Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za novu vozačku dozvolu treba 90.000 dinara  (Pročitano 8276 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89

Smile  Smile

Nego tema: kakvi su nam vozači, ja bi tražio da se polaže pred tri policajca, ali da su obavezno iz različitih stanica.
Nije ovo dovoljno što su uradili.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Nokia 3220
Meanwhile in Madjarska, cena obuke je 425 evra u najskupljoj varijanti do 345 u jeftinijoj varijanti, sto im dodje ili minimalac ili pola prosecne plate. Smile

зашто се не преселиш у мађарску? Smile  можеш и пешке да одеш Smile

зашто се мучиш у геноцидној србији? Smile

Cene sam navela komparacije radi, ipak su nam Madjari prve komsije sa duplo vecim platama, a uz to i clanovi tebi mrske EU.

A to se mene tice, ja mogu da odem i peske, biciklom, kolima, mogu i da zivim kod rodbine, mogu da uzmem njihovo drzavljanstvo i pasos..... ali necu. Za razliku od tebe ja bar imam neke zivotne opcije pa ne moram da iskaljujem svoje frustracije po forumu dok se davim u sopstvenim govnima.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
Meanwhile in Madjarska, cena obuke je 425 evra u najskupljoj varijanti do 345 u jeftinijoj varijanti, sto im dodje ili minimalac ili pola prosecne plate. Smile

зашто се не преселиш у мађарску? Smile  можеш и пешке да одеш Smile

зашто се мучиш у геноцидној србији? Smile

Cene sam navela komparacije radi, ipak su nam Madjari prve komsije sa duplo vecim platama, a uz to i clanovi tebi mrske EU.

A to se mene tice, ja mogu da odem i peske, biciklom, kolima, mogu i da zivim kod rodbine, mogu da uzmem njihovo drzavljanstvo i pasos..... ali necu. Za razliku od tebe ja bar imam neke zivotne opcije pa ne moram da iskaljujem svoje frustracije po forumu dok se davim u sopstvenim govnima.

зашто нећеш? зашто овде трпиш терор? Smile
мени кад не одговара музика у кафани ја изађем напоље...нисам мазохиста Smile
није ми јасно о каквим фрустрацијама говориш јер је мени супер у србији и немам намеру да се селим Smile
твоји су постови пуни фрустрација и незадовољства према србији па зато питам зашто се и даље мучиш кад имаш толике опције да побегнеш из овог пакла Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Nokia 3220
Meanwhile in Madjarska, cena obuke je 425 evra u najskupljoj varijanti do 345 u jeftinijoj varijanti, sto im dodje ili minimalac ili pola prosecne plate. Smile

зашто се не преселиш у мађарску? Smile  можеш и пешке да одеш Smile

зашто се мучиш у геноцидној србији? Smile

Cene sam navela komparacije radi, ipak su nam Madjari prve komsije sa duplo vecim platama, a uz to i clanovi tebi mrske EU.

A to se mene tice, ja mogu da odem i peske, biciklom, kolima, mogu i da zivim kod rodbine, mogu da uzmem njihovo drzavljanstvo i pasos..... ali necu. Za razliku od tebe ja bar imam neke zivotne opcije pa ne moram da iskaljujem svoje frustracije po forumu dok se davim u sopstvenim govnima.

зашто нећеш? зашто овде трпиш терор? Smile
мени кад не одговара музика у кафани ја изађем напоље...нисам мазохиста Smile
није ми јасно о каквим фрустрацијама говориш јер је мени супер у србији и немам намеру да се селим Smile
твоји су постови пуни фрустрација и незадовољства према србији па зато питам зашто се и даље мучиш кад имаш толике опције да побегнеш из овог пакла Smile

Koji moj post je pun frustracija i nezadovoljstva prema Srbiji? Gde sam ja to navela da trpim teror?   E sad to sto svoje frustracije i nezadovoljstvo ne mozes vise da prikrijes ni pomocu ironije zaista nije moj problem, idi sutaj neko kuce...
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
ако ти мучиш животиње то не значи да и други воле да шутају псе и мачке Smile

и даље ми није јасно на које моје фрустрације мислиш...но добро...
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 7534.48.3
malo je to.
ja bih pored tih 90.000 din.uveo jos i taksu za pojedine vozace.ono,dan voznje po gradu 10.000 din,a ako je 24h kretanje po gradskom saobracaju 25.000 din.,a vikendom po danu 15.000 din.
da li vam se desava,da prilikom voznje u gradskim uslovima,naletite na "luna park" vozace?to su oni,sto nemaju osecaj za prostor,druge u saobracaju i misle,da je dovoljno samo pomisliti u glavici nameru u saobracaju,a da tu njihovu nameru,drugi moraju razumeti,pa cak koristeci i paranormalne sposobnosti.
*a za vozace iz panceva i smedereva,sve ove cene puta dva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Nokia 3220
ако ти мучиш животиње то не значи да и други воле да шутају псе и мачке Smile

и даље ми није јасно на које моје фрустрације мислиш...но добро...

Cim si ti video da sam ja napisala nesto sto ne bih ni pomislila, to znaci da neki problem ocigledno imas. Smile

Na konto teme: Ne verujem da ce ova odluka zaziveti jer je jednostavno cena nerealna, ako i bude sprovedena vec za par meseci ce autoskole zakukati da se ukine jer ce jednostavno ostati bez posla.  Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
најбоље би било да полагање буде бесплатно и кад положиш још ти ауто школа поклони нови ауто Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Sada su uzeli sasvim dovoljno para da mogu posle ovoga slobodno zakljucati auto skolu.
Kod mene instruktor ima platu tu do nekih 28k a jedno polaganje je 38-39k zavisno od skole do skole.
Npr. jedan instruktor u toku dana ne bi smeo da drzi vise od 8 casova voznje, a poznajem coveka koji drzi i po 12-13 zavisi kako kada stigne 7 dana u nedelji.
I ovo se odnosi samo na B kategoriju...barem ovde kod mene to je jedan od najunosnijih biznisa poslednjih 5 godina  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Jedan drugar radi kao instruktor, sa sve zavrsenom skolom, ima para ko pleve  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.