Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Volonterka sa Islanda koju je izvređala funkcionerka iz Kruševca  (Pročitano 9969 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Samsung Galaxy S2
Sto se tice oblacenja bas me briga kako se ko oblaci njegova stvar, takodje podrzavam i psovanje, jer mi je svako glumljenje vinoce visetruko odvratnije... Ali ono sto mene zanima zasto koji moj ljudi(ova debela) sa Islanda obrazuju nasu decu i to sve kao volonterski... I onda se pitamo sto nam drzava propada kad nam Islandjani obrazuju decu, rade najvazniji posao u drzavi... SRAMOTA Smile

...došla u Kruševac i održala edukativnu radionicu na temu kako mladi iz Kruševca mogu besplatno da se usavršavaju i putuju u EU putem Evropskog volonterskog servisa i programa "Mladi u akciji".....

Aha, drzava propada zbog toga sigurno  Smile a ne zbog recimo sveopsteg lopovluka.

Ko zna, mozda su je Papa&Sorostm poslali ? Mozda masoni ili CIA a mozda i NSA.

« Poslednja izmena: 18. Jul 2013, 19:05:28 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
I onda se pitamo sto nam drzava propada kad nam Islandjani obrazuju decu, rade najvazniji posao u drzavi... SRAMOTA Smile

Jeste, cela drzava propade zbog islandskog obrazovnog sistema, uvek sam znao da na tom ostrvu nesto mute  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Ако од икога можемо нешто да научимо онда су то те скандинавске земље Исланд, Данска, Шведска, Норвешка...
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Sto se tice oblacenja bas me briga kako se ko oblaci njegova stvar, takodje podrzavam i psovanje, jer mi je svako glumljenje vinoce visetruko odvratnije... Ali ono sto mene zanima zasto koji moj ljudi(ova debela) sa Islanda obrazuju nasu decu i to sve kao volonterski... I onda se pitamo sto nam drzava propada kad nam Islandjani obrazuju decu, rade najvazniji posao u drzavi... SRAMOTA Smile

...došla u Kruševac i održala edukativnu radionicu na temu kako mladi iz Kruševca mogu besplatno da se usavršavaju i putuju u EU putem Evropskog volonterskog servisa i programa "Mladi u akciji".....

Aha, drzava propada zbog toga sigurno  Smile a ne zbog recimo sveopsteg lopovluka.

Ko zna, mozda su je Papa&Sorostm poslali ? Mozda masoni ili CIA a mozda i NSA.


Pa eto dosla da nam oduzme mlade i odvede u neprijateljske zemlje EU... A sta mislis zasto vlada opsti lopovluk, jesmo mi mozda lopovski narod  Smile Ne nego su danas aktuelni ljudi koji su "ucili skole" devedestih i koji su tada gledali kako su materijalne vrednosti najvaznije... Sta drugo ocekivati? I opet se vracamo na tu pricu da je obrazovanje mladih najvazniji posao koji nam obavljaju ljudi sa, navodono, Isladna koje placa evropska unija ili mozda masoni  Smile
Ако од икога можемо нешто да научимо онда су то те скандинавске земље Исланд, Данска, Шведска, Норвешка...

Sta da naucimo od njih? Kako su materijalne vredosti najbitnije?  Smile Kako covek treba da svoj zivot svede na rad u nekoj korporaciji od recimo 9 do 6-7 i da je to sve sto je on uradio toga dana?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
Ali ono sto mene zanima zasto koji moj ljudi(ova debela) sa Islanda obrazuju nasu decu i to sve kao volonterski...
Opstina mozda plati nesto tipa smestaj ali sve sto rade i spada u volonterski rad. Evo do pre neku godinu su stranci iz svih zemalja(pa i Rusije i sl. protiv kojih se doticna DSS-ovka ne bi pomislili da buni nego ih docekivala otvorenih ruku) dolazili da ciste jedno izletiste koje se zaprlja do neprepoznatljivosti prilikom proslave 1.maja. Dodju preko neke volonterske organizacije iz Novog Sada koja se bavi time i organizuje te kampove za razne stvari za nase i ljude iz sveta. Oni plate put a ti im obezbedis smestaj pa makar bio u vidu nekog kampa. Tako i ovi nasi kada odu kod njih. Uglavnom. njih desetak ocisti celih par kilometara puta i pored istog a ovi iz opstine samo dodju kamionima da pokupe one crne kese za djubre i to je to. Imas lepu prezentaciju zemlje i opstine a i odrade nesto u interesu iste. Al eto, ne organizuje to stranka predsednika opstine pa je postao problem pa ne dolaze vise...

Tako je i ovde verovato organizovao neko iz druge stranke. A ovaj ignoramus koji ne zna ni da li je Island u EU se pobunio verovatno bas zbog toga inace bi docekivala ovu Islandjanku i ljubila joj dupe samo tako.  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jul 2013, 20:06:37 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 12.10
Јебао вас пас за јбне банере...

ова прича је прајслес... да је среће госпођа би на функцији на којој је имала паметнија посла а и довољно такта да си не дозволи да преко јбног фејсбука напушава неког болно небитног... ал није среће па госпођа јавно демонстрира колики је идиот и колико је неизлечива та сељанија и покондиреност... јбте леб прво фејлује прозивањем неке небитне Исланђанке а онда кад се та небитна понесе као дама и господски одбије да се спусти на ниво сељачког пијачарског препуцавања госпођа одговара петљајући и хало ефекат и психологију као науку и. "мера знања је знање мере" а да се сетила вероватно би споменула и све остало што је негде начула а да појма нема о чему прича...

госпођа заменик градоначелника би требало једно годину дана да проведе схватајући сву мудрост оне "боље ћутати и бити сматран идиотом него проговорити и отклонити сваку сумњу у то"

jбни идиот...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mislim da je gospoja htela da privuce paznju na svoj profil, a vi kako hocete...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Sta da naucimo od njih? Kako su materijalne vredosti najbitnije?  Smile Kako covek treba da svoj zivot svede na rad u nekoj korporaciji od recimo 9 do 6-7 i da je to sve sto je on uradio toga dana?  Smile


Па колико ја знам скандинавске земље имају најбољу здравствену заштиту, пензиони систем као и сталешку једнакост...То можемо да научимо од њих...

А што се тиче материјалних вредности...те скандинавске државе као и њени становници су једни од највећих донатора у добротворне сврхе на свету...и што је најважније живе у миру најдуже у Европи...још једна ствар коју можемо да научимо од њих...
А ово што се тиче рада...не разумем...ти би да не радиш...не знам да ли таква држава постоји... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
LG Nexus 5
Vidi se da se zdravo rani i da zdere piletinu po vozovima.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
А ово што се тиче рада...не разумем...ти би да не радиш...не знам да ли таква држава постоји... Smile

Ako ima takva drzava i ja bi se selio tamo  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.