Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:32:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 403
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: WoW za pocetnike  (Pročitano 357386 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy S2
@ Bokac

Ja se u ovo ne upuštam..
Ali ako se stvari otrgnu kontroli... znaš.. Smiley
Verujem da neće  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jul 2007, 01:56:53 od 3EBC »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Takodje se i ja nadam da necemo morati d apotezemo drasticne mere.
WoW sam igrao nekih mesec,dva koristeci trial naloge i meni je igra bila sasvim jasna, a temu su otvorili jer sam im dozvoliio pa nek uzivaju.

Moram samo nesto da objasnim Newbie se cita njubaj, a noob je nub i znam razliku izmedju ta dva i ja sam upravo pricao o noobovima. Ali opet, svi smo nekad bili pocetnici pa treba imati strpljenja i pomoci onima koji se ne snalaze lako u novom okruzenju (u ovom slucaju u igri). Samo nemojte odmah da krenete sa ludostima "kako da se registrujem u glavnom meniju igre"

Posto i 3EBC i ja necemo skoro uopste posecivati ovu temu dobili ste nemoderisanu temu. Uzivajte. weeeee, jeeeej! :prs:
« Poslednja izmena: 05. Jul 2007, 10:09:51 od Bokac »
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 216
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Motorola v3i
jel zna neko gde ima da se kupi burning crusade i koliko kosta?? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC one s
ne znam gde zivis, ali treba da ima u svim boljim radnjama(ako kazem gde bice reklama) ja sam oko 3100din platio kada je izasao. valjda je ista cena
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC Topaz
Newbie se cita njubaj
ehm...cita se njubi (/ˈnju:bi/), a ne njubaj  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC one s
evo nesto sto moze biti od koristi pocetnicima, mozda oni to sve vec znaju ali evo jos jednom da sve ponovim.
evo par korisnih linkova
http://www.thottbot.com/ ukoliko imate problema sa nekim kvestom ukucajte njegovo tacno ime i pogledajte kako su ga drugi uradili

http://wow-loot.com/ ovde mozete videti sav loot i talente za svaku klasu

mislim da je ovo sasvim dovoljno za pocetnike da se snadju
(ako nesto spada u reklamu neka modovi obrisu)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3120
Istina svi smo nekad bili pocetnici, ali se razlikujemo u tome na koji smo nacin dosli do ovde gde smo. Neko je bio radoznao, citao sajtove, dok je neko smarao ljude unaokolo. Onaj prvi nacin podstice razmisljanje i snalazljivost sto bi trebalo da se podstice kod svih igraca. Kao sto sam reakao jednom davno, odgovarajuci na nebulozna pitanja i vodeci ih za rucicu kroz elementarne stvari je samo medvedja usluga sto nije dobro. E zato ja reagujem kako reagujem kada se postave nebulozna pitanja.

A da ce biti postavljana ona idijotska pitanja. Mogu da se kladimu svog 14 lvl alta  Smile

A da ne bi bio samo prica evo i ja malo da pomognem.


Ovo su vam najPOTREBNIJI addoni. Znaci bez njih je jako tesko igrati. Svi se mogu naci na www.curse-gaming.com Znaci u pretrazivac sajta ukucajte ime addona i skinite NAJNOVIJU verziju

- Atlas
- AtlasLootEnhanced - zajedno sa addonom inznad predstavljaju bazu podataka mapi svih instanci, lootova od bossova, mape lokacija flight pathova i jos mnogo korisnih stvar
- Minimap Coordinates (nisam siguran da se bas ovako zove ali ukucajte Coordinates ili Coords i vidite sta izadje) - ovim addonom odredjujete gde se nalazite u svetu. Recimo da neko vama kaze Westfall 13.69 vi biste tacno mogli da odredite tacku na koju se misli. Koordinate se najcesce koriste na www.thottbot.com da bi se reklo gde i kako su se resavali questovi

Neki takodje korisni ali ne toliko neohphodni su

- MobInfo2 - addon koji vam kada predjete preko nekog moba kursorom izda vise informacija nego samo ime i lvl, recimo kolicina hp, mane, sta baca, da li bezi itd itd
- Xloot - ovaj se ne nalazi na www.curse-gaming.com nego na www.wowace.com, pretstavlja preradjeni sistem loota koji vam se pokaze na ekranu, jako lepo izgleda i ima dodatne informacije nego sto standardni interface ima
- dmgmetres - skala koja vam pokazuje ko je koliko dmg (dps) naneo trenutno u party, super ako zelite nekome da dokazete da mozete da napravite veci dmg od njega.

Postoje takodje i napredniji addoni ali oni zavise od toga sta vama treba. Znaci za pocetak vam savetujem da koristite samo one OSNOVNE addone, sve ostalo vam na pocetku moze samo zagorcati zivot ukoliko ne znate da se snadjete. Znaci naviknite se malo na standardni UI (user interface) pa tamo oko 40-50 pocnite da razmisljate o tome kako biste zeleli da vam novi UI izgleda.

Da bi ste instalirali jedan addon potrebno je da uradite sledece. Skinite addon sa neta na vas komp, najzgodnije na desktop. Svi addoni dolaze u nekoj vrsti kompresije, uglavnom zip. Samo je potrebno da taj .zip file raspakujete u wow folder i to wow/interface/addons. Samo to je potrebno nikakve vise modifikacije. Takodje je potrebno da kada udjete u wow na ekran gde birate svog lika, kliknete na taster AddOns koji se nalazi u donjem levom uglu ekrana i da u novom prozoru kliknete na Load Outdated   da bi vam neki stariji addoni radili kak otreba.

Toliko za sada
« Poslednja izmena: 05. Jul 2007, 12:42:04 od Ironic »
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4500
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Z-400
jel zna neko gde ima da se kupi burning crusade i koliko kosta?? Smile

sada je svuda oko 2500 din
IP sačuvana
social share

                             


Ja znam klince koji su iskipovali kevu i caleta iz prikolice zajedno sa par tona kukuruza,zatrpali ih  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
Newbie se cita njubaj
ehm...cita se njubi (/ˈnju:bi/), a ne njubaj  Smile Smile Smile


u pravu si burzeru.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy S2
Malo manje lingvistike, malo više korisne diskusije..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 403
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:32:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.