Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:26:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 167 168 170
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Wireless mreze.  (Pročitano 556930 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
LG Nexus 5



@sailor1

Ako nije kasno, nisam siguran da ces preko tog pirelija ostvariti wifi konekciju, jer je to koliko vidim dsl wifi ruter, koji za wan nema rj45 port.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 57
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
imam problem sa ruterom, koristim TL-WR740N...imam sbb internet...sve je lepo povezano, radi lepo 2 sata i odjednom ne mogu nista na netu da otvorim izgubi se internet...na laptopu pise kao pun signal al pise no internet access...jel moze neko da mi pomogne...unapred HVALA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
LG Nexus 5
Prikacis modem direktno na komp i onda proveris kakva je situacija. Sve ostalo je nagadjanje dal ne radi ruter ili te net od sbb-a zeza.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 57
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
ne ne pazi net radi vrh na kompu...al wifi radi lepo i odjednom nece i posle sat vremena opet radi pa pukne pa tako u krug..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
LG Nexus 5
Upgrade firmware-a na ruteru, zatim upgrade drajvera za wifi karticu na laptopu. Ako u vreme dok wifi ne radi na laptopu na kompu vezanom za ruter sve sljaka dobro, jedino to moze biti problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Pozdrav drustvo.  Ne znam je li se ovo pitanje vec postavljalo na forumu, jer ne mogu provjervati svih 169 stranica topica :P, ali ga moram postaviti, jer imam veliki problem.
Naime, na koju god wireless konekciju se prikacim, nakon 5/10 minuta prekine se konekcija, i onda opet moram da se povezem na isti taj wireless, i tako u krug.  Znaci nemoguce je da surfujem netom duze od 10 minuta a da mi se konekcija ne prekine.  Ponovno konektovanje ne traje ni 2 sekunde, ali me izludjuje kad se prekine, pogotovo ako gledam film ili igram neku igricu online.
Da li je neko imao ovaj problem, i kako ste ga rijesili? Pomozitee :)
Inace imam laptop Fujitsu, kupljen nov prije pola godine, pazim ga i redovno ga cistim sa Malwerbyte-om.  Ne bi trebalo da je do laptopa problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
LG Nexus 5
Koji net imas? Ako je kablovski, prikaci se na ruter direktno. Ako je wifi, imas li mogucnost da prikacis neki drugi uredjaj na net pa da vidis da li je problem do neta ili do laptopa. Mozda treba da reinstaliras wifi karticu na laptopu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Jel normano da vajerles konekcija bude znacajno sporija? Cini mi se da je bilo manje vise isto dok sam imao 16 down a otkad sam na 30 primetio sam da je vajerles mnogo sporiji (ne moze da prebaci 20-21)

Da nije do matorog rutera? Trenutno koristim neki tp link koji je max 54 mbps. Imam i neki Asus koji sam odavno skinuo zato sto me je izludjivao (cesta pucanja veze na po par sekundi + cesto uredjaji nece da se zakace preko Wi-Fi bez restarta rutera) Ovaj novi modem koji sam dobio od SBB-a ima u sebi vajerles koji sam iskljucio u startu jer vidim da se svi zivi zale da mu je Wi-Fi krs.

Ima li svrhe da se zezam oko ovoga ili da se pomirim da ja Wi-Fi sporiji?
« Poslednja izmena: 25. Mar 2014, 15:11:58 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Nije do interneta, bilo koji drugi laptop kad se [poveze na ruter nema prekida.  Kako se reinstalira ta vajrles kartica?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2915
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 28.0
A da wifi kartica ima prostorna ogranicenja--desava se da vireless radi na pola metra metar od ruter ali na vecim udaljenostima ne
DA li pomaze reinstalacija update drivera i slicno
IP sačuvana
social share
Da bi promene uspele većina članova društva koje je ušlo u promene mora da se svakoga jutra buditi sa osećanjem izuzetnog istorijskog trenutka, s osećajem nečeg velikog i vanrednog.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 167 168 170
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:26:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.