Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:32:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 920
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: World of Warcraft  (Pročitano 298863 puta)
26. Maj 2006, 23:56:04
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Ovako, evo konacno sam uzo' ADSL   Smile (SezamPro; 256; dez limita)
Prvo: Gde da kupim igru (World of Warcraft), cuo sam da ima na platou za 4400din, da uzmem igru tamo?
Drugo: Jel 256kb/s dovoljno? Jel nece biti kasnjenja, i dugog cekalja za logovanje?
Trece: Treba mi neki dobar forum, na kome se vise prica o WoW-u, preporucite mi neki...
I cetvrto: kako da dopunjujem Accaunt, a da je bezbedno? (od hakera)
Svaka informacije mi je vazna... HVALA UNAPRED NA POMOCI Smile
« Poslednja izmena: 30. Jul 2007, 23:10:12 od 3EBC »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia E71
1.nemam pojma kupi tamo isto ti sve.
2.ja mislim da je dovoljno al zna povremeno da laguje,...,to je do njih,a to za logovanje ne zavisi od konekcije nego dali je server full pa se mora cekat u red da udjes Smiley.
3.neznam.
4.ili kreditnom karticom ili game cardom kako ti se vishe svidja ne brini za hackere.
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Igra svuda kosta isto.
256 kbps je odlicno, nece lagovati (ako ne odes na Dragonmaw) osim eventualno u masovom raidu sa preko 20 igraca.
Foruma ima kol'ko hoces: http://forums.worldofwarcraft.com/ (ovo je Google prvo nasao). Kod nas KlanRUR ima svoj WoW forum, ali smao za clanove guilda.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Samsung ZM60
Ali cudno da jos niko nije pitao za Burning Crusade jer ce WoW sa tim kostati sigurnih 90 e....bar ja tako mislim
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia E71
najvjerovatnije da oce @Bokac slobodno idi na dmaw,bila je masovna migracija ljudi sa tog servera na frostmane.Znaci nije ostalo 5-6 nasih ljudi da ja znam,svi smo presli
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Ja sam samo tako cuo za dmaw, nisam nikad igrao tamo (niti uopste online).
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Hvala svima... Smile
Znam za KlanRUR, samo nisam znao da je samo za clanove guilda, mislio sam da nesto baguje... Smile
E da, to sam zaboravio: Da li sad da kupujem ili da cekam expanziju (Burning Crusade)???
Na koji server mi preporuzujete da idem, i da na kojoj strani da budem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia E71
e ovako uzmi sad wow da dobijes 60 lvl dok exp ne dodje,probaj doc na frostmane neznam moze li se pravit likovi na strani alliance,tamo imas gomilu nasih likova(takodje sam i ja tamo),a ako ne moze idi na sylvanas na strani horde
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Boris Bila, da se ja pitam sve ti je jedno na kom serveru ces izabrati da igras jer na skoro svakom ces naci nase igrace, ja sam igrao na 3 servera i na svakom sam nasao nase igrace u srpskim gildama i naravno i u stranim, naravno svi su bili PvP serveri posto kad si na PvP serveru ima ipak malo vise outdoor ubijanja izmedju alijanse i horde na contested teritorijama, to je sto se servera tice, ukratko izaberi onaj gde imas nekog od prijatelja to je najbolji kriterijum koji server da izaberes a to vazi i za odabir strane odnosno alijanse ili horde, jednostavno ja sam izabrao alijansu zato sto su mi svi drugovi u alijansi, da bi mogli zajedno da igramo. Pitao si i za dopunu, ja kupujem jednom u dva meseca wow gamecard koji kosta oko 30e, ako je tebi gotivnija kreditna kartica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Odlicno, sad mi je skoro sve jasno... Smile
Nego, jel ima neki igrac wow-a sa 256 kbps konekcijom (kod sezamapro) da mi kaze dal je to dovoljno za igranje bez kasnjenja?
Samo me jos to i skola sprecavalju da kupim vise taj WoW! Mada sad ce da se zavrsi skola...  Smile
Poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 920
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:32:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.