Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime lukic04  (pregledi profila: 3083 puta)
Profil
Ime: lukic04
ConQUIZtador Ime: jelenaimilos
Poruke: 657 (0.097 po danu)
Pozicija: Hronicar svakodnevice
Datum registracije: 31. Avg 2005, 23:40:35
Poslednja poseta: 06. Nov 2013, 11:50:54
Ukupno online: 12 dana, 6 sati i 38 min.
Godine: 41 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 05. Apr 1983. Aries
Telefon: SonyEricsson Xperia Ray
Lokacija: Jagodina Jagodina
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje: Student
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis

Komentari
(5)
Ok covek samo me aduj pls pa kad mozes da mi objasnis neke stvari bio bih ti veoma zahvalan
15. Mar 2011, 10:44:07  
Ok covek samo me aduj pls pa kad mozes da mi objasnis neke stvari bio bih ti veoma zahvalan
15. Mar 2011, 10:43:57  
MOlim te covek ... vidim da se razumes
15. Mar 2011, 10:38:55  
EE poz lukicu ajde molim te ako mozes da me adujes na msn jovanzemun@gmail.com. Imam mnogo pitanja u vezi tattoo pa ako mozes da mi pomognes hvala....
15. Mar 2011, 10:33:40  
Zdravo Milose.
Posto vidim da si ti zadnji koji je postavljao komentare na sajtu u vezi HTC Tattoo-a,
predpostavljam da se veoma razumes u taj telefon.
Ja sam ga uzeo pre nekih 3 nedelje i neke stvari mi nisu jasne, pa ako bi hteo da mi pomognes
da mi objasnis neke stvari, bio bi ti veoma zahvalan!
Ja sa Agi i moj broj fixnog je 021 518 588, pa ako hoces da me nazoves ili da mi ostavis tvoj broj pa da te ja nazovem.Moze oko 23h. ako ti nije kasno.
Ako ne zelis da se cujemo, izvini na ometanju.
Pozz;)
29. Apr 2010, 17:24:30  
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.