Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:12:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows SP3  (Pročitano 13324 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Balkan IT magazin

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 498
Zastava Tuzla
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
LG Cookie
Nažalost nemam se vremena raspravljati ovdje jer mi nešto nije uredu s vezom prema Burek-u.

U svakom slučaju softverski modemi koji se prodaju na području Balkana su iz zemalja Taiwana i Kine te se nemogu instalisati na Linuxe jer ih proizvođač istih nikada nije napravio drivere za Linuxe jer ponavljam Windowsi se najbolje prodaju na području Europe gdje gotovo niko nažalost ne koristi Linux. Takvi modemi i dospevaju na naše tržište. U normalnim zemljama se prodaju normalni modemi iz Kanade (SAD-a) koji imaju podršku za Linuxe i rade besprekorno

Ako hoćeš dovesti ću ti ljude koji su radili s Linuxom i da ti demonstriraju pred tvojim očima kakva se čuda mogu napraviti.

Nemoj se ljutiti na mene što se ne slažemo u mišljenjima ali svako ima slobodu mišljenja a možda čak i jednog dana mi budeš zahvaljivao što sam te nagovorio da je Linux zaista bolji od windowsa
« Poslednja izmena: 18. Feb 2006, 22:58:48 od Mc. Blade »
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson K800i
Čuj Windows najjednostavniji. Druže da si ikada probao Linuxe, naročito žive distribucije smijao bi se sam sebi jer si ovo napisao. Znaš li Da Bill Gates prodaje Windose na području Europe i još nekih kontinenata. Zašto amerikanci ne kupuju Windowse a firma je iz Amerike, zato što su previše "skupi" i ne isplate se jer amerikancu treba sistem koji pouzdano radi, a ne sistem koji svakog časa može prestati s radom.

Zašto mene napadaš što koristim Windows pa 90% korisnika windowsa proklinje Microsoft ali ga smo prinuđeni koristiti ovdje na Balkanu jer nemamo podrške za npr. MacOS ili Linuxe dok za Windowse imamo softversku podršku.

Bill Gates i Microsoft su sami priznali zabrinutost jer su došli do kraja razvoja windowsa - više i bolje se nemože, nema šanse, jer su ga toliko pokvarili.

Svi se okreću ka Linuxu ili MacOS-u.

Znaš kada ćemo prestati koristiti smeće od windowsa?
Kada budemo imali podršku za Linux OS!

Molim te da ne hvališ windowse jer neznaš šta pričaš. Da znaš šta je sve u stanju izvesti linux iznenadio bi se i to mnogooooo.
I Windows se okrece MacOS  Smile
A kakva tebi treba podrska za Linux, koji drugi ljudi imaju u svetu.
Meni je Windows odlican, jer sam se na njega navikao, a za druge ne znam, jer nijedan nisam probao. Virusi mi nisu problem, postoji antivirus, neki firewall, malo zdravog razuma i to je to.
I odakle to da Amerikanci ne koriste Windows, ajde oni koji imaju Machintosh, koriste MacOS, ali ne bih rekao da ostali ne koriste Windows. Linux se koristi tamo gde su zemlje siromasne.
A sigurno moze mnogo bolje da se Windows napravi, cak i sa sadasnim znanjem i razvojem hardvera, ali zasto bi?!?! Microsoft je Microsoft, koliko god ga neko mrzeo
Isto tako mogli bi da se zalimo i na razvoj industrije procesora! Pogledaj razvoj gr. kartri u poslednje 3 godine, a pogledaj razvoj procesora.
I Microsoft se sada zeza sa objavljivanjem Vista OS, kao ceka pojavu dvojezgarnih procesora iz Intel-a sa nekakvom virtual tehnologijom i uporedo ceka da izadje igrica Halo 2 i DirectX 10, pa da ima punu podrsku za sve to!!!
Pazi sve se to moze mnogo brze razvijati, ali zasto neke velike firme da bace milijarde, tako sto ce preskociti celu jednu "generaciju", a da ne prodaju onoliko primeraka odredjenog hardvera ili softvera koliko su planirali.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6680
Nažalost nemam se vremena raspravljati ovdje jer mi nešto nije uredu s vezom prema Burek-u.

U svakom slučaju softverski modemi koji se prodaju na području Balkana su iz zemalja Taiwana i Kine te se nemogu instalisati na Linuxe jer ih proizvođač istih nikada nije napravio drivere za Linuxe jer ponavljam Windowsi se najbolje prodaju na području Europe gdje gotovo niko nažalost ne koristi Linux. Takvi modemi i dospevaju na naše tržište. U normalnim zemljama se prodaju normalni modemi iz Kanade (SAD-a) koji imaju podršku za Linuxe i rade besprekorno

Ako hoćeš dovesti ću ti ljude koji su radili s Linuxom i da ti demonstriraju pred tvojim očima kakva se čuda mogu napraviti.

Nemoj se ljutiti na mene što se ne slažemo u mišljenjima ali svako ima slobodu mišljenja a možda čak i jednog dana mi budeš zahvaljivao što sam te nagovorio da je Linux zaista bolji od windowsa

a gde sam ja rekao da je windows bolji od linux-a...ja sam rekao je windows mnogo jednostavan za koriscenje i nista vise...nama je linux bolji samo zato sto je free...ustvari to mu je najveca prednost...sad mi reci da je open office bolji od microsoft office...neznam ali...nas narod pati od onog free kako bi rekla poslovica sto je dzaba i bogu je drago  Smile
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Balkan IT magazin

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 498
Zastava Tuzla
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
LG Cookie
@Dragan. Beograd

Sam si rekao da ti je windows odličan a za druge neznaš. Pa u tome jeste problem zato ti i hvališ windowse, jer nikad nisi probao nešto drugo.

Treba nam softverska i hardverska podrška! Doduše, ima nje na net-u ali zar ću ja skidati gigabajte podataka jer postoji jako puno softvera za Linux (većina njih potpuno besplatna i legalna)

Kada sam rekao da Amerikanci ne koriste windowse to je bilo više u žargonu. Ne mislim na sve Amerikance ima izutetaka ali ih ipak procentualno najmanje koriste windows.

Izvini, ali najnovije igre koje se prave na windows xp platformi koje se rade na najjačem mogućem hardveru, se mogu napraviti i na Linuxu puno bolje na znatnoooooo starijem hardveru. Evo recimo moj komp. IBM  P4 1,6 GHz, 384 RAM-a, ATI Radeon 7000 s 32mb se mogu napraviti grafički kvalitetnije igre sa linuxom nego na AMD 4800+, 4 Gb RAM-a, GeForce 7800 GTX 512 mb  uz upotrebu windowsa

Zvuči uvrnuto ali zamisli šta sve možeš napraviti sa ovom jajjačom konfom koju sam naveo na Linux = Umjetnost
« Poslednja izmena: 18. Feb 2006, 23:43:49 od Mc. Blade »
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Polako ljudi. Svi ste u pravu. Kada sam ja prvi put video MacOS, zapanjio sam se kako je zajeban. To je trajalo 2 dana. Cak stavise, meni je mac mnogo jednostavniji od windows-a. Linux je ok i svidja mi se. Da neki bogati baja uzme sve distribucije linux-a i integrise ih u jednu, pravu verziju, da napravi podrsku za sve, po mom misljenju, pregazio bi microsoft za par godina....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson K800i
Cekaj malo Mc. Blade! Pa da, ja sam i rekao da mi je Windows dobar zato sto sam se navikao. Microsoft trenutno kontrolise trziste, zar ne? Ne vidim zasto bi igrice ili bilo koja druga aplikacija mogla bolje i lakse da se napravi za Linux ili MacOS!
@crowz Bilo bi fenomenalno da neko "ujedini" Linux, ali to bi znacilo da ne bi vise bio free.
A i verujem da ako bi Linux postao zastupljeniji da bi i za njega hakeri nasli resenje i to veoma brzo.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Citat
@crowz Bilo bi fenomenalno da neko "ujedini" Linux, ali to bi znacilo da ne bi vise bio free.
A i verujem da ako bi Linux postao zastupljeniji da bi i za njega hakeri nasli resenje i to veoma brzo.

Postoje metode rada u linuxu koje je nemoguce hakovati....ali necemo o tome ovde, otisli smo u off....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Opera 4.78
Ajd sad josh malo off-a.
Mogu li programi tipa Photoshop, Corel, AutoCAD, Rhinoceros, LightWave koristitii u Linux-u?
Ja bih kao i promenio OS ali mi od ovoga dosta zavisi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6680
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:12:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.