Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vraćanje studentskih kredita-iskustva i saveti  (Pročitano 38575 puta)
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Ništa, ja sam sve lepo vratio, dok mnoge kolege nisu, ili su samo počeli, uplatili nekoliko hiljada. Koliko mi je poznato, nakon onog pretećeg pisma, ništa nisu dobijali, ali im neka kamata sigurno ide i dug se uvećava.

Inače, nisu mi vratili menicu, jer su je navodno izgubili. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Sad me interesuje i sta bi se dogodilo da ne vratim taj ostatak kredita uopste  Smile  Vreme je da se raspitam u banci kakva je situacija a imam strah od kamate. .  nemam pojma. .  kao sto neko rece- da je sve normalno mi bismo svi imali posao posle fakulteta pa ne bi bio problem vracanje kredita a ovako sve naopacke
« Poslednja izmena: 14. Dec 2011, 19:56:05 od i r »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Да и ја освежим своју ситуацију...  Smile

И даље сам апсолвент... само од септембра више не радим. Тако да сам 2 године плаћао редовно али за прошли месец нисам уплатио рату, не знам да ли ћу успети и овај месец да уплатим.

Која је фора са тим опоменама, када оне стижу, пошто колико ми се чини битно је да се крене са исплатом, а онда не раде ништа док не истекне 6 месеци од последње уплаћене рате. Нема ми уговора па не могу да проверим шта пише.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.151
Ljudi... meni je resenje o vracanju kredita stiglo u aprilu 2010 godine....sad evo ide druga godina, a ja jos dinara nisam vratio...
Opomena mi uopste nije stigla...pise u ugovoru da ako ne krenem da vracam u ratama da mi stize resenje da sve vratim u celosti (na sta sam realno i isao:-))
Nego se cimam da mi dusmani mozda ne obracunavaju neku zajebanu kamatu :-)

Bas me cudi, imam utisak ko da nikada nece ni traziti, pa zato mi se i ne ide do banke po dodatne informacije.

Inace sam studije zavrsio u roku sa prosekom 6,4...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.151
Meni stiglo da treba da vraćam za 4 godine oko 214000 .   .   .   :) Lelele.   .   .    A bilo mi lepo dok sam primao.   .   .   :)
« Poslednja izmena: 10. Apr 2012, 15:24:43 od OwenOwen »
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Potpis prelazi sve moguce dimenzije + reklama.
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Da li nekom poznato u slucaju da se zaposlim za vreme studija (dakle dok sam jos uvek redovan student) da li UBB banka moze to da provali i posalje mi obavestenje o povracaju novca koji sam do tada primao???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
SonyEricsson k 700i
Ljudi, ovi studentski krediti su pljacka nevidjena. Nigde u ugovoru nije precizirano kolika je kamata, a ona je skoro 50 posto. Osim toga, oni su nama davali pare kad su se setili, a sad traze da se vraca redovno. Ja sam primio ukupno 204 000, a sad treba da vratim 294 000.
Vratio sam ukupno 85000 do sad, a od toga su mi za oko 40 000 smanjili dug. Pa vi sad vidite. Ima na sajtu banke aplikacija za pracenje statusa kredita. Proverite svoje stanje.

Lovopi. Kod svake druge banke moze da se dobija povoljniji kredit . OPREZ s lopovima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
Koja je situacija sada sa ovim kreditima, posto Univerzal banka propada? Da li i dalje mora da se vrati celokupan iznos, ili ako banka propadne, propada i nas dug? :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Dug ostaje jer niste duzni banci, vec drzavi...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.149 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.