Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 07:52:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: " Zadnji Dani "Doomsday preppers  (Pročitano 5487 puta)
27. Mar 2013, 21:56:40
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
Browser
MSIE10.0
mob
Apple 
U vecini religijskih prorocanstva sirom sveta zabelezeni su katastrofalni dogadjaji .
Biblijsko Jovanovo jevandjelje najavljuje Komete,Vulkane,Oluje,Bolesti,Zatrovanu vodu ,Nedostatak hrane ,bolesti I smrt vise od tri cetvrtine covecanstva na svetu .Cak kaze da ce covek postati redji od zlata.
Preko pet milijardi ljudi na svetu veruje da ce se vecina njih dogoditi ponovo ,
I ucinice sve da zastite I pripreme sebe i svoje porodice za dane koji dolaze .
U proslosti smo imali samo o prirodi da brinemo sada su na toj listi nuklearni projektili I niz novih bolesti
kao I globalna ekonomska kriza I sve veci nedostatak prirodnih rezervi ,hrane I vode .
Ovde su primeri nekih ljudi koji ce uciniti sve da se pripreme za te dane .





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Hm... vec neko vreme se spremam da gledam seriju...

Vredi li ista? Smiley

Koliko sam shvatila, ljudi... a posebno Amerikanci ozbiljno shvataju to prezivljavanje... bez obzira u koju varijantu "smaka" sveta veruju... od zombi invazije do hriscanskog rata sveta Smiley
« Poslednja izmena: 27. Mar 2013, 23:39:28 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Bolje nemoj da gledas....toliko idiotizma na jednom mestu  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 314
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
Bolje nemoj da gledas....toliko idiotizma na jednom mestu  Smile

+1

99% svih priča se svodi na: skupi što više hrane i što više municije...
Ono što je tipično da se u velikoj većini slučajeva radi o američkom "white trash"-u.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7153
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ah vi male vere...poslušajte Isusa u Mateju 24:37-39.
Ljudi nisu smatrali da je Noje imao razloga da pravi brod...a vidite šta se desilo.

Gde sam li ostavio moju Sport Bili torbu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Nokia Luvmya 520
U vecini religijskih prorocanstva sirom sveta zabelezeni su katastrofalni dogadjaji .
Biblijsko Jovanovo jevandjelje najavljuje Komete,Vulkane,Oluje,Bolesti,Zatrovanu vodu ,Nedostatak hrane ,bolesti I smrt vise od tri cetvrtine covecanstva na svetu .
Ovde su primeri nekih ljudi koji ce uciniti sve da se pripreme za te dane .
Jovanovo jevandjelje je jedino od 4 kanonska koje ne govori o " zadnjim danima " o kojima je govorio Isus u Mt.24, Marko 13 i Luka 21 .

Ko je citao i shvatio biblijska prorocanstva nema razlog za " Doomsday prepping ".
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, ako cemo iskreno.. ja sam juce cula recenicu (posto sam pricala o tome kako su ljudi poceli da jedu sve manje preradjevina i kupuju npr. mlinove za zitarice): "Bolje bi im bilo da pocnu da kupuju oruzje nego sto kupuju mlinove"

Tako da...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Ja ne bih rekao da je sve ovo "White Trash" jer da jeste, odakle im onda milioni dolara za silose, bunkere i tako te potrepstine.  Meni se dopada princip svega ovoga, ali ne sama serija po sebi.  I nije samo, skupi sto vise municije i hrane, vec imaj u vidu cistu vodu, mesto za skrivanje, mesto za pronalazenje hrane kada nestane itd.  Ima jedna druga serija, ne mogu da se setim imena, u kojoj dva lika su baceni u raznorazne situacije sa mozda 2-3 stvarcice i onda moraju da prezive te dane i da improvizuju.  Ima svasta korisnog da se nauci.

Ako bude bilo belaja, ovi ljudi ce itekako biti na boljoj lestvici jer su barem razmisljali i tome i pripremali se za sve to, dakle ljudima je mozda ovo smesno, ali ja bih da sam radije pripremljen kao i oni, nego da budem bez icega.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
ja sam gledao jednog njuroskog vatrogasca,lik je istrenirao celu familiju,svako ima svoju ulogu u slucaju pozara,teroristickog napada i slicno,skuplja tonu konzervi a ima stan velicine kutije za cipele i posto je u njujorku  tesko doci do pisljolja a on je nabavio desetak nozeva,bodeza i seciva i angazovao krav maga eksperta ili nesto slicno da ga trenira u borbi sa nozevima  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
mob
Samsung S8 Plus
Ali ovo znajte: kada bi znao domaćin u koje će vreme doći lupež, čuvao bi i ne bi dao potkopati kuće svoje. Zato i vi budite gotovi, jer u koji čas ne mislite doći će sin čovečiji. Matej 24,42-44
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 07:52:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.