Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:52:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 259 260 262
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows 7  (Pročitano 624493 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Nista.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46690
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Microsoft najavio otkazivanje podrške za Windows 7

Kompanija Microsoft je najavila kraj proširene podrške Windows 7 za 2020. godinu, dok će klasična podrška tom programu biti okončana 13. januara 2015. godine.



Windows 7 je instaliran u oko 50 odsto računara u svetu, a Microsoft se nada da će uspeti da u najavljenim rokovima omogući postepeni prelazak korisnika na njegov novi operativni sistem Windows 8, objavljeno je danas na veb sajtu zone-numerique.com.

Analitička kompanija Gartner preporučuje korisnicima da se pripreme za tu promenu ali i da sačekaju da bude lansiran na tržište Windows 9 kako bi odmah prešli na taj operativni sistem.

Microsoft je ukinuo podršku za Windows XP operativni sistem u aprilu ove godine. To je bio prvi popularni operativni sistem koji je Microsoftt lansirao posle krize Y2K 2001. a u trenutku otkazivanja podrške bio je instaliran na gotovo 500 miliona računara širom sveta, što znači da ga poseduje jedan od pet desktop računara na svetu.

Nakon velikih kritika i malog udela verzije Windows 8 na tržištu (neki analitičari smatraju da je Windows 8, uz tablete, jedan od glavnih razloga za sve slabiju prodaju personalnih računara u poslednje vreme), Microsoft je predstavio prvu veliku nadogradnju Windows 8.1.

Izvor: B92


Прерано су кренули са пензионисањем. Иначе не видим ни један паметан разлог да легализујете ваш ОС.
« Poslednja izmena: 15. Avg 2014, 10:09:12 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
mob
HTC ONE


Kako da promenim ovaj old school izgled desktopa na onaj plavi moderni ? Ne mogu nigde da nadjem opciju a imam win 7 prof 64 bit
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
Treba da koristis Windows temu. Klikni na start, zatim klikni na control panel, klikni na Appearance and Personalization, zatim klikni na personalization, zatim klikni na theme. Osvetljena tema je ona koju trenutno koristis. Izaberi Windows theme da bi imao aero, odnosno da bi nestao taj old school izgled.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
mob
HTC ONE
Promenio sam ih par i nista, samo mi promeni wallpapers, ali nece start meni...
Mada kada udjem u personalization da promenim te teme, dole mi pise slovima sledece.

One more of the settings on this page has been disabled by the system administrator.

Shijeeee, moracu da zovem ove admine sa posla, kakvi likovi, sto bi to blokirali..
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.65
Da li moze neko da mi posalje link proverenog (bez virusa) ********************************Smile Smile





[Edit by lightsoft: Svaki vid Piraterije i drugog krsenja zakona Srbije je zabranjen Pravilnikom Burek Foruma.]
« Poslednja izmena: 21. Nov 2014, 16:36:42 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
mob
LG 8330
Moze li kljuc za win 7 ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 47.0.2526.80
Automatski odgovor: Piraterija na forumu nije dozvoljena. Za vise informacija posetite ovu temu i konsultujte pravilnik foruma.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
Pozdrav ljudi, imam problem, presao sam sa xp obicnog na windows 7, uglavnom sa starog racunara na novi sam prebacivao fajlove medjutim jedan fajl je bio kao od 1KB a kad se otvori unutra su bili x fajlova sa slikama i meni bitnim stvarima, posto sam uzimao novi komp prevukao sam na usb sa starog i prebacio na nov i sa starog sve obrisao.. sad kad sam utakao usb u nov comp sve fajlove mi je prebacio redovne i otvara redovno samo taj fajl nece da otvori i pise sledece "Location is not available". pomozite ako mozete, unapred zahvalan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Биће да си пребацио само иконице.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 259 260 262
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:52:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.