Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:35:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Volim ga a on me tera od sebe...  (Pročitano 14283 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
svi su ljudi,barem za nekoga, "teski" Smile

i to "tezak" meni nije opravdanje za nedostatak eventualne ljudskosti ili, uospteno receno,kulture...

ja vazim za osobu koja je izuzetno teska, ali i za osobu sa kojom se kada treba...zaista moze razgovarati i dogovoriti.

nikada mi to ne pada tesko, pogotovo ako je preko puta neko ko to,po kojim god hoces parametrima,zasluzuje.

ja vec rekoh...nisi mi jasna ni ti,a ni tvoj problem Smile
ali,nema veze...sada pricamo uopsteno o nekim stvarima u odnosu sa ljudima...
nemam namjere,a na pocetku to i rekoh,bilo sta da ti sugerisem ili da ti sudim...
na koncu svega,nije mi ni dovoljno stalo,pa da bih se te uloge i prihvatila trenutno Smile...

moje greske u odnosu sa ljudima uvijek su polazile od pretpostavke ..." on ili ona ce mi oprostiti...imam pravo,jer smo bliski da se istresam na njoj ili njemu..."...
i znas sta?
zestoko sam se zajebala oko toga i zestoko nisam bila u pravu Smile

nemam prava da nikoga svedem na boksersku vrecu,a ne zelim tu ulogu ni sebi...a nesto mi,pravo da ti kazem,to i mirise na nedostatak postovanja  Smile

jedno je "izgubiti kontrolu" prema nekome,pa to uvidjeti...pa se reci oprosti...pa se truditi da stvari ispravis i da nikada ne dodjes u toj situaciji...razmisljati o tome...vidjeti zasto ,pobogu uopste,gubim kontrolu u odnosu prema toj osobi...sta se krije iza toga...bla,bla...a sasvim druga stvar kada ti to predje u naviku i sablonsko ponasanje Smile

e to je vec problem.
ogroman.

i ne podrazumjeva se....
ne podrazumjeva se da neko,samo zato sto smo bliski,moze i treba da me vjecno "trpi"...
bliskost ne podrazumjeva "boksovanje" dok nas smrt ne rastavi Smile...

ubija se i bliskost...ubija se i ljubav...trosi se to...razno-raznim ponasanjem...

nije mi dovoljno da mislim da me ti volis i postujes,a postupci potpuno suprotni....postovanje i ljubav su kategorije koje imaju,mozda,najmanje veze sa oratorskim sposobnostima i slijedom misli....

vulgarno receno...jebe se meni za tvoje rijeci i misli,ako nisu u skladu sa tvojim postupcima Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
U pravi si za sve, samo postoji jos nesto, bar sto se tice mog odnosa sa njim..recimo znam da mu je zao sto se to desava..na kraju to i prizna...a i ja se odavno pitam cemu netrpeljivos...kada postavim to nekada kada mi podje za rukom zasto, odgovor zataji..nadju se vrlo banalni izgovori..neispavanost, neraspolozenje, brzinost..problemi druge vrste..recimo njegova briga o njegovoj staroj majci..on je takav...problem u njegovoj glavi, muk u kuci, on je sav u tome..dok ne resi to...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Haha, ne treba letva, ja bih malo suptilniji metod. zensko sam, samo sto nisam htela da igram na kvarno..od sada sve je dozvoljeno...ili cu bar ja dozvliti to sebi...neka sam pere carape i gace...i skuva sam sebi...i onako je nesposoban da se brine sam o sebi...to ce mu biti gore od letve....

gospodjo ,vash muz je ushao u krizu srednjih godina kad svaki mushkarac pomalo "poludi" jer nije ostvario ciljeve iz mladosti . eto - on programer ,a taksira ,zena mu zaradjuje vishe od njega a pochela je i da se goji i.t.d. .  Smile Smile

terajte vi njega da uzme malo da uchi ,da savlada nove tehnologije i moderne programske jezike koji su se pojavili (toplo ne preporuchujem javu  Smile Smile ) ,a i letva bi mogla da proradi - da shvati da vishe nema 15 nego 45 godina i da pochne da se ponasha u skladu s tim  Smile .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Citat
Ne iznosim stavove ukoliko nisam ubedjen u njihovu ispravnost. Naravno, to apsolutno ne znaci da sam u pravu. Narocito zbog toga sto su neke stvari nedokazive, ili, u najmanju ruku, vremenom dokazive.

Kasno se ukljucujem ali prilicno si zatvoren za misljenja ljudi koji nisu u braku ... po meni je 'bracnije' biti 10 godina u zdravoj vezi koja nije ozvanicena nego muciti se sa nekim 30godina ...

Plus, sa svojim Cercil stavom 'krv, znoj i rad' ne zvucis previse zadovoljno sa istim ...

Naravno to ne znaci da sam ja 100% u pravu ... samo 99% verovatnoce u moju korist, uz moguci matematicku gresko od 1%  Smile

sto se tice teme ... mnogo filozofije oko nekog ko je samo dozvoljavao previse ...
« Poslednja izmena: 25. Avg 2009, 18:35:17 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mislim da mi pilici treba da isprintamo ovu temu i procitamo je svaki put kad pozelimo da se verimo, vencamo, imamo decu...
Cisto kao ubrzani kurs "Kako se ne treba ponsati u braku".
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 




Nemoj molim te ,ja ionako imam pun folder tih upozoravajucih tektova i ako budem nastavila da ih citam nikad se necu udati  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, pazi... ovo ne moze da te spreci da se udas, vec da napravis pravi izbor u odsudnom trenutku...
Da li potpisati ili ne?
Da li praviti dete ili ne?
Da li se razvesti ili ne?

I iznad svega - da li se ponizavati (zbog dece) ili ne?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Ja to ne bih nazvala ponizavanje vec trpljenje,svakako moras nesto da trpis u svom braku.I moja majka je trpela moga oca zbog nas dve i onda je dosao rat i novi zivot za nju.Ja cu joj se svakako oduziti kada bude stara i nemocna i sa jedne strane joj se divim jer ja mislim da ja ne bih mogla trpeti to sto je ona.Svi smo drugacije sazdani i mislim da svako za sebe treba da zna kako je srecniji - neko da ostane i zrtvuje se zbog dece ,a neko da pocne novi zivot i zaboravi stari .Ja zaista ne znam kako bih ja postupila u tim godinama.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, za mene je trpljenje = ponizavanje...
Raspravljala sam sa drugaricom o tome dobra dva sata... upravo zbog ovog slucaja...

Ja za razliku od tebe znam kako bih postupala... a to kako bih ja postupala, samo bi znacilo da sam svesna svog poraza, ali da ne moram do kraja zivota da zivim kao porazena i osramocena...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
ali da ne moram do kraja zivota da zivim kao porazena i osramocena...
A sto to tako gledas ? Pa i sama znas koliko divnih ljudi ima pa nisu uspeli da odrze bracnu svezu .Ne znaci da si glup ili los ili nekvaltetan ako se razvedes.I ti razvedeni ce pre da nadju srodnu dusu ,najbolje isto razvedenu i prozive u sreci ostatak zivota jer imaju isti cilj ,a to je ne pridavati znacaj sitnicama i postovati partnera.
Jebote - kad citam sebe kao da pise neka zena od pedeset godina  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:35:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.