Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:58:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zakon o diskriminaciji  (Pročitano 23788 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2107
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 
Kakvi pederi Srbija ima milion problema sad treba njih neko ovde da stiti.Licno sam protiv njih i niko mi ne moze reci da nisam u pravu.Pisite sta hocete ali gay nije ok.Muka mi je od toliko silnog medijskog pristiska da ukoliko ih ne podrzavas ti si protiv njih ili jos gore primitivan.Naivan je onaj koji misli da je to borba za jednakost prava to je samo demonstracija moci medija i manipulacijom institucija da se i najogavnije drustvene pojave okaraktrerisu kao legalne i jos gore "normalne"...
Ko voli neka izvoli ali neka mi neko objasni sta je cilj i smisao njihove borbe.Niko im ne upada u spavace sobe i zabranjuje njihovu intimu.Nisu reproduktivni i ne mogu da nastave vrstu sto znaci da bludnice i uzivaju samo u telesnom zadovoljstvu.A ko mi kaze da oseca strast prema osobi istog pola za mene je nenormalan bez obzira koliko jak medijski ili drustveni pritisak bio....
Mnogo prasine oko ljudi koji navodno propagiraju ljubav i provod.Cista povrsnost i perverzija.Ja nicija prava ne ugrozavam ali je seksualnost i propagiranje seksualnosti za spavacu sobu i licnu intimu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
ma gledaj kako hoces...mene npr uopste ne zanima da li ce fegeti paradirati po beogradu...ako im se paradira...neka ih...njih 500 i 30.000 policajaca koji ce ih morati cuvati Smile Smile Smile...mene interesuje samo to sto cu i ja biti jedan od onih koji ce platiti dnevnice tim policajcima za bezveze...a to mi se bas i ne svidja Smile

bas mi je zao sto ces morati da platis  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
bas mi je zao sto ces morati da platis
jel vidis koliki si idiJot, koliko provociras. a ako bi i kojim slucajem bila parada, ti bi se sakrio u misiju rupu. nadam se da je neces doziveti pa makar sutra bila.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
bas mi je zao sto ces morati da platis
jel vidis koliki si idiJot, koliko provociras. a ako bi i kojim slucajem bila parada, ti bi se sakrio u misiju rupu. nadam se da je neces doziveti pa makar sutra bila.

da tebi smeta provociranje pogledao bi i prethodne poruke, ali ne... a to gde cu ja biti nije tvoj problem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ljude u svetu ne smeta ratova,eksplotatori,kapitalisti koji cicaju krv radnicima,politicari koje pljackaju drzavne firme,svercaju nafte,cigare ,droge.Cajkane koje stite kriminalce i narko dilere,drzavne politike koje trose milijardima na oruzje i spiunima, a ne da te pare siromasnima ili da prave bolnica,fakulteta i red druge rabote,a smetaju homoseksualci jer oni su problem sta svet je nikakav.Koja retorika.Crkva izmislja te predrasude jer tako lako kontrolise narodnu masu.Homoseksualci su sasvim normalni ljudi kao svi mi.I ja imam prijatelja homoseksualca i on je isti kao mene.Pomogao mi e par puta kad mi je trebalo,a heteroseksulci su me pojebali par puta kad mi je trebalo.Pa ja da ga mrazim zasto je homoseksualac.Nikad.Kao sto imaju pravo zene da izlazu da slave 8 mart,radnici da slavu 1 maj,vojska da slave svoje danove.Eve mene licno mi smeta kada vojska marsira sred gradom ali ja nemogu to da zabranim.Samo ne mi je jasno kao tih mladica sta tepa homoseksualaca po ulicama na gey paradi u Belgrada ne ide tepati politicare koji su ostavili milion radnica na ulici i opljackali citavoj fabrici u Srbije,rasturile zivota mladice i citavoj semejstva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1182
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64

Најбитније теме ове земље о којима брује медији су пљување цркве увек и на сваком месту , али да направе неку емисију нпр. о нашим светињама на Косову И Метохији ? то не долази у обзир , али кад треба да се пљује онда су први у реду са пет специјалних емисија и безброј режимских коментатора !

А друга , која у стопу прати прву је бесконачна прича о педерима .
IP sačuvana
social share
Нека од данас зна,ко није знао
да Србија није ћилим из Ушака,
да Косово није свилени јастук из Бруса,
да Срби знају за нешто скупље од главе
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
evo onda malo realnih problema:

Rekord i lisice

"Jedan dečko je pušio u sobi, što je kažnjivo. Upravnik Keba je došao u sobu i lupio mu šamar. Međutim, njegov cimer, koji je ranije trenirao boks, rekao je Kebi da ne izigrava šmekera i pozvao ga da se pobiju ‘na fer’. Keba je onda njega malo istukao u sobi, a zatim su ga odveli iza brvnare, da niko ne vidi. Svi saradnici, svi dežurni, ukupno njih petnaestak, tukli su ga pola sata. Onda su ga odveli na krug i mlatili ga pred svima još pola sata. On je nekoliko puta padao u nesvest. Glava mu je bila duplo veća nego inače. Oči su mu bile skroz zatvorene, nije video ništa. Tek mu se posle pet-šest dana otvorilo oko. Rebra su mu bila plava. Dobio je 60 ašova, što je do tada bio rekord.

Posle toga su ga vezali lisiciama za krevet. Par dana kasnije, kada su prebili jednog drugog dečka i izbili mu prednje zube, vezali su ih jednog za drugog. Imali su samo jedne lisice."

Bivši štićenici Duhovno-rehabilitacionog centra u Crnoj Reci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ваљало би нешто овакво и за педере отворити.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Sony xperia
E momci, ili se drzite teme, ili je zakljucavam.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
ali moras da se stavis u poziciju tih ljudi i da se zapitas zbog cega recimo jednom od njih svaki dan na vratima napisu da ce ga zaklati, a onda kada on hoce da skrene paznju na to, kazu mu - ne mozes!

lično iskustvo,a...  Smile Smile Smile

Citat
sta je svadba drugo nego hetero parada?

probaj preko NVO-a da uradiš nešto po tom pitanju da se zabrane svadbe  Smile
i posle neko kaže da pederi nisu bolesnici... Smile

ima najava da će se parade održati i u drugim gradovima,koji su dobili pare,i biće pod istim nazivom samo još datumi nisu objavljeni (verovatno se čeka da se vidi kakv će iim biti prolaz u BG) tako da ko nemože da dođe do Beograda da "pozdravi" učesnike ove sprdnje netreba da se nervira,ako im prođe u BG  Smile doćiće oni u njihov grad
« Poslednja izmena: 28. Maj 2009, 07:02:20 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:58:03
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.14 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.