Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:19:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows Update  (Pročitano 19985 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Samo jedan racunar mi je na sedmici.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Capture.PNG
(29.25 KB, 375x507)
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Nokia E71
Moj je 7.6.7600.320
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
Motorola 
 Smile ajde da se malo umesam ... imas win 7 sa nacukanim KB ... koji blokuje instaliranje update .. procackaj malo nacices ga iako je malo sakriven .. i ne trazi kako da ga brises klonis na bilo koji nacin jer nece ti uspeti... imas resenje da sa zadnje strtane uguras instaliras poskidas sve update pa samo to ti ostaje ako si vec zapeo radis update  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Nokia E71
Radi se o novoj čistoj instalaciji windowsa i jedini update koji je instaliran je windows update agent. Nisi pratio temu otpočetka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 46.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Ukoliko te ne mrzi da se igras, prvo testiraj taj disk na toj masini, pa posle ubaci drugi disk na istu konfiguraciju, instaliraj sistem, i probaj da instaliras update-e, cisto da vidis sta ce se desiti.
Imao sam jednu plocu koja je brljala svakako, jedan od momenata je bio i to sto nije azuriranje htela da prihvati na sistem...nikada mi nije bilo jasno zasto...
Ako taj disk uredno radi na drugom racunaru, a drugi disk kod tebe pravi iste probleme...onda mi pomalo smrducka na plocu
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Nokia E71
Probao sam nekoliko verzija windows 7 čak sam skinuo sa microsoft sajta original i neće ni na jednom update. Uradio sam dual boot windows 8 i update radi normalno kao i windoes 10.

Edit: zaboravih ovo da napomenem, kad pokrenem update na windows 7 on uredno nađe windows update agent skine ga i instalira ali onda kad pokrenem ponovo da potražim update on izbaci grešeku 8007000E ili mota u i traži u nedogled.Jednom sam ga pustio tražio ceo dan.
« Poslednja izmena: 28. Feb 2016, 21:46:18 od spaled »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
Motorola 
Radi se o novoj čistoj instalaciji windowsa i jedini update koji je instaliran je windows update agent. Nisi pratio temu otpočetka.
Radi se o kb976902.. od 2010 god... a cistu instalaciju samo kad si kupis windows ..... pozz  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
mob
Nokia E71
Instalacija je clean skinuta sa microsoft sajta nije pirat.

Taj update kb976902 ne može da se deinstalira probao sam i preko cmd-a a onda sam pročitao na microsoft foruma da ne može.
« Poslednja izmena: 13. Apr 2016, 02:37:38 od spaled »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
Nokia E71
Citat
Radi se o kb976902.. od 2010 god... a cistu instalaciju samo kad si kupis windows ..... pozz  Smile


Tačno je da se radi o tom apdejtu, ne da mi da biram da li želim da ga instaliram već mi samo kaže da bi nastavio da koristim wundows update moram da instaliram najnoviji a ne piše koji.To je u stvari taj kb976902, čačkao sam u registrima da dobijem dozvolu za uninstall i sve namestim i kad ga izbrišem i restartujem računar izbaci mi da nije skroz izbrisan.Bilo bi dobro kad bih mogao da blokiram taj update da mi ne nudi njegovu instalaciju.
« Poslednja izmena: 30. Jul 2016, 13:11:45 od spaled »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


per aspera ad astra

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 261
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 47.0
jedini valjani način da se win 7 updejtuje na novo instqliranom sistemu je ovaj
skine se ovaj update 3135445, pazite samo koju verziju skidate (32 ili 64) u zavisnosti od vaše verzije windowsa.
instalira se, sačeka se da jedno sat,dva da pokupi to što treba, restaruje se i posle opet još par sati da instalira sve updejtove.

izvor (detaljno uputstvo, nisu potrebni svi koraci)
https://www.technibble.com/forums/threads/for-those-of-you-having-issues-with-win-7-updates.68897/

updejt
https://support.microsoft.com/en-us/kb/3135445
IP sačuvana
social share
01001110 01101001 01100011 01100101 00100000 01110100 01101111 00100000 01110011 01100101 01100101 00100000 01111001 01101111 01110101
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:19:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Update Windows

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.