Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows Genuine Advantage Notification  (Pročitano 5085 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 657
Zastava Jagodina
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
SonyEricsson Xperia Ray
@enaB
Zabranjena je valjda distribucija piratskog softvera a ne i njegovo pominjanje.

@decky999
Provalio sam na netu da se mnogo ljudi zali da i ako imaju legalne kopije izlazi im poruka da je nelegalna.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Znas ti onu narodnu poslovicu:

Ko Microsoftu da pare iz mesta je najebao  Smile

A svi znaju da je nas narod jedan pametan narod i da ga treba slusati  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E630
@enaB
Zabranjena je valjda distribucija piratskog softvera a ne i njegovo pominjanje.
"Na Burek Forumu je zabranjeno:
- Svaka javna razmena misljenja i ideja kojima se krse vazeci zakoni SCG, ukljucujuci i pitanja vezana za piratizovani software i drugu intelektualnu svojinu, razmenu informacija do kojih se doslo nelegalnim putem i predstavljaju necije privatne podatke , poput informacija o bankovnim racunima, internet nalozima, broju telefona, licnom imenu, adresi stanovanja i sl."
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 657
Zastava Jagodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
SonyEricsson Xperia Ray
Pogresno brate tumacis pravila.Nema nista nezakonito u tome sto neko kaze krek.
Da sam ostavio link to vec ne bi bilo u redu.
Ja sam M$-u danas rekao I Decline!
A ako me iskljuce tu je uvek Linux.
Mozda ovo i ispadne na dobro pa vise ljudi u Srbiji predje na Linux.
To bi bas bilo lepo. Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zasjace palaci antike tarace cakulace sjore....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 828
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N82
Ja sam uvijek za legalnu kopiju jer mislim da se mnogo vise dobija. Proslo je vrijeme "zutih masina". Uostalom stvar izbora, ali kako ne bi zelio da neko ukrade moj rad tako ne zelim ja piraterijom da kradem tudje radove.

IP sačuvana
social share
Zasjace palaci, antike tarace, cakulace sjore, zije gracijane, svi oridjinali i sve karampane doci ce na festu za nas Kotorane
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
pa predjeite na fucking linux  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
@darko

Mani se bre komentara o copyright-u - kada bi to bilo tako jednostavno svet bio bio mnogo lepo mesto ali nije. Sta cemo sa Digitalom koji je stvorio NTFS i prakticno 80% Win NT a MS im dao obecanje exkluzive na verziji za Alpha procesor, pa ih je svosjki zajebao i Digital zbog toga bankrotirao. Da li je to posteno? Da li je posteno da je namerno prave verzije bagovitog software da bi se ljudima izvlacilo vise para na upgrade. Da li je posteno da naplacujes $A600 za punu verziju WinXP za koji sutra moras da downlodujes 150Mb security patch-ova. E pa ako je to sve OK - OK je i da ljudi ne zele da plate. I pravo da ti kazem jedva cekam da pocnu sa tkzv "iskljucivanjem" jer ce to pokrenuti ljude da pocnu da rade ozbiljnije na alternativama koje zaista mogu da zamene windows. Da li je Linux ili nesto drugo ne bitno je. Pa onda da ljudi zaista mogu da biraju i da posteno plate za nesto sto vredi onoliko koliko kosta.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Wave
Pogresno brate tumacis pravila.Nema nista nezakonito u tome sto neko kaze krek.

Krek ne, ali dalja diskusija na tu temu, da. Tako da necemo dalje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zasjace palaci antike tarace cakulace sjore....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 828
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N82
@Decky999

Zamisli zivot bez Windowsa? Ja samo govorim o tome da u tom svijetu nema milosti. Ili si na vrhu ili te nema. Mozda neko i zamijeni windows ko zna. Samo znam da sam ja na svom laptopu i citava moja firma dosta novca davali (dajemo) na legalan softver. Od office-a, windowsa, antivirusa itd. sta je kome trebalo dodatno. Kad smo se prijaviljivali na neki EU tender jedna od stavki je bila vjerovao ili ne kakav softver koristite (kao i provjera). Napominjem da mi nismo firma koja se bavi racunarima niti programerstvom. Zato ti kazem da je vazno prije svega postovati zakon a onda sve ide lakse.
IP sačuvana
social share
Zasjace palaci, antike tarace, cakulace sjore, zije gracijane, svi oridjinali i sve karampane doci ce na festu za nas Kotorane
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Ma sto se firmi tice tu ne da se slazem sa tvojim stavom nego se vise nego slazem - moj licni zakon je sledeci - ako pravis pare od software moras da platis alat koji koristis.  I tu nema diskusije.

Stvari se malo menjaju doduse kada imas kucne korisnike koji jedino sto rade je internet, mail i word processing. Tu se radi o slobodi izbora i nelegalnom nastupanju na trzistu. MS je vec lupljen po prstima od strane EU a toga ce biti jos. Biti monopolista na trzistu je jedna stvar ali zloupotrebljavati taj polozaj je nesto sasvim drugo. MSu nisu dovoljne milijarde profita koje dobijaju od kompanije nego ce sa svojim lobistima i pravnicima da ulaze u nase spavace sobe da proveravaju da li imamo licencu da disemo i imamo sex. Postoje granice kada ono sto ti zoves zakon postane apsurd i stvar koja nema nikakvog smisla vec je samo stvar coorporate izivljavanja jer im pare to dozvoljavaju. Sto se mene tice odgovor na tvoje pitanje je DA - mogu da zamislim zivot bez windowsa i microsofta, posebno ako to znaci imati licnu slobodu. Sve dok MS bude pravio windows ovakvim kakav je sada - od mene nece dobiti ni jednog pisljivog centa - ne zato sto nemam nego zato sto necu da im dam iz principa.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.