Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:34:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vudu postao službeno priznata religija  (Pročitano 18410 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Kad govorimo o raznim integracijama i tko bi gdje, postavljam pitanje također važno za našu raspravu: A zar je religija tako važna za sve te integracije? Nisu li to integracije na čisto svjetovnom i političkom području? Drugo je pitanje hoćemo li mi ( mislim na oba naroda) izgubiti dio svog vlastitog identiteta ulaskom u takvu sekularnu zajednicu.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mislis li zaista da Vatikan nema nikakvog uticaja u tome sto se u evropi desavam tj u EU ... I mislis li da bi nas voleli videti tamo kao pravoslavce? Smiley Sto siptare ne puste Smiley

Izgubicemo mnogo toga, svi cemo biti stanovnici evrope i za par generacija nasi potomci ce znati jedan jezik jednu istoriju jednu umetnost... ali to je buducnost...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Slažem se s tobom da Vatikan ima veliki utjecaj, no mislim da to nije zbog vjere nego zbog političke moći, koja se istina temelji na vjeri ljudi diljem svijeta..... Što se tiče onog pitanja bi li vas željeli vidjeti u Europi nije mi jasno da li se to odnosi na Vatikan ili Europu?
Ta budućnost koju opisuješ nimalo mi se ne sviđa i mislim da bi ju trebali mijenjati. Meni se sviđa i ponosan sam na svoju povijest i svoj narod. A mislim da si i ti. Neću biti nekakav " amerikanac" koji nema nikakvu povijest. Reći ću ono što bi rekao Laslo: JA SAM PROTIV!
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
pa ni Vatikan nije ono sto je bio...ali ocigledno je da pokushava da se stavi u neki vodetji polozaj..neke shatro budutje jedinstvene hrishtjanske crkve..kao da se pomirimo..da se ponovo ujedinimo..ali pod njegovom inicijativom..
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne mozes je menjati kad je cilj NWO da se napravi jedna nacija... jedna nacija povlaci jednu umetnost istoriju  i sl
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
da..ali metod kojim oni idu je malo razlicitiji od recimo Hitlerovog..oni ne nametju direktno nego te navlace sa coca-colom, hoolywoodom,and rest of the shit....tako da ocekuju da tje vetjina zeleti to ..a ne da im nametnu to...psiholoski rat Smiley)
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Mislim da to nastojanje oko ujedinjenja nije tako loša ideja, da se ne bi ponavljalo ono što se nekad događalo: da jedna katolička crkva poziva na rat i uništanje druge, bratske, kršćanske crkve. Ovo što smo mi " različiti", što imamo različitu kulturnu i obrednu situaciju, samo pokazuje koliko smo bogati. Upravo u toj različitosti pokazuje se punina kršćanstva. Meni se uvijek više sviđala istočna crkva jer je nekako mistična, niste zastranili ovoliko kao mi. Kod vas je još uvijek jak taj duhovni element, dok imam osjećaja da smo se mi posvjetovnjačili.
Coca - cola je već zarazila svijet. Pretpostavlja se da na svijetu ne postoji čovjek koji ne zna za coca - colu ( mislim da je to ipak pretjerano).
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne mozes rezonovati tako...
Ne moze biti dobro kada se zna, kada manji pridju vecima postaju deo vecih i samim tim logicnim sledom dogadjaja svi cemo za 100 godina biti mali ameri...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
To je ono što mi se u toj globalizaciji ne sviđa da svatko gubi svoj identitet, što je neminovno, i u čemu se slažem s tobom, u takvim integracijama. Mislim da još uvijek nismo svjesni koliko smo " amerikanizirani". Kad pogledaš samo jezik: bez engleskoga se danas čovjek smatra nepismenim. Za sve ti treba. Hočeš li nešto raditi na internetu izvan svojeg područja bez engleskog nemožeš se maknuti. Francuski mu se neko vrijeme suprotstavljal no i on polako gubi, ako je već nije izgubio ( i diplomati ga napuštaju), bitku.......
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
Mislim da tu postoji josh jedna mogutja stavka...da tje mozda ti "ameri" odnosno vrh politicki i ekonomski sad mozemo retji ne samo Amerike vetj sveta..pokusati da to sprovede na jedan malo drugaciji nacin...mislim da tje sve manje raditi na amerikanizaciji..vetj tje pokushati u nekoj daljoj blizoj budutjnosti da zajedno sa evropom..ako je natera na to...sastavi konacno taj NWO...koji vishe netje nositi odlicje Amerike..u smislu..zrtvovatje taj njihov prodor i amerikanizaciju zarad uzimanja vrha motji u nekoj novoj formi udruzenja vetjeg broja zemalja sveta..jel ipak nije bitna ni Amerika toliko, kolika je bitna motj i (tj) vlast...ali zasad to nije slucaj..mada zasad nije puko NATO..tj nisu sve zemlje otvorene za saradnju i americki kapital..kada budu bile..NATO tje nestati ..a NWO tje nastupiti...mozda tako..a mozda ko zna kako...
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:34:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.