Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 74
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zapadno Škotski Beli Terijer- Westie  (Pročitano 178537 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
Mislim da će to da preraste. Ja sam Tea plašila novinom kad napravi pakost. Samo zašuškam novinom i on je manji od makovog zrna, spusti gotovo tek podignute uši, legne ili ode u svoju kućicu. Dok sad mogu da šuškam novinama do mile volje on samo sedne i vrti glavom.
Kad su u pitanju drugi psi ono što NIKAKO ne dozvoljava je da drugi pas spusti šapu njemu na leđa. E tu mu se odmah okreće i mislim da bi ga pojeo da može ( veličina drugog psa mu ne predstavlja problem). I on ide iz krajnosti u krajnost pa na primer nekim psima apsolutno sve dozvoljava i šapu i sve. Sa zrelim mužjacima uglavnom ima loš kontakt ali kažu da je to normalno, i da je isti slučaj i sa ženkama.
Mačke i ptice što juri je sasvim normalno. Ptice su joj posebno interesantne zato što kako im se približi one polete. Mi smo skoro imali takvu igru i došli do zaključka da su ptice dobre za istrčavanje psa.  Smile
E sad i mi imamo zamerku što i naš ker ne preza od automobila. Ma čini mi se dok čekamo da  pređemo ulicu koliko se vuče da bi direktno otrčao pod auto. Strašno! Nisu mi jasni.
Jednostavno, tvoja Žozika bi trebalo neke stvari da preraste a neke ne jer je upravo one čine terijerom. A i moraš da imaš na umu da se pokazalo da su ženkice malo nestašnije od mužjaka.
Tvoja Žozika je borac za prava žena. Smile
Pozzzz i kiss za malu Žozinu  Smile
« Poslednja izmena: 20. Jan 2010, 12:50:03 od natasajc »
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Sensation
Prijatelju,slican problem ima moja devojka(doduse sa maltezerom  Smile) samo sto on skace i na decu... Smiley 1
Ja sam isto cuo da sto je pas stariji to se teze moze dresirati(ovaj maltezer ima godinu dana)...meni jedino pada na pamet ona fora sa nagradicama(to i kod ovog mog glupsona pali,pa bi trebalo kod svih  Smile)...pa recimo kad slucajno ne potrci za psom ili kolima,ti je pomazis i das joj neku nagradicu,mozda ukapira i prestane...

Ne znam,nemam ja puno iskustva sa tim ali to bih ja uradio(ovaj maltezer nije moj pa ja necu da se mesam u njegovu dresuru,ipak ne zivi sa mnom i ne izvodim ga ja u setnje)...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
sarmagedon7, moram da ti priznam da ja itekako znam da udarim svog psa kad nekom drugom psu bez razloga pokaže zube ili mu reži samo kad mu priđe. Prvo probam rečima da ga opomenem da to ne radi a ako reči ne pomognu onda ga udarim.
Iz iskustva ti to kažem. Imamo tu u komšiluku westiku koja apsolutno ništa ne sluša, ne odaziva se kad je vlasnica zove a ekstra to što ta devojka ne sme da je pušta sa decom jer kako kaže ona uopšte ne voli decu. Čudno.  Smile Pre bih rekla da je malecka malo razmažena odnosno da nije za te osnovne stvari dobro dresirana.
Jer složićeš se sa mnom da ne postoji ker koji ne voli decu.
To su terijeri. Tvrdiglavi psi sa kojima treba da se radi, treba mnogo strpljenja da bi se videli rezultati. Brzo oni uče, pametni su ali tvrdiglavi. Sve što ga učiš on će dobro da zapamti i pet puta dobro da odradi ali će zato narednih sedam puta da ti pokida živce preveći se da nema pojma o čemu mu ti pričaš i šta ti uopšte hoćeš od njega. Terijeri, terijeri,.......
Budi strpljiv i uporan u nametanju tvojih pravila.

malkin nikad nije kasno da se počne sa dresurom. Možda će ker malo da bude zbunjen jer mu se neke stvari po prvi put brane ali će vremenom da prestane da ih radi. I sam si rekao sistem nagrađivanja čini svoje. Uvek u džepu neki slatkiš i malci ima da slušaju i sve za vama da trče.  Smile
Najbolje da počnete od toga da kad ga pozovete i on dođe a vi ga nagradite i tako par puta. Svako sledeće zvanje on ima da doleti do vas nadajući se da će dobiti svoj slatkiš.  Smile
« Poslednja izmena: 20. Jan 2010, 17:11:38 od natasajc »
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Gde ja mogu da nabavim jednog???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
Vojvodina je prepuna westie odgajivača. U Beogradu ima gospođa Tanja. Žena se godinama bavi ovom rasom a prošle godine je  registrovala odgajivačnicu i znam da ima fantastične kerove.
Pozzz
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
HTC Sensation
Slazem se sa Natasom...kod Tanje sam bio pre dva dana i uvek ostanem bez texta kad vidim kakve pse i uslove za njih ima  Smile

Nego,da se i mi pohvalimo sa necim...stigao nam je rodovnik(posle ko zna koliko vremena) a ovo je Teov deda
http://westhighlandwhiteterrier.hu/eng/copy.html   Smile

Pozdrav svim vestikasima... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
Ako bude na dedu........  Smile
Malkin, meni se ovaj ker baš sviđa  Smile Vidi samo kako izgleda  Smile
I stav i dlaka i sve!  Smile Apsolutno opravdane titule  Smile
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
HTC Sensation
Hvala Natasa  Smile

Pravo da ti kazem ja ne znam ni sta treba da se gleda kod pasa,vidim samo da je lep,da ima super dlaku i to je to...(i Tanja se odusevila kad sam joj pokazao ko je deda,tj ona mi je i pokazala ovaj njegov sajt)...ne znam bas da li cu ja ovog mog debeljka ovako da sisam jednog dana... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
 Ja sam našla Teovog tatu i pradedu ( ostale iskrena da budem nisam tražila) i oduševila se.  Smile
Evo Teovog tate  Smile


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

happy white kreta.png
(73.12 KB, 187x226)
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
HTC Sensation
Eee ovaj je baaas lep,kakva dlaka  Smile

Odmah se vidi da tvoj Teo ima nesto sa ovim,prelepi su obojica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 74
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.154 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.