Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:47:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Warhammer Online  (Pročitano 22204 puta)
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 3120
NDA je podignut dajte postujte nesto Smile
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
SonyEricsson c903
Instalirao sam warhhamer, pocnem kampanju i kad treba da udjem u drugu fazu izbaci me. Probao sam da skinem patch ali stane na pola skidanja. Sta da radim? Hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung ZM60
nije ovo to
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3120
Pa kako se blizi live launch sve sto mogu da kazem jeste da igra izgleda fantasticno. Slusam odlicne stvari od bivsih guildasa sto iz AoC sto iz WoW. Jebiga zaista sam mislio da ljudi nece moci da naprave nesto novo ali eto neterali su me da pojedem svoje reci i napustim AoC (koji je uzgred mrtav sa sve senfom)

Client je u downloadu ali je naravno problem CD Key koji se nadam da ce biti pusten sutra u online prodaju posto sutradan bi igra sama trebala da se nadje u retail prodaji sirom sveta (sirom sveta =/= Srbija)

Naravno igra sama u nasu dragu zemlju po recima zaposlenih Computer Landa zvaincnog zastupnika za EA ce doci "Sigurno, ali ne znamo tacno kada, verovatno u narednih mesec dana." Pa sve je to super ali izgleda da nase firme ne shvataju da postoji trziste za MMO igrace ovde i van WoW-a.

Sve u svemu za one koje interesuje nesto vise evo nekih korisnih sajtova na kojima se mozete informisati

http://warhammeronline.wikia.com/wiki/HammerWiki - Sve potrebne informacije o svim aspektima igre kao i velika kolicina Lore-a. Koncizno i jednostavno
http://www.wardb.com/ - Sajt sa svim Talent builderima, opisima skillova za sve Carrers (Klase) kao i spisak itema, mape zona itd itd
http://www.warhammeralliance.com/forums/index.php - Zvanicni (valjda) forumi
http://warhammeronline.com/ - Zvanicni US sajt
http://war-europe.com/ - Zvanicni EU sajt

Da rekao sam da je nikada necu igrati jer izgleda kao kopija WoW-a ali sta cu. U ranim srednjoskolskim danima sam igrao Warhammer Tabletop i skupljao svoje male olovne-plasticne vojnicice i jednostavno sam zarazen tom igrom. Kolicina Lore jednostavno je fantasticna, samo kolicinski oduva i WoW i AoC zajedno a da ne pricaom o samom kvalitetu Lore-a. Naravno ovo je dosta subjektivno sa moje strane jer sam ipak daleko vise u tom svetu nego sto sam ikada bio u WoW ili AoC. Vec sada WAR ima vise igraca nego sto je AoC ikada imao. Zanimljiva cinjenica jeste da je WAR imao vise beta testera nego sto je AoC ikada imao aktivnih accountova.

Sam gameplay dosta obecava. RvR sistem je zamisljen (citaj: rekao sam zamisljen, jos uvek stoji da se proba prakticno) do savrsenstva i apsolutno cela igra se vrti oko PvP-a sa malim ali vrlo potrebnim primesama PvE-a. Levelovanje kroz PvP, nabacivanje PvP lvl-a, PvP rankovi, Trofeji kojima mozete kititi svoj oklop, bojenje oklopa, jedinstvene klase za obe zaracene strane.

Jedina losa stvar kod ove igre jeste sto je opet uzurbano izbacena. Iako se i takva cini dosta zavrseno sto se vecine stvari tice ipak su izbacena samo 2 od 6 glavnih gradova (po recima Mythica (development company za WAR) to su uradili zato sto zele da ljudi dobiju ono za sta placaju i da ne zele da izbace nesto cime i oni sami nisu zadovoljni) i jos uvek treba da se ubace 4 klase (po 2 svakom factionu). Sad ljudi bi pomislisli "sta imam samo 1 grad po factionu daj zajebi" ali nisu svesni koliko je taj grad dobro odradjen. Po samoj velicini Altdorf (Glavni grad Order-a) je veci nego svi Alliance gradovi iz WoW zajedno. A da ne spominjemo mini instance i questove koji se nalaze u istom. Moja najveca zamerka je nedostatak te 4 klase (mahom zbog toga sto je jedna od tih klasa ona koju sam ja zapravo hteo da rolam) ali sta ces, ni jedan MMO nije savrsen na startu.

Toliko za sada od mene. Ukoliko imate pitanja slobodno postavljajte iako moje znanje se za sada bazira iskljucivo na teoriji i rekla-kazala od bivsih guildasa. Nadam se da cu do kraja vikenda poceti sa igrom pa cemo onda moci da damo blize informacije.

Ukoliko bilo ko ima blize informacije o tome kako se LEGALNO moze nabaviti CD Key online (citaj: ne pre-order key) molio bih da to ovde postuje
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
SonyEricsson c903
nije ovo to

Ali trazio sam temu samo warhammer i nisam je nasao, zato pitam ovde. Pomogni ako mozes, ili ako neko moze. Pisi na private gde mogu da skinem patch, Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2600
Zastava Pandemonium
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Galaxy S+
nije ovo to

Ali trazio sam temu samo warhammer i nisam je nasao, zato pitam ovde. Pomogni ako mozes, ili ako neko moze. Pisi na private gde mogu da skinem patch, Hvala

Pitaj ovde Tehnička podrška: Igre vam ne rade? Zatrazite pomoc ovde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3120
OK evo da malo postujem nekih stvari o igri posto vidim da niko nista nije do sada Smiley

Prvo malo o klasama i rasama. Postoje dve zaracene strane Order i Destruction i svaka ima po 3 rase na raspolaganju. Svaka klasa ima sebi 4 jedinstvene klase na raspolaganju. Vrlo vazna napomena: Zbog ranijeg izbacivanja same igre na trziste (kao i svaki MMO) neke klase jos uvek nisu dospele u igru. Te klase cu oznaciti sa *

Destruction

Chaos
Marauder - Lako oklopljeni melee dps
Chosen - Tesko oklopljeni melee tank
Magus - Vrlo lako oklopljeni range dps caster
Zealot - Lako oklopljeni range healer

Dark Elves
Witch Elf - Lako oklopljeni melee dps sa stealth (zbog warhammer Lore jedino je moguce rolati Female Witch Elf)
Disciple of Khaine - Lako oklopljeni melee healer
Sorcerer - Vrlo lako oklopljeni range dps caster
* Black Guard - Tesko oklopljeni melee tank

Greenskins (Orcs & Goblins
Black Orc - Tesko oklopljeni melee tank
Shaman - Lako oklopljeni range healer
Squig Herder - Lako oklopljeni range dps
* Orc Choppa - Lako oklopljeni melee dps

Order

The Empire (Humans)
Warrior Priest - Osrednje oklopljeni melee healer
Bright Wizard - Vrlo lako oklopljeni range dps caster
Witch Hunter - Lako oklopljeni melee dps sa stealth
* Knight of the Blazing Sun - Tesko oklopljeni melee tank

High Elves
White Lion - Osrednje oklopljeni melee dps
Shadow Warrior - Lako oklopljeni range dps
Swordmaster - Tesko oklopljeni melee tank
Archmage - Vrlo lako oklopljeni range healer

Dwarves
Iron Breaker - Tesko oklopljeni melee tank
Engineer - Lako oklopljeni range dps
Rune Priest - Vrlo lako oklopljeni range healer
* Hammerer - Lako oklopljeni melee dps

Warhammer svet je podeljen na 3, nazovimo ih, fronta. Empire vs Chaos, High Elves vs Dark Elves, Dwarves vs Greenskins. Naravno bez obzira koju ste rasu izabrali vi mozete da birate u kojoj cete oblasti levelovati i sam put izmedju frontova i oblasti je vrlo lak.

Svaki front je podeljen na 4 tiera. Tier 1, Tier 2 itd itd. Tierovi oznacavaju za koji level range su optimizirani. Tako da ce ljudi od 1-11 levelovati u T1 zonama od 12-21 u T2 itd itd

Dalje svaki Tier je podeljen u 5 zona (diskutabilno 6 ali zarad lakseg shvatanja koristicu model sa 5 zona). Po dve quest zone za svaku stranu i neutralna zona oko koje se dve zaracene strane bore. Od ovoga se razlikuje jedino Tier 4 koji u sebi ima jos jednu veliku neutralnu zonu. Svaka neutralna zona u sebi sadrzi odredjeni broj strateskih tacaka koje strana treba da zauzme kako bi dobila kontrolu nad celim Tier-om. Takodje pored strateskih tacaka svi Tier-ovi (osim T1) u sebi sadrze i po 2 zamka koji takodje treba da se zauzmu da bi jedna strana mogla da zauzme kontrolu Tier-a.

Svo ovo zauzimanje se radi u jednu jedinu svrhu. Da bi se otkljucala mogucnost da napadnete protivnicki glavni grad. Da bi ste dobili tu mogucnost vasa strana mora da kontrolise odredjeni broj Tier-ova (2 ako se ne varam) + da kontrolise dodatnu neutralnu oblast u T4. Tada se glavni grad "otkljucava" i pocinje masovna bitka. Tacan nacin zauzimanja grada mi je nepoznat ali predpostavljam da se radi na slican nacin kao i svaka neutralna oblast, odnosno, zauzimanjem strateskih tacaka. Kada se grad jednom zauzme, odbrambena strana se vise ne spawnuje u tom gradu vec se spawnuje van njega i ima 24 sata da pokusa da vrati gra pod svoju kontrolu. Ukoliko ne uspe napadacka strana ima nedelju dana da radi questove u tom gradu (koji su verovatno vezani za pljackanje silovanje i sta god vec da radi jedna napadacka armija) sa kojima postepeno otkljucavaju delove grada da bi na kraju otkljucali mogucnost da napadnu samoga kralja. Sam kralj je izvor najjace opreme u igri. Nakon nedelju dana, bez obzira da li su napadaci ubili kralja ili ne ceo front se resetuje i krecemo iz pocetka.

Pored neutralnih zona PvP akcija se takodje vrsi i isntancirano u Scenarijima (za WoW igrace Battlegrounds). Svaki Tier ima svoj jedinstveni scenario. Sto znaci da ova igra ima 12 jedinstvenih scenarija (3 fronta x 4 Tier-a) koji takodje imaju uticaj na to da li ce jedna strana kontrolisati taj Tier ili ne. Scenariji se uglavnom dobijaju kada jedna strana uzme odredjeni broj poena ili istekne 15 minuta nakon cega je, logicno, strana sa najvise poena pobedila.

Naravno u zizi svake igre je heroj koga levelujete do maksimuma od 40 rankova (lvl). Za razliku od drugih igara ovde mozete i levelovati kroz PvP, tako da u zavisnosti od toga koliko ste dobro odigrali scenario ili koliko je dobro vasa grupa prosla u RvR (neutralnoj) zoni dobiecte, ne malu, kolicinu exp-a. Pored vaseg heroja u WAR takodje leveluju i vasi guildovi i glavni gradovi. Sto vise stvari vas heroj odradi u WAR svetu to vise ce doprineti svom guildu i gradu tako da ce i oni zajedno sa njim levelovati. Svaki grad ima 3 level-a, sto takodje menja i izgled samog grada. Na lvl 1 ulicama ce se setati skitnice i prosjaci dok na lvl 3 ce to sve zameniti neki dzet set ili kako to vec ide Smile. Svaki guild ako se ne varam ima 10 lvl-a i sa svakim level-om vam se otkljucavaju nove stvari kao sto je zastava sa oznakama vaseg guilda koju mozete nositi u bitku i koja vam pruza dodatne buffove, plast sa oznakama vaseg guilda, pristup specilanim guild zonama unutar gradova itd itd.

Naravno pored standardnih 40 rankova koje moze da nabije vas heroj, postoji i 80 Renown Rankova (RR (PvP lvl)). Sto vise RR-ova vas lik ima to ce imati pristup boljoj opremi, skillovima i jos svasta ponesto Smiley

Takodje jedna vrlo jedinstvena stvar kod WAR je takoznvani Tome of Knowledge. ToK je u principu jedna velika knjiga jedinstena za svakog heroja u kojoj se belezi bukvalno sve. Od toga koje je oblasti posetio, koje je znacajne Lore licnosti iz war upoznao, koliko je orcova ubio.... Apsolutno sve. Prava car ToK-a jeste da sto vise stvari uradite to vam se vise poglavlja u toj knjizi otkljucava tako da ako ste posetili sve High Elf oblasti otkljucace vam se sva High Elf poglavlja koja mozete iscitati. Sva ta poglavlja su napisana kao i svaki drugi roman tako da moze biti pravo uzivanje citati kroz sta je to sve vas lik prosao na svojim putesestvijama. ToK je zaista prava poslastica za sve Lore freakove.

Toliko za sada o WAR, opet ukoliko imate bilo kakva pitanje nemojte se ustrucavati Smiley

- Ironic R11 RR10 High Elf Swordmaster; EU Karak Eight Peaks, Core
« Poslednja izmena: 20. Sep 2008, 18:16:15 od Ironic »
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 953
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia N70
Hehe, zanimljiv komentar, svaka cast  Smile. Moram priznati da sam malo postao zainteresovan Smiley.

Pisi ti jos slobodno o igri ako imas inspiraciju. Ali predpostavljam da ti trebaju neka pitanja, pa evo recimo kakav je balans izmedju klasa? Kakva je igrivost kada so dostigne maksimalni level, ili rank, kako ga vec zovu? Je l' ima sta da se radi ili ce biti samo "to je to" i quit ili reroll?  Smile Smiley

edit: A tek sada vidim da si 10. ili 11. rank, pa verovatno ne mozes bas precizno da odgovoris, ali sigrno si stekao neku predstavu.
« Poslednja izmena: 21. Sep 2008, 13:08:01 od sima01 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 145
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Video sam da Evropa ima 5-6 servera svega pa me zanima da li postoji problem sa cekanjem da se udje u igru?
« Poslednja izmena: 21. Sep 2008, 21:25:12 od boba84 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3120
@ boba84

Nije istina da Evropa ima svega 5-6 servera. Ukupno postoji 22 EU servera i to 12 Core, 6 Open Rvr, 2 Roleplay i 2 Roleplay/Open RvR.

E sad Mythic je u pokusaju da izbegne overpopulaciju odredjenih servera rasporedjivanjem mase igraca na vise istih za sada stavio maksimalni player cap na jednu trecinu nego sto zaista jedan server moze da primi (ovo je potvrdjeno i zvanicnim mythic postovima). E sad ovo je upalilo dobrim delom i dosta igraca je rasporedjeno po serverima. Ali i dalje postoje serveri koju su da kazem "popularniji" od drugih iz prostog razloga sto su verovatno tamo dolazilli celi guildovi iz drugih igara. A lancana reakcija nastaje kada neupuceni igraci vide server sa puno ljudi pa krenu tamo misleci da ce to da bude THE server.

Da dopunim onda svoj odgovor na tvoje pitanje, DA ponekad moras da cekas u redu da bi usao na server ukoliko igras na popularnijem serveru u najzauzetijem vremenu koji su predvece radnim danima i popodne vikendom, ali iskreno ja jos uvek nisam video queue duzi od 15 minuta. Ali to ce se sve promeniti kada Mythic poveca player cap sa jedne trecine koliko je sada.

Zaboravih da dodam. Napisao sam da evropa ima 22 servera. To je tacno ali 22 servera na engleskom jeziku. Znam zasigurno da postoje jos francuski i nemacki serveri ali tacan njihov broj bih morao da proverim.

@ sima01

Sto se balansa samih klasa tice ja tu samo mogu da iznesem svoje pretpostavke, jer cinjenica stoji da pre maksimalnog ranka ne vredi pricati o klasama jer ce uvek da se neka istice iz mase. Ali ono sto mogu da kazem jeste da u TEORIJI Order i Destruction bi trebali da su balansirani jedni izmedju drugih jer su order i destruction po principu klasa odraz u ogledalu. Sto u principu znaci da svaka klasa na jednoj strani ima svog pandana na drugoj. Ne u bukvalnom smislu naravno, svaka klasa je jedinstvena za sebe ali pandan u smislu funkcije namenjene toj klasi i odredjenog broja skillova koji je karakteristican za taj arhetip klase (npr. svi tenkovi ce imati taunt + jos koji skill koji dele).

Kada dostignes Rank 40 prvo sto ce drzati ljude u svojim sedistima jeste borba do Renown Rank 80 i to ce potrajati. Brzina kojom se napreduje kroz RR direktno zavisi od toga koliko dobro prolazis u PvP, tako da ako nemas srece ili jednostavno ne mozes da nadjes dobar tim to moze da bude vrlo dug proces. Drugo, cinjenica svakog MMO-a jeste da igrachi teze uvek ka novoj opremi. Ovde je najbolja oprema u igri dostupna ubijanjem protivnickog kralja, a sam proces dolazenja do kralja, kao sto sam opisao u prethodnom postu, nije uopste lak niti brz proces.

Takodje ova igra i ima svoj PvE karakter. Tako da iako ce postojati Dungeoni koji su uglavnom instancirani ili za ceo raid ili za single grupu, ono sto ce pretpostavljam zanimati max rank likove jesu sami raidovi. Oni postoje, ALI su na tajnim mestima na samoj mapi tako da je pravi izazov naci ih, a cak i kada ih nadjete bice potrebno (po recima mythica) da se izresava niz zagonetki i questova da bi mogli da udjete unutra. Pretpostavljam da ce ti raidovi davati loot zavidnog nivoa.

Tako da ukratko odgovorim na tvoje pitanje, DA pretpostavljam da na R40 ima dovoljno contenta da te drzi na svom liku dovoljno dugo pre nego sto i pomislis da rolas alta.
« Poslednja izmena: 22. Sep 2008, 12:41:41 od Ironic »
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:47:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.