Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vučić otkriva: Pravimo novu SFRJ + Albanija  (Pročitano 4130 puta)
06. Apr 2017, 11:40:51
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
STOPAMA TITA Vučić otkriva: Pravimo novu SFRJ + ALBANIJA



U intervjuu za američki portal "Politiko", Vučić je istakao da bi, ako se drugi slože s njegovim planom, postali tržište od 20 miliona ljudi, što je vrlo značajno, jer bi mogli da privuku mnogo više investitora.

- Mislim da to i ostali razumeju - kazao je Vučić.

Na pitanje da li želi da stvori novu Jugoslaviju, Vučić je kazao da se radi o "staroj Jugoslaviji plus Albaniji".

- To je politička ideja bez ugrožavanja suvereniteta tih država. Podići će naše ekonomije. Nama je potrebna stopa rasta od 4 do 5 posto godišnje, a ne 3. To nije dovoljno - kazao je Vučić.

Na pitanje kako misli da postigne takvu saradnju s obzirom na tenzije u susedstvu, Vučić je kazao da je Tito to uspeo.

- Bio je komunistički diktator, ali vrlo pametan čovek. Bravar, možete li zamisliti? Ali veoma pametan. Znao je kako povezati ljude... To je ono što nam treba. Povezati ljude - istakao je Vučić.

On je svoju ideju oblasnio primerom iz prakse: "Imamo mlekaru koja izvozi jogurt, mleko i sireve u Bosnu. Njihovi kamioni moraju da čekaju barem 36 sati na granici da se obave sve inspekcije i ne znamo zašto je to tako. Sve naše kompanije, ali i druge, uštedele bi najmanje sedam odsto svih troškova da to nije tako".

Uvek ću biti uz svoj narod

Govoreći o rizicima konflikta na Balkanu, on je kazao da "što god da se dogodi na Kosovu, uvek je između Srba i Albanaca".

- Ako je barem jedna strana razumna, problemi će se izbeći. Ali, u Bosni su tri strane i nije se lako nositi s time. Bosna je pravo bure baruta - kazao je Vučić i dodao da u BiH neće biti nikakvih referenduma o otcepljenju.

Kako je naveo, to mu je pre dva dana, u Mostaru, rekao Milorad Dodik, dodajući da bi odnosi Bosne i Hrvatske mogli da budu problematičn.

- Lideri u BiH su ljubazni jedni prema drugima, ali nisam video da su pričali o važnim pitanjima. Kad se zadubite u detalje, vidite da nema mogućeg dogovora na vidiku. Svi se bore za svoje teritorije i svoja prava - kazao je Vučić.

Povodom 25. godina od početka rata u BiH, on je naveo da je od tada štošta naučio.

- Ja sam ponosan Srbin i uvek ću biti za svoj narod, ali naučio sam da sagledam stvari iz ugla drugih ljudi i da shvatim šta oni vide i osećaju. Moramo poštovati i njihove poglede, a ne gledati samo na sebe - zaključio je Vučić.

Navodeći da uvek postoje ljudi koji nisu zadovoljni izbornim rezultatima, ocenio je da se na protestima u velikim gradovima u Srbiji radi o ličnoj mržnji prema njemu.

On je još kazao da su "dozvolili proteste", da nije bilo intervencija, jer je to pravi znak demokratije, na šta je vrlo ponosan.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
On je svoju ideju oblasnio primerom iz prakse: "Imamo mlekaru koja izvozi jogurt, mleko i sireve u Bosnu. Njihovi kamioni moraju da čekaju barem 36 sati na granici da se obave sve inspekcije i ne znamo zašto je to tako. Sve naše kompanije, ali i druge, uštedele bi najmanje sedam odsto svih troškova da to nije tako".
Шта онда знаш ако ово не знаш.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
E... ako je + Albanija... onda će da budne sve OK

https://www.youtube.com/watch?v=zZURohVP5JY
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2





« Poslednja izmena: 06. Apr 2017, 13:23:07 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
sta tu ima lose....
nece to biti jugoslavija..nego ce biti mala unija zemalja zapadnog balkana...gdje ce biti  nekakva bescarinska zona po pitanju trgovine i sl...

znas.. zapadni balkan hoce u eu....a eu i nije bas spremna da primi u uniju zemlje zapadnog balkana...
nisu te zemlje dovoljno demokraticne i jos uvijek postoji dosta mrznje i posledica ratnih pizdarija...
ujedno ce malo trenirati za eu i zajednickim snagama ce parirati ogromnom eu trzistu....

sve i jednom inevstitoru u zapadni balkan vise ce odgovarati trziste sa 30 miliona stanovnika
nego mala trzista sa po par miliona stanovnika..i njihove jbn granice i sl....

a  ako ekonomija ne izbrise 'ratne pizdarije' iz glava pojedinaca - nista drugo i nece...

u svakom slucaju sa ovakvim rovitim odnosima izmedju zemalja zapadng balkana - ne moze se u eu....


pa vele eu mozgovi..evo vi sebi napravite 'malu eu' na zapadnom balkanu..
trgujte izmedju sebe..a mi cemo vam dati svu novcanu i strucnu pomoc...
i osjecajte se kao da ste u eu.... samo nemojte ovamo nama dolaziti Smile


Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Nema ničeg lošeg u jačanju ekonomske saradnje, ali nek se mane više te posrane Albanije. Isto važi i za onaj autoput ka njoj i Kosovu. Zapeo čovek da pravi autoput ka dupetu Evrope,  da mogu šverceri, droga i migranti brže da nam stignu. Kapiram ja da sve to nadgleda i aminuje zapad al ono... ne mora da utrči u svaku ponudu koju mu oni daju.

Albanija se jeste uzdigla u zadnjih 10 godina, ma koliko to neverovatno zvučalo ljudima ovde (kao što je zvučalo i meni dok nisam čuo detalje od sopstvenog rođaka koji je bio tamo). Ali neka ipak sačeka s njom još 10ak godina. Osim ako oni stvarno imaju nešto što mi nemamo a što nam je jako potrebno. U šta čisto sumnjam.
« Poslednja izmena: 06. Apr 2017, 14:00:37 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
...da mogu šverceri, droga ..

Infrastruktura je bitna za biznis.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Možda bi pre no što  okupi bratske narode pod svoju vlast Vučić trebao da reši pitanje sanacije jezera fekalija u Borči, Klisi i još kojekude. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne znam zasto bi se Albanija valjala sa nama, kada je daleko ispred nas...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.