Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 07:00:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18 19 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaoshtravanje odnosa Srbije i Hrvatske?  (Pročitano 23073 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Pre metaka u Hrvatskoj  počelo šikaniranje Srba, kao što je napisao sasaborg.

Tiger o.k. Hrvati su proterani iz Krajine, a šta je pre toga rađeno Srbima po Hrvatskim gradovima, maženi su i paženi. Hrvati su hteli Hrvatsku bez Srba i u tome su uspeli i tu je kraj rasprave Sve što je bilo u međuvremenu bilo je i to je star istorije, koju vi pokušavate da falsifikujete.

Ti sve ponavljas a daj mi pokazi to sto je radjeno, pokazi mi ijedan dokument da je se to desavalo, neku presudu nesto tako...sta je pre Hrkovica bilo, nista bila je SANu, bio je govor Milosevica na Kosovu da vas niko ne sme da bije...

Trebao je Sloba da prihvati konfederaciju sto je nudila Slovenija i Hrvatska Srbiji i to bi bilo super...nebi bilo ni ti vukovara ni ti progona Srba a ni Srebrenice...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel 
Tiger ja nisam na sudu i ne trebaju mi dokumenta. Dobro se sećam svih dešavanja i poznajem mnogo ljudi i sa jedne i sa druge strane. Nisam nikada bio za proterivanje Hrvata iz Srbije i sa mnogo ljudi sam se posvađao zbog toga, ali činjenica je da se Srpskom narodu desila strašna nepravda i veliki pogrom i da svo to ludilo protiv Srba ne prestaje ni dan danas. Danas Kosovo, sutra ko zna koji deo Srbije. Stalno se priča da su Srbi pogani zli , da hoće veliku Srbiju , a Srba sve manje u Srbiji, a u okolnim zemljama da ne pričam. Kakvi smo mi to agresori , kada nam se teritorija smanjuje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Tiger ja nisam na sudu i ne trebaju mi dokumenta. Dobro se sećam svih dešavanja i poznajem mnogo ljudi i sa jedne i sa druge strane. Nisam nikada bio za proterivanje Hrvata iz Srbije i sa mnogo ljudi sam se posvađao zbog toga, ali činjenica je da se Srpskom narodu desila strašna nepravda i veliki pogrom i da svo to ludilo protiv Srba ne prestaje ni dan danas. Danas Kosovo, sutra ko zna koji deo Srbije. Stalno se priča da su Srbi pogani zli , da hoće veliku Srbiju , a Srba sve manje u Srbiji, a u okolnim zemljama da ne pričam. Kakvi smo mi to agresori , kada nam se teritorija smanjuje.


Perudji izvini ali ja ne vidim tako srbe, ja ako ovo sa tobom pricam ne znaci da ja vidim sve srbe kao zlocince, iskazujem samo onako stvari kako sam ja vidio, dozivio ili cuo... naravno gresaka je bilo na svim stranama, ja nigdje necu reci da je Tudjman bio super, on je bio nacionalista sa Hrvatske strane....

Sto je se desilo srbima u Hrvatskoj pa meni je isto zalosno jer sigurno nisu to svi zasluzili, i nisu vecina to tako zasluzili... zato treba svatko da se procesuira i neka se dokaze tko je zlocin i tko ne, ja nemam namjeru da gledam bilo koji narod iz proslosti kao cjelinu nego svaki covjek je drugaciji pa tako si i ti drugaciji od drugog ucesnika ovdje a i ja....

10 hrvata,10 drugacijih vidjenja na jednu stvari isto to kao i kod vas....

Perudji ja ne zelim ovdje nikome da podguram nesto ispod nosa i da govorim vi ste za sve krivi, imamo mi nasih zlocinaca po Hrvatskoj i mi ih moramo srediti, eno Glavas na njemu se vidi da je djavol u covjekovom obliku...ali sta ja tu mogu, ja znam samo da za mene svaka zrtva je ista, jer nikada nebi zelio da dozivim nesto sto je dozivio netko u Oluji ili netko u Vukovaru...

Nadam se da me razumijes...

Svi mi smo dozivjeli neke stvari iz drugog pogleda desavanja...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Trebao je Sloba da prihvati konfederaciju sto je nudila Slovenija i Hrvatska Srbiji i to bi bilo super...nebi bilo ni ti vukovara ni ti progona Srba a ni Srebrenice...

Cekaj malo kakvu konfederaciju ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Citat
Trebao je Sloba da prihvati konfederaciju sto je nudila Slovenija i Hrvatska Srbiji i to bi bilo super...nebi bilo ni ti vukovara ni ti progona Srba a ni Srebrenice...

Cekaj malo kakvu konfederaciju ?


lozim te...  Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel 
Vidiš Tiger razlika među nama je u tome što ti misliš da su neki Srbi zaslužili to što im se desilo, a ja smatram da nijedan Hrvat koliko god bio loš nije zaslužio da bude deportovan in Srbije. Stari ljudi u Sremu su za Hrvate govorili : Nemamo mi ništa protiv njih , ali mi smo mi a oni su oni. Dugo mi ta rečenica nije bila jasna , sada jeste:

Mi smo mi , a oni su oni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Vidiš Tiger razlika među nama je u tome što ti misliš da su neki Srbi zaslužili to što im se desilo, a ja smatram da nijedan Hrvat koliko god bio loš nije zaslužio da bude deportovan in Srbije. Stari ljudi u Sremu su za Hrvate govorili : Nemamo mi ništa protiv njih , ali mi smo mi a oni su oni. Dugo mi ta rečenica nije bila jasna , sada jeste:

Mi smo mi , a oni su oni.
Za mene jedan Milan Martic i Babic su zasluzile kasne kakvi su dobili, isto tako su zasluzili koljaci da im se isto desi sa bilo koje strane ono sto su drugima radili...

Vidis Perudji ja takve izreke nikada nisam cuo da se djele ljudi na mi i oni....
Ali to mozda vise govori o ljudima u Sremu...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel 
To govori o Hrvatima u Sremu. Jer su 1945 godine , listom bili za Ustaše. Sremci su se više bojali Ustaša nego Nemaca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
To govori o Hrvatima u Sremu. Jer su 1945 godine , listom bili za Ustaše. Sremci su se više bojali Ustaša nego Nemaca.

Eh pa ja neznam dali ti sremci kada dodju u Njemacku isto tako pricaju, da su Njemci nacisti a oni su oni... sigurno tu imaju drugaciju nekakvu sliku, omeksaniju...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel 
Tiger , izgleda da nisi shvatio šta sam hteo da kažem. Mene niko nije učio da mrzim Hrvate niti bilo koji narod. Tako je vaspitana većina Sremaca. U mom okruženju i danas ima Hrvata i ja se trudim da ih ne povredim kao ljude, ali bogami nisu baš nežni. Postoje neka negativna iskustva i tačno se zna koje bio u kojoj vojsci i pre 50 godina. Da se nebi ponovilo treba zapamtiti. Mnogi Srbi su to zaboravili i desilo se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18 19 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 07:00:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.