Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Maj 2024, 11:36:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows SP3  (Pročitano 13340 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Ako nista, bar je open source........dovoljno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone 3G
Jedina stvar koja me sprecava da koristim Linux full-time je to sto nemam komunikaciju sa mobilnim (nije nokia napravila)... a vise od svega mrzim nekoliko OS-a na kompu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
OS
UNIX
Browser
Opera 8.52
Ma Linux je zakon naspram Windowsa samo sto nema podrske kao za Win sto predstavlja mali problem al' ajd'...
A sto svi koristimo Win...?Svi smo mi 'odrasli' na Windowsu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson K800i
Ma Linux je zakon naspram Windowsa samo sto nema podrske kao za Win sto predstavlja mali problem al' ajd'...
A sto svi koristimo Win...?Svi smo mi 'odrasli' na Windowsu Smile
Ja sam odrastao na obicnom DOS-u i nista lepse jos nije napravljeno!  Smile
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Hahaha, da, a od klipera nista bolje nije napravljeno, a? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1487
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Ja mislim da Linuxovo vreme tek dolazi. Ja sam ga dugo vremena izbegavao jer sam mislio "čim ga ljudi ne koriste, mora da je govno", sve dok slučajno nisam kod ortaka naleteo na njega i moram vam reći da sam se oduševio. Jedino što mu zameram to je što podrška za programe nije toliko bogata kao za Windows, naravno da postoje zamene za većinu tih programa, ali nikad to nije to. Takođe sam primetio da su neke dobrostojeće kompanije kompanije (čiji je favorit uvek bio Windows) počele da izbacuju programe na bazi Linuxa, tako da bi za par godina trebalo očekivati da će većina programa pravljenih za Windows platformu biti i na Linuxu.
Opet ne treba zaboraviti ni na Windows. Tek treba videti šta će konačna Vista da ponudi, a tu je i Vienna, ko zna kakve će inovacije tu ući. Tek ćemo videti! Smile

P.S. Što se tiče SP3, to je 99% sigurno da će izaći posle Viste, ako ne dođe do ponovnog pomeranja datuma (za sada predviđeno oko 1. decembra), znači negde početkom sledeće godine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Balkan IT magazin

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 498
Zastava Tuzla
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
LG Cookie
Rekao sam a reći ću ponovo: Izašao je SP3 ali je loš i pun bugova!

Podrška sa softver je OK ne manjka podrške nego ih nema u prodaji kod nas na Balkanu
Tako da je jedini izlaz ako imaš broadband pristup internetu odakle bi se snabdjevao!

Vista neće donijeto ništa vrijedno pažnje pa već je pola planova propalo započevši od revolucionarnog sigurnog IE7 i WinFS-a!
« Poslednja izmena: 20. Feb 2006, 07:20:09 od Mc. Blade »
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson K800i
Kako prenosi Microsoft Watch, Windows Vista operativni sistem će doći u čak osam varijanti, uračunamo li tu i dve specijalne "N" verzije, izrađene na zahtev Evropske Unije specijalno za to tržište, koje neće u sebi sadržati integrisan Windows Media Player. Sve u svemu, platforme koje će biti dostupne tržištu (i njihove karakteristike ukratko) su sledeće:

-Windows Starter 2007 - verzija bez Aero okruženja, najjeftinija varijanta.
-Windows Vista Home Basic - bazična verzija Viste, namenjena korisnicima koji ne poseduju više računara, i shodno čemu je ova verzija i napravljena. Analogno Windows XP Home operativnom sistemu.
-Windows Vista Home Basic N - istovetno rešenje, ali za tržište Evropske Unije bez Windows Media Player-a.
-Windows Vista Home Premium - očekuje se da će ovo biti najviše korišćena verzija, u pitanju je svojevrsna analogija Windows XP Media Center Edition OS-a, sa dodatnim funkcijama na polju multimedijalnih primena.
-Windows Vista Business - analogno Windwos XP Professional operativnom sistemu.
-Windows Vista Business N - istovetno prethodnom, ali predviđeno za EU tržište bez Windows Media Playera.
-Windows Vista Enterprise - verzija namenjena biznis korisnicima, sa mnogobrojnim rešenjima kakva su od interesa na ovom polju, kao što su Virtual PC, volume encryption itd.
-Windows Vista Ultimate - bez nekih detaljnijih podataka, ovo bi trebala biti vezija koja će objedinjavati apsolutno sve mogućnosti gore navedenih varijanti.

Podsećamo da će se svi sistemi isporučivati na istovetnim diskovima, pri čemu će od tipa unetog serijskog broja zavisiti koja će verzija biti instalirana. Takođe, u 2007. godini nas očekuje i naslednik serverske varijante Windows-a, u novom Vista ruhu.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Pijem, Pusim, Drogiram se cini mi se popravljam se

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3886
Zastava ARG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple 3G
posle svega procitanog definitivno cu probati linux

IP sačuvana
social share
I sat back looking at the stars and began to think.. where the HECK is my roof?!
Ko voli Slobodana Milosevica manji umro nego sto se rodio
[ icon_paper  by galileo011]:Ne budi buljas
[Ovo je default odgovor u slucaju da se pitanje ponovi].Burek SK spam team®
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Ja mislim da ću još malo opstati na Windows platformi! Smile

Btw. totalni off-topic kao i većina postova:
Lepo je sve ovo napisano ovde - Lunux bolji, Windows loš, ali kao što mnogi primetiše niko od onih koji naširoko hvale Linux ispod svog avatara nemaju: os - pa tu negde piše "Linux" već svima piše ogromnim slovima Windows XP! Čak i korisnik @Mc. Blade koji ubedjuje ostale da je bolji Linux ispod svog avatara ima Windows 98?!? Alloooooo brrreeeeee, ko koga ovde......?!?

Zašto, kada već misle da je Linux 1000 puta bolji? Zašto vam gospodo još u potpisu stoji Windows?

Bilo je tu i odgovora: lošija softverska podrška, pa ono experti/budale, ali se uglavnom sve svodi na jeb** jednostavnost koju Linux nema. Baš ono što neko napisa: klik, klik, ok i to je to. Jednostavna instalacija softvera na Windows-u, podrška za celokupni hardver u drajverima, i može sve ono što i Linux pa čak i više od toga.

Samim tim uzimajući u obzir poredjenje "Jugo malo košta a nemam para za bolji auto" pa "malo košta i Windows, iskreno" a da bi imao para za "bolji auto" sigurno to ne bi bio Linux jer je on fraj(gle čuda), već neki drugi ozbiljniji OS koji nije baš za široku populaciju tipa PC, samim tim onda su sve prednosti na strani Linux OS-a i ponavlljam što ga ljudi nema u vašem kompjuteru?!?

Na kraju svih krajeva da se bar malo vratim temi i kažem da je jednostavno i nebitno da li će izaći nova verzija Windows OS-a, Service Pack-a 3 ili ne kada sam XP zadovoljava sve potrebe kako profesionalaca tako i amatera i nema potrebe za novim OS-om, kada celokupni softver danas ne može da jednostavno isprati hardver koji se mnogo brže razvio u poboljšao svoje performanse i čak diše povoljnom cenom!
Eh, sada za one koji odmah vole da preko stare instaliraju novu verziju program čim izadje:
Svaka nova verzija softverskih paketa koja se pojavljuje u zadnje vreme za Windows jedinu novinu u sebi ima tu da je namerno optimizovana za neki hardver koji ne koristi trenutno ni sama NASA!
I ništa više bitnije i značajnije što stare verzije istih ne bi mogle da obave na tako jakim mašinama današnjice.
« Poslednja izmena: 21. Feb 2006, 21:19:52 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Maj 2024, 11:36:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.