Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Voli i bices zaj*ban, zaj*bi i bices voljen - šta vi mislite?  (Pročitano 15946 puta)
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
to nije mazohizam ... to je veciti romantik Smiley

@lolana

verovatno zato sto te vole ... a onda nisu zanimljivi Smiley
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Pa da ,zanimljivi su mi oni sto me nece ,e to ne mogu da prihvatim .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Pa da ,zanimljivi su mi oni sto me nece ,e to ne mogu da prihvatim .

tu ima nekeih elemenata narcizma i egomanije ,spava mi se pa necu da trazim shta je tachno ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG 4X HD
Citat
Voli i bices zaj*ban, zaj*bi i bices voljen - šta vi mislite?

Ako bash morash da birash izmedju toga da volish ili da  budesh voljen ( a naravno da ne morash, jer jedna stvar nikako ne iskljuchuje ovu drugu kako bi se po toj izreci moglo naslutiti ) bolje je voleti.
Biti voljen a ne voleti  je otuzno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
Ako bash morash da birash izmedju toga da volish ili da  budesh voljen ( a naravno da ne morash, jer jedna stvar nikako ne iskljuchuje ovu drugu kako bi se po toj izreci moglo naslutiti ) bolje je voleti.
Biti voljen a ne voleti  je otuzno.

Tu se slažem jer voleti je naše lično osećanje. Ja ne mogu baš da opišem da sam osetio zadovoljstvo i to tudje osećanje kada sam bio... hm... voljen...  Smile malo se brkaju neke stvari.
Čini mi se da ljubav u stvari i nije osećanje. Ljubav je nešto drugo, nešto više.
Neko je pomenuo u prošlim postovima da ovaj citat važi samo do određenih godina, da se preraste, a kasnije se stvori osećaj za davanje i uzimanje. Da se otvore oči i ceni ono što nam druga polovina daje, a ne da se uzima zdravo za gotovo.
...čini mi se da je ljubav možda slušanje, osluškivanje, spoznaja ovog drugog onakvog kakav jeste na svetlosti dana ( naravno, i kad padne mrak  Smile ) i neprestani rad na unapređivanju i razvijanju drage osobe i zajednice koju činimo.
Zaljubljivanje i ljubav... dve vrlo različite stvari
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Pa da ,zanimljivi su mi oni sto me nece ,e to ne mogu da prihvatim .

tu ima nekeih elemenata narcizma i egomanije ,spava mi se pa necu da trazim shta je tachno ...  Smile

Cekam detaljno objasnjenje kad ustanes  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
Zaljubljivanje i ljubav... dve vrlo različite stvari
Meni se tastatura izlizala u nameri da ovo propagiram, ali slaba vajda.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Ma kontaju ljudi razlicitost samo uvek zaborave na nju u trenutku  Smile Logicno, ljudi su uvek najracionalniji kad nije njihovo dupe u pitanju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Pa da ,zanimljivi su mi oni sto me nece ,e to ne mogu da prihvatim .

tu ima nekeih elemenata narcizma i egomanije ,spava mi se pa necu da trazim shta je tachno ...  Smile

Cekam detaljno objasnjenje kad ustanes  Smile Smile

otprilike ,to je shto nash narod zove "tudje-sladje" . svaki pojedinac ima neke stvari koje su mu dostupne i neke koje nisu. naravno ,to je promenljiva kategorija i ljudi se i bore da shto vishe toga bude u ovoj prvoj kategoriji.

 medjutim , postoje osobe koje stalno imaju utisak da je ono shto im je dostupno uvek nekako slabije od onog shto im je nedostupno . to nije neki objektivan vec vrlo subjektivan osecaj - tako da chak i ako neshto shto je bilo nedostupno postane dostupno , vrlo brzo se razocaraju u njega .

 problem je dakle u samoj osobi - kod nje se javljaju dva suprotstavljena pogleda : 1 da vredi vishe od svoje okoline (kompleks vishe vrednosti) 2. da zbog neke "greshke" nikako ne ispunjavaju svoj puni potencijal ,tj da ne dobijaju ono shto zasluzuju - i da onda gube vrednost  Smile dakle ,  takvim osobama je potrebna potvrda okoline jer su same nesigurne u sebe. zbog toga  pokushavaju da se dokazu toj istoj  okolini i to uglavnom preko statusnih simbola .

 e sad ,kad se to prenese na emotivne veze - i tu taj nesrecni dechko/devojka  Smile noraju da budu shto "ugledniji" da tako kazemo ,jer treba da pokazu vrednost "vlasnika"  Smile . nazalost , chim jednom postanu dostupni , njihove mane koje su dotada bile zanemarivane odjednom izbijaju u prvi plan ,a vrline - koje su ih neka cinile izuzetnim - postaju obichne i nezanimljive   Smile

upravo zato je osobama koje su predmet ovog opisa vrlo teshko da stvore ne samo ozbiljniju vezu ,nego bilo kakvu trajniju zajednicu .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 



Stavrno si manijak  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.