Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za Žeželjev most 60 miliona evra  (Pročitano 6976 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Био је лик код Вање Булића у бисерима ... и колико се сећам отерао је југића на врх лука горе увече или ноћу и оставио га горе. Када је сутрадан обаваштена мурија и остали он га је и спустио доле јер нико није смео.

А тај са фићом се зајебао што је питао.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia ispo iz modu
Шта је бре урбана легенда?


Znam jer sam pricao sa tipom koji je top hteo da uradi jos sa ficom kad je most napravljen. Hteo je da napravi sa time reklamu za zastavu ali mu nisu dozvolili. Inace je bio vojno lice, pilot. Ako ti imas neki izvor da je neko to uradio, postavi. Ja za tako nesto nisam cuo.


Ако не знаш онда немој ни да паламудиш.


Био је лик код Вање Булића у бисерима ... и колико се сећам отерао је југића на врх лука горе увече или ноћу и оставио га горе. Када је сутрадан обаваштена мурија и остали он га је и спустио доле јер нико није смео.

А тај са фићом се зајебао што је питао.

Борис са Подбаре (део града), прво је попео мотор, после југа.
« Poslednja izmena: 20. Jul 2010, 21:05:25 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Qtek 小米

ПЉАЧКАО ЗА ГИНИСА!
Борис Радовановић, који је ушао у Гинисову књигу рекорда због вожње мотором преко Жежељевог моста, терети се да је са Иваном Петрићем учествовао у најмање 30 разбојништава
Пресс недеља, 27. јануар 2008.
Пресс: ПЉАЧКАО ЗА ГИНИСА!

Филмска потера... Борис ухапшен непосредно после две пљачке у новосадском Новом насељу

Борис Радовановић, звани Гинис (38), и Иван Петрић (33) ухапшени су непосредно после две пљачке у Новом Саду. Полиција је у спектакуларној акцији у насељу Лиман 4 ухватила разбојнике, који су претходно опљачкали продавнице у Новом Насељу. Како Пресс сазнаје, обојица се терете за више од 30 разбојништава! Иначе, Борис Радовановић добио је надимак Гинис јер је својевремено преко лукова Жежељевог моста превезао мотоцикл, а затим и „југо", и тако ушао у Гинисову књигу рекорда!

Филмска потера за пљачкашима одиграла се у петак увече. Борис и Иван опљачкали су две продавнице у Булевару краља Петра И и у улици Партизанских база у новосадском Новом насељу.

- Полиција је цело вече била на трагу двојици разбојника. После друге пљачке почели су да беже и убрзо су ухапшени у насељу Лиман 4. Приликом хапшења нису пружали отпор. Код њих су пронађени једна маска „фантомка", реплика пиштоља и новац који су опљачкали из продавница - каже за Пресс извор близак истрази, и додаје:

Авантуриста... Борис Радовановић на Жежељевом мосту

- Обојица су одраније позната по бројним пљачкама. Сумњиче се да су учествовали у најмање 30 разбојништава, углавном на територији Новог Сада. Обично су упадали у забачене продавнице и уз претњу лажним пиштољем отимали новац. Већ дуже време их пратимо, чекали смо да их коначно ухватимо на делу.

Интересантно је да је Борис Радовановић, звани Гинис, који се својевремено мотором и „југом" возио преко лукова некадашњег Жежељевог моста, поново нашао иза решетака.

факти

н Борис Радовановић превео је две и по године у затвору због препродаје украдених покер-апарата

н Почетком 1996. излази из затвора и улази у Гинисову књигу рекорда, јер је возио мотор по луковима Жежељевог мостат

н Радовановић је осумњичен да је 2001. организовао крађу Рембрантове слике из Музеја града Новог Сада

н Због тешких крађа осуђен на шест година затвора

н Ухапшен после две крађе, 25. јануара 2008. Терети се за још тридесет крађа

- Постао је познат након што је 1996. године преко 50 метара високих лукова Жежељевог моста превезао мотоцикл, а затим и „југо". Тиме је заслужио да му име буде уписано у Гинисову књигу рекорда. Покушао је да превезе и камион тротонац, али га је у том покушају спречила полиција. Радовановић је осумњичен да је 2001. године организовао крађу Рембрантове слике из Музеја града Новог Сада. Деведесетих је осуђен на шест година затвора због тешких разбојништава, а једном је успео и да побегне уз новосадског затвора - каже за Пресс извор из полиције.

Радовановић никада није крио да има проблеме са законом, али је увек истицао да жели да буде каскадер, а не криминалац.

- Не видим себе као момка с оне стране закона, али чињенице говоре да сам већ био осуђиван. Жеља ми је да будем врхунски каскадер, да „преко" снимам филмове, као наши легендарни каскадери. Имам велико срце и луду храброст, могу да урадим много тога без заштите. Ово ми је последњи воз, последњи вагон, и извесно је да ћу искројити своју судбину - изјавио је Радовановић пре осам година, пре него што је отишао у затвор.
ЕКИПА ПРЕССА
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
uu kad vidim ovu drugu sliku  Smile Smile...sve mi prodje ponovo kroz glavu  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6

Ако не знаш онда немој ни да паламудиш.

Pa za cega je inace forum  Smile
Uostalom, ovo se dogodilo posle mog vremena
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 6300
Sramota je sto je proslo vise od 10 godina, a ovi se tak sad setili da treba napraviti taj  most.  Nego da li su povadili ostatke mosta iz Dunava, znam da je svojevremeno bilo reci i o tome, ali ne znam dokle se stiglo.

Jа сам чуо да делови старог моста и дан данас представљају опсаност по бродове који плове туда и да је неколико њих претрпело лепа оштећења због остатака.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Sony 
ako ne mogu da povade sve delove iz vode , mogli su makar da ih uklone iz zone kuda najčešće prolaze brodovi , koji su to mozgovi ? Smile Smile
« Poslednja izmena: 21. Jul 2010, 02:07:39 od Pouckovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Samsung 
Citat
На страну све то али зашто ми плаћамо 30 милиона? Јел им треба коридор? Јел су га он и срушили?

Још они као добри, дали 30 милиона Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia ispo iz modu

Ако не знаш онда немој ни да паламудиш.

Pa za cega je inace forum  Smile
Uostalom, ovo se dogodilo posle mog vremena


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
 Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.