Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows Genuine Advantage Notification  (Pročitano 5084 puta)
21. Avg 2006, 00:28:27
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 657
Zastava Jagodina
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson Xperia Ray
Citat
NOTICE:   THIS UPDATE FROM MICROSOFT WILL HELP YOU KNOW IF YOU ARE RUNNING A PROPERLY LICENSED, GENUINE COPY OF WINDOWS XP. SOME UPDATES AND OFFERS FROM MICROSOFT REQUIRE A GENUINE COPY OF WINDOWS XP.

INSTALLING THIS UPDATE IS OPTIONAL. THE UPDATE WILL BECOME A PERMANENT PART OF YOUR WINDOWS XP SOFTWARE. 

INFORMATION ABOUT YOUR SYSTEM (FOR EXAMPLE, YOUR WINDOWS PRODUCT KEY AND IP ADDRESS) WILL BE SENT TO MICROSOFT.  MICROSOFT WILL NOT USE THE INFORMATION TO IDENTIFY OR CONTACT YOU. 
Jel je skinuo Automatic Update na XP-u nekom ovaj apdejt?
Sta da radim?Da li da ga instaliram?
Cuo sam da kad se instalira izbacuje neku poruku da nije legalna kopija XP-a i nista vise.
Jel zna neko nesto vise o ovome?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Wave
Ako imas legalan windows instaliraj, ako nemas nemoj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
skroz jednostavno  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Pa nije bas tako. U poslednjoj inkarnaciji WGV  postoji mogucnost da se pojavljivanje tih poruka (ako je Win nelegalan) iskljuci. U preposlednjoj inkarnaciji to nije moglo i ne samo to - MS je zakacio da se dosta informacija o sistemu salju kuci (phone home sistem) - potencijalno to znaci da MS skida podatke sa tvog kompjutera bez tvog znanja i kontrole - sto je slicno ponasanju trojanaca i virusa. Grupe za zastitu privatnosti su odmah skocile u US pa je ovo izbaceno.

Medjutim na jesen MS sprema novu ofanzivu. Svima koji nemaju WGV ili ga im je iskljucen bice poslato upozorenje da imaju 30 dana da ga instaliraju. Posle isteka roka instalacije WinXP bez verifikacije ce biti "iskljucivane" od strane centralnog MS servera ako probaju da se update-uju. Stvari postaju ozbiljne tako bih preporucio instalaciju istog i kupovinu legalnog Windowsa ili bar ... ono sto ovde ne sme da se pise inace ce Belgrade da me tera u cosak da se stidim  Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E630
Da sam na tvom mestu, ja to ne bih instalirao Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

ceterum censeo, Carthaginem esse delendam

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 854
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ako neko smatra da bi mogao imati probleme zbog WGA a veruje da je bitno redovno apdajtovati windows mogao bi probati sa autopacherom,  skupom najvažnijih zakrpa koje MS izbaci svakih mesec dana a mogu se  skinuti sa raznih sajtova tako da nema potrebe za automatskim apdajtom a  ostavlja mogućnost da se odlučite koju ćete zakrpu instalirati.
« Poslednja izmena: 21. Avg 2006, 09:47:59 od lazacar »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 657
Zastava Jagodina
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
SonyEricsson Xperia Ray
Resio sam da ne instaliram za sad.Na netu sam vec na nekoliko sajtova nasao krek za ovaj M$-ov spyware.Kazu ljudi da su ga krekovali za 5 minuta,tako da sa ovim izgleda nece biti problema ni kad nas budu primorali da ga instaliramo.Meni je bilo cudno sto mi se ovo uopste pojavilo jer sam citao da ce biti poslato korisnicima u SAD i Velikoj Britaniji i u jos par zemalja gde ljudi i kupuju softver.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E630
Bez piraterije na forumu Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
Citat
inace ce Belgrade da me tera u cosak da se stidim
necu u cosak nego do pekare po dorucak... Smile
anyway,windows update se iskljucuje vrlo lako(a i 99% stvari koje se preko update-a skidaju nece odraditi nista pametno...) tako da...  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
No frks Belgrade - jel 250 za sirom i jogurt  Smile

Jedini problem sa WGV je sto je mngo vise problema pravio ljudima koji imaju legalni windows nego sto je bilo sta sprecavao onima sa nelegalnim instalacijama. Zato su se ljudi u Australiji  i USA bunili protiv ovoga. Sad jedino da cekamo sledeci MS potez pa kom opanci kom obojci - ja se kladim u 20$ da ce moj pajtas sa jednih drugih diskusija da resi "problem" za cirka 36sec.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.