne bi ispalo da zelim da se reklamiram. Hosting izlazi na 2k mesecno (za server), a ova statistika mi ne izgleda lose za ovakvu vrstu foruma. Pa me interesuje da li mi se isplati uopste da postavim i da li bi moglo jedan deo hostinga za server da se isplati od toga.

Analitiku sam ubacio pre 6 dana, tako da rezultati nisu bas siroki ali eto za taj period Smiley  Smile  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Analytics_colosseu... (106.49 KB)
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Ne, sa nasom posetom, tu ne bi dobio nista... eventualno da probas affiliate Vizio, pa da valjas tematske majice i ostale.. ali od pay per click... nikako...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
LG Nexus 4
onda nista Smiley interesovalo me samo da li bi bilo nesot ovako ... ali posto ne ...

sto se tice majica mozda bi islo, sto sumnjam ali bilo kako bilo cimanje verovatno ni za sta ...

nastavljamo kao i do sada Smile  Smile

p.s. tnx za preporuku, pokusacu da odradim maximalno  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Generalno, majice idu jako lepo... to je zacudjujuce Smiley a i ono... za majicu sa svojim motivom imas oko 200 din ako saljes sa svog sajta, za neku njihovu ili neciju majicu imas 80 din... Probaj Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Safari 413
mob
LG Nexus 4
to je extra ... Mislio sam da je nesto manje ... Problem je sto je vecina korisnika van srbije odnosno iz republike srpske ...

Al zato na ono sto otvaram uskoro bice obawezno ... I nadam ce da ce ici bar priblizno kao sto kazes ...

Jel svaki link sa mog site vazi za proviziju ili iskljucivo sa onog banera ... Sto je u principu isto ... Ili ima nesto dodatno? Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1142
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung e250,Nokia N73
Citat
Generalno, majice idu jako lepo... to je zacudjujuce Smiley

Ja nemam takav utisak.. Sa 175 klikova na baner, samo 1 majica prodata - 90 din  Smile

To se isplati vecim sajtovima, po mom misljenju... Ali svakako se pre mogu zaraditi pare, kada su u pitanju manji sajtovi, nego nekim PPC sistemom...

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Cenim da ti i Fman imate razlicitu publiku...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28 29 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.143 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.