Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vucic: Hvala Krajisnicima sto su Srbiju voleli vise od svojih ognjista  (Pročitano 25512 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Надри-стручњак за истраживање Јасеновца и даље лицитира, без икаквих доказа, одокативом методом лицитира о етничкој припадности, броју убијених, проценту Срба од укупних жртава...


Smile Smile Smile

« Poslednja izmena: 05. Okt 2020, 14:05:59 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
A ti verujes Dedijeru?

Nego, sto Dedijer nije sprecio rusenje koncentracionog logora i gde je bio kada su palili papire

Isto se desilo i 1943. godine na Banjici kada je... puf... dokumentacija o zatvorenima unistena...

Odbojkasu, cak ni fizicki toliko ljudi ne bi moglo da se skupi na jednom mestu u Jasenovcu i Staroj Gradiski... opet... taj deo sa drugim stratistima mi nije jasan... zasto se zrtve sa njih preusmeravaju u Jasenovac... cija se tu odgovornost pere?

« Poslednja izmena: 05. Okt 2020, 15:00:47 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ne razume on šta je 700.000

Надри-стручњак за истраживање Јасеновца и даље лицитира, без икаквих доказа, одокативом методом лицитира о етничкој припадности, броју убијених, проценту Срба од укупних жртава...


 Smile Smile Smile


Ne licitiram daleko bilo. Ako bi se malo raspitao pronasao bi o cemu govorim. Za to si sigurno obučen.

Za popis zrtava iz 1964. nisi cuo?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Svevišnji će ovde imati puno posla

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1214
Zastava Eindhoven
Ja Dedijeru ne verujem ni reč.Kao ni Milovanu Djilasu(ah,opet taj Djilas... Smile )
Dok su izigravali jahače apokalipse,bilo im je sve potaman.Kada su poslužili svrsi,onda im je Tito(Kardelj) oduzeo kljuse i kosu(srp i čekić,omiljen alat egzekutora u nas) i šutnuo ih u dupe.
Onda su počeli da se posipaju pepelom i samoproklamovali su sebe u političke disidente...
U stvari,njihovo neslaganje sa Titom je u tome što su oni priželjkivali Staljinizam u svom,najtvrdjem obliku,a ne bilo kakvu demokratiju,čak ni u najavi...u stvari,bila je uvek i samo u najavi.
No,da se vratimo temi i naslovu...ova izjava predsednika je u skladu sa njegovim ličnim osećanjima i to treba tako tretirati - "...dečko ima neka šizofrena cepanja..." - što bi rekao Srdjan Miletić u "Rodama"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
A ti verujes Dedijeru?

Nego, sto Dedijer nije sprecio rusenje koncentracionog logora i gde je bio kada su palili papire

Isto se desilo i 1943. godine na Banjici kada je... puf... dokumentacija o zatvorenima unistena...

Odbojkasu, cak ni fizicki toliko ljudi ne bi moglo da se skupi na jednom mestu u Jasenovcu i Staroj Gradiski... opet... taj deo sa drugim stratistima mi nije jasan... zasto se zrtve sa njih preusmeravaju u Jasenovac... cija se tu odgovornost pere?




Ко их преусмерава у Јасеновац??? Зуроф, Беренбаум, Грајф, Булајић, само зато што не верују пракси умањивања броја убијених у концентрационом логору Јасеновац? Физички је итекако могло да се убије знатно више од 100.000 жртава, зато што је у само једном дану, у августу 1942. године, било организовано такмичење ко ће највише да убије Срба, победник је био јасеновачки стражар, крижар Перо Брзица, који је србосјеком, у једном дану у августу 1942. године, убио више од 1.300 људи и проглашен за Краља Србоклања(Његово име је било на листи 59 нациста који живе у САД, коју је Јеврејска организација предала служби за Имиграцију и натурализацију током 1970. године. Брзица је остао неоткривен.) Smile  Smile  SmileОпет, није ми јасно зашто људи из Србије лицитирају у броју убијених у Јасеновцу, из којих разлога постоји тенденција умањивања броја жртава и ослањања на неке податке, у које се не може нико поуздати. И, на који начин се сумњом у 100.000 убијених у Јасеновцу умањују друга масовна српска стратишта, од Пребиловаца, до Шарговаца, Дракулића, Глине, Јадовна итд...Свакако је убијено неколико стотина хиљада жртава у НДХ...

 Smile Smile Smile Smile 
« Poslednja izmena: 05. Okt 2020, 18:52:31 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ne kažem da nije tačno ali uzmimo da je taj ludak ubijao ljude neprestano punih 16 sati. morao bi da ubija  1,4 otprilike osobe po minutu.
neprestano
16 sati

i to na tako primitivan način.

Da li je to moguće?
Ja sam čuo da se to on lično hvalio da je ubio toliko. Lično mu ne verujem.

A i da jeste, nije bilo tako svaki dan.

Slično se pavelićev ubica hvalio da je to uradio i nemamo baš neki značajan dokaz da je to baš on uradio.


Elem, ja se pre pitam zašto se broj žrtava uvećava preko svake mere, toliko da neki teoretičari tvrde da je ubijeno milion Srba u jasenovcu.
Znam zašto ali stvarno je sramota šta se radi.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 220
je l ste to albanca dabishu pustili da bude moderator? neko mi izbrisao komentare, ne zna se ko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
nismo pricali o temi ni blizu pa su izbrisali i meni i tebi.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
А ја се питам зашто се број жртава умањује преко сваке мере?

Награда за Перу Брзицу због убијања више од 1.300 Срба, у дану у којем је организовано такмичење, које се продужило до касних ноћних сати,  су били печено прасе, ручни часовник итд...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
А ја се питам зашто се број жртава умањује преко сваке мере?

Награда за Перу Брзицу због убијања више од 1.300 Срба, у дану у којем је организовано такмичење, које се продужило до касних ноћних сати,  су били печено прасе, ручни часовник итд...
a misliš da je stvarno ubio toliko ljudi?
otkud znaš da jeste?

i šta bi tebi bila prava mera ubijenih logoraša ako je ti je monstruoznih 100.000 ispod svake mere?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.